Editörler : Pangaea
16 Mayıs 2017 10:17

KYK, mülakat sonuçlarını açıkladı

Tahminen mi bekleyeceğiz bir önceki ne kadar sürmüştü ya da bir yerlerde tarih yazıyor mu ?

sseymaksoy
Aday Memur
16 Mayıs 2017 10:42

Temmuzun ilk haftası açıklanmıştı

yokay07
Şef
16 Mayıs 2017 10:48

Evet gördüm tam 2 ay sonra açıklanmış 2016 alımı.. İnşallah o kadar uzun sürmez.. Seçimler bitti artık ülke yavaş yavaş rayına oturuyor diyoruz ama inşallah hakkımızda hayırlısı olur öncelikle.. zaten kimin alınacagı belli değil bir de belli olsa bile ne zaman başlanacağı belli değil.. Bu memuriyet hakkaten kafa sıyırtan bir zaman dilimi..

sseymaksoy, 7 yıl önce

Temmuzun ilk haftası açıklanmıştı

sseymaksoy
Aday Memur
16 Mayıs 2017 11:37

ilanlarin cakismasi daha zor oldu listede hep ayni isimler bizde dahil bu durumdan memjun degılım puanlarin dusmemesine sebep oluyor bi mülakat sonucunun açiklanmasi 10 gunu aşmamalı

vassely
Şef
16 Mayıs 2017 14:08

Geçen sene 1 temmuz gecesi açıklamışlardı. Benm mülakatımdan 50 gün geçmişti. Ortalama 45-60 gün sonra açıkladılar. Ve 15 gün sonrada işe başladılar. Bu sene güvenlik soruşturması olacağı için tahminen eylül de yeni kayıtlara yetişeceğimizi varsayarak mülakat sonuçları haziranda güvenlik soruşturması ağustos gibi biter diye tahmin ediyorum. Kişisel yorumumdur. Bekleyip görelim arkadaşlar

mavishakan
Şube Müdürü
16 Mayıs 2017 14:13

Çok kötü oldu alımların peşpeşe çıkması bnim girdiğim yerde bir bayan gümrüğe mülakata girmiş ptt ye başvurmuş arada kyk ya gelmiş..zaten alımlar az bir de mülakatlar hep aynı kişiler arasında dönüyor

sseymaksoy, 7 yıl önce

ilanlarin cakismasi daha zor oldu listede hep ayni isimler bizde dahil bu durumdan memjun degılım puanlarin dusmemesine sebep oluyor bi mülakat sonucunun açiklanmasi 10 gunu aşmamalı

mavishakan
Şube Müdürü
16 Mayıs 2017 14:16

Mülakata girdiğim yerde görevli Bayan açıklanması çok sürmez dedi zaten güvenlik soruşturması sonra yapılıyormuş ekstra 1. Yedeğinde de soruşturması yapılıyormuş...ama belki bayan çok sürmez açıklanması derken 45-50 günü kastetmiş olabilir ama bna çok uzun geliyor bu süre

vassely, 7 yıl önce

Geçen sene 1 temmuz gecesi açıklamışlardı. Benm mülakatımdan 50 gün geçmişti. Ortalama 45-60 gün sonra açıkladılar. Ve 15 gün sonrada işe başladılar. Bu sene güvenlik soruşturması olacağı için tahminen eylül de yeni kayıtlara yetişeceğimizi varsayarak mülakat sonuçları haziranda güvenlik soruşturması ağustos gibi biter diye tahmin ediyorum. Kişisel yorumumdur. Bekleyip görelim arkadaşlar

yokay07
Şef
16 Mayıs 2017 14:19

Bu süreler çok uzun hakikaten insanın hayatında 60 günde neler değişir.. Bir de açıklanacak da.. güvenlik soruşturması olacak da.. neler neler :/

mavishakan, 7 yıl önce

Mülakata girdiğim yerde görevli Bayan açıklanması çok sürmez dedi zaten güvenlik soruşturması sonra yapılıyormuş ekstra 1. Yedeğinde de soruşturması yapılıyormuş...ama belki bayan çok sürmez açıklanması derken 45-50 günü kastetmiş olabilir ama bna çok uzun geliyor bu süre

mavishakan
Şube Müdürü
16 Mayıs 2017 15:27

Bnim 3. Girişim kyk ya :(( artık bir an önce sonuçlar belli olsun istiyorum 1 gün bile beklemek bnim için yeterince sinir bozucu ak koyun kara koyun belli olsun çok uzatmazlar inşallah..

yokay07, 7 yıl önce

Bu süreler çok uzun hakikaten insanın hayatında 60 günde neler değişir.. Bir de açıklanacak da.. güvenlik soruşturması olacak da.. neler neler :/

mavishakan
Şube Müdürü
16 Mayıs 2017 15:53

Bir güzellik yapsalar da Mayıs bitmeden açıklasalar...araya bayram giriyor eş dost sorup duruyor sonrasında muhabbet hayırlısı diye bitiyor..

vassely
Şef
16 Mayıs 2017 21:32

Bende 3. Kez girdim. 2014 2016 ve bugün. İyimser olmak isityorum haziran 15 gibi açıklarlar diye düşünüyom ama sözkonusu kyk ise gümrük vakası yaşamaktan korkuyom

mavishakan, 7 yıl önce

Bir güzellik yapsalar da Mayıs bitmeden açıklasalar...araya bayram giriyor eş dost sorup duruyor sonrasında muhabbet hayırlısı diye bitiyor..

mavishakan
Şube Müdürü
16 Mayıs 2017 21:41

Gümrük gibi uzamaz diye düşünüyorum sonuçta yeni açılacak yurtlar personel olmadan açılamaz..

Gerçi deseler ki şu gün açıklanacak Ona da fitim mülakat listesi açıklanacağı tarihi verdikleri gibi

vassely, 7 yıl önce

Bende 3. Kez girdim. 2014 2016 ve bugün. İyimser olmak isityorum haziran 15 gibi açıklarlar diye düşünüyom ama sözkonusu kyk ise gümrük vakası yaşamaktan korkuyom

vassely
Şef
16 Mayıs 2017 22:45

Tamamen katılamıyorum. Geçen sene 50 küsür günüm bu forumda geçmişti. Deseler ki temmuzda açıklıcaz kabulüm. Ağustosada kabulüm. Ama söylesinler bekletmesinler. Tek dileğim bu. Ya nasip artık. Ben minimum 50 güne hazırladım kendimi.

mavishakan, 7 yıl önce

Gümrük gibi uzamaz diye düşünüyorum sonuçta yeni açılacak yurtlar personel olmadan açılamaz..

Gerçi deseler ki şu gün açıklanacak Ona da fitim mülakat listesi açıklanacağı tarihi verdikleri gibi

yokay07
Şef
17 Mayıs 2017 15:47

KYK İK'yı aradım 2 ay dediler..

17 Mayıs 2017 18:02

kayseride siir mi okutturmadılar turkümü söyletmediler. zarf sorularıda zaten bilinecek cinsten degil neye göre alım oluyobu kurumlara anlamıs degilim mulakattan igrendim

vassely
Şef
17 Mayıs 2017 20:33

Ciddi mi?

yokay07, 7 yıl önce

KYK İK'yı aradım 2 ay dediler..

Kebal
Memur
17 Mayıs 2017 21:41

Slm arkadaşlar. Mülakat puanlama sistemi nasıl bir bilginiz var mı. Ben araştırdım bulamadım. Soruların ve dıger kuralların puanı ne tam olarak?

rmzn0509
Şef
18 Mayıs 2017 00:55

öncelikli alınacak torpillileri ne pahasına olursa olsun alırlar bu yüzden taban puanlar düşürülüyor zaten sonrasında ise kalan yüzde 10 luk kısımada tipine puanına bakıp alırlar araya yüksek puanlı da lazım çünkü

Kebal, 7 yıl önce

Slm arkadaşlar. Mülakat puanlama sistemi nasıl bir bilginiz var mı. Ben araştırdım bulamadım. Soruların ve dıger kuralların puanı ne tam olarak?

18 Mayıs 2017 10:58

KYK İnsan Kaynakları'nı aradım,sonuçların açıklanması bi kaç ayı bulur dediler, nedenini sordum güvenlik soruşturmaları da yapılacak sonra sonuçlar açıklanacak denildi...

yokay07
Şef
18 Mayıs 2017 12:00

Bu yazdığınızın anlamı açıklandıktan sonra bir daha güvenlik soruşturması furyasını beklemeyeceğiz gibi oluyor değil mi ? Yani bu belgeleri verdikten sonra oluyordu sanırım normalde diğer yerlerde..

gençmühendis1988, 7 yıl önce

KYK İnsan Kaynakları'nı aradım,sonuçların açıklanması bi kaç ayı bulur dediler, nedenini sordum güvenlik soruşturmaları da yapılacak sonra sonuçlar açıklanacak denildi...

diyez2015
Aday Memur
18 Mayıs 2017 12:03

arkadaşlar bir arkadaş kyk grubunda açıklanma tarihi olarak 26 mayıs diyor doğruluk payı var mıdır

Toplam 4959 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi