Editörler : E.Kayı Han
27 Ekim 2007 03:21

İLİTAMLILAR İÇİN ÖNEMLİ BİLGİLER!

arkadaslar ilitam gecen sene sınavlara az bi zaman kala canlı olarak hocalar ders özetleri anlattırdı... zaman az oldugu için tam bi verim olamadı ama bu sene daha güzel olur inş.

lütfen bu verecegim siteyi sık sık takib edin...

http://www.tva.ankara.edu.tr/webtv/

ve dersler başlayınca hocalrdan istekde bulununilitam forumnda isteklerinizi hiç çekinmeden isteyin onlar yapacaklardır inanın....

bir de ARAPCA dersi için ilitamın ilk mezunlarından olan selahhdin hocamızın kurdugu bir ilitam arapca ders destek radyosu var:

bakın işte adres:

http://www.dingorevlileri.org/viewpage.php?page_id=7

bu sitede 3. ve 4. sınıfın arapca derslerinin tercümeleri var...cdye aktarılmış ....sadece 10 ytl.. istifade edin...

irtibat için :

[email protected]

Radyo Mihrap'tan canlı olarak verdiğimiz Ank. İlahiyat (İlitam) 3. 4. sınıf Arapça derslerinin cd lerini temin etmek isteyenler, her bir sınıf için 10 ytl (Kargo ücretini alıcıya aittir.) aşağıdaki hesaba havale ettikten sonra adres bilgilerini e-mail ile [email protected] göndermeleri yeterli olacaktır.

Selahattin Yıldırım

Garanti bank. Malatya Şub. No. 112-6689799

Ptt: Hesap No.5333833

İrtibat Tel: 0536 466 02 07

(kesinlikle reklam degil.... hocamızın haberi bile bile yok sizin için yazdım ben )

xxl_43
Şube Müdürü
27 Ekim 2007 03:23

bir de arkadaslar ilitamda gecen senelerde arkadaslarımızın hazırldıgı ders özetleri var bende yardımcı olabilecek.... isteyen olursa msnden gönderebilirim.....

bunlar kitaplar gibi degildir ama internetteki özetler gibidir faydasını görürsünüz bazı sorularda var ama bazı derslerin hepsinin degil ....

isteyenler için msn adresim: [email protected]

not: mail oalrak gönderemiyorum boyutları cok büyük...

xxl_43
Şube Müdürü
02 Kasım 2007 00:23

bir arakdasın mesajını sizlere iletiyorum inş.

Arkadaslar.

Arapca basta olmak uzere bir yIgIn kitapla basetmek zorundayIz. Butun bu dersleri tek basImIza calIsmamIz ve altIndan kalkmamIz imkansIz.

Mutlaka yardImlasmalI ve koordine olmalıyız.

Bu dogrultuda kafamda sekillenen bazI projeleri sizlerle paylasmak istiyorum.

AramIzda arapcasI iyi olan hocalarImz var. Bu hocalarImIz bizlere internet uzerinden canlI olarak ders verebilirler. Bunun icin arkadaslarImIz bir internet radyosu kurmak gibi bir fikirden bahsetti.

Bir internet radyosunda isllenen derste iletisim eksIk olur maalesef. Ama eger dersler bir sesli chat odasInda islenirse dinleyen arkadaslar hocaya soru sorabilir ve boylece daha fazla istifade saglanabilinir.

Bunun icin en uygun sohbet programI InSpeak. Eger siz kardeslerimiz bu konuda duyarlI olur ve varlgInIzI gostererek destek olursanIz guzel neticeler alacgImIza inanIyorum.

AyrIca bu odamIzda ilitam egitim cdlerini nasIl kullanacagImIza dair anlatImlar ve ilitam hakkInda guncel konular konusulacak, anlatIlacaktIr.

InSpeak programInI nasIl temin edip kullanacagInIzI bilmiyorsanIz

http://www.ilitam.net/inspeak/index.html

Lutfen bu maili tum ilitamlI arkadaslara gonderiniz...

Abdullah Cahit DiNÇ

internettin_hoja

( helal olsun arkadasım tebrik ederim alah muvaffak etsin inş.)

xxl_43
Şube Müdürü
03 Kasım 2007 01:11

arkadaslar özellikle mezun olan ilitamlıların irtibatı bi hayli kesildi... artık yeni forumumz açıldı yeni gelen ilitamlılar ile eskilerin kaynaşabilecegi bir forum...

http://www.ilitam.net/forum/

ilk üyesi de ben oldum... ayrıca yönetimden bizi mezunlar için alt forum açması için de temenni de bulundum...

inş yine güzel paylaşımlarımız olur... gecen sene cok isteyip de yapamadıgımız bu forum işini yapan yeni iltamlı arkadasımız abdullah beye de tesekkür ederim.....

formumuzda görüşmek dileği ile......

200574
Şube Müdürü
03 Kasım 2007 21:47

benim kitaplar bugün geldi....

derslere bvaşlaya biliriz..

en iyisi ve doğrusu kitaba çalışmak diğerleri yardımcı materyal...

özetler için tekrar teşekür ederim kütahyalı hocam...

ersen6161
Yasaklı
05 Kasım 2007 10:29

arkadaşlar ilitam ana sayfadan sisteme nasıl giriş yapacağız.kullanıcı adı ve şifre istiyor.bilgisi olan varsa ve bilgilendirirse sevinirim.

berre_nur
Şube Müdürü
05 Kasım 2007 22:03

kullanıcı adı ve şifre bana da henüz ulaşmadı.ben ankuzemi arayıp öğrenilebileceğini duydum.ararsam sizleri de bilgilendiririm inş.

selametle.

200574
Şube Müdürü
05 Kasım 2007 23:10

benim şifre ve kullanıcı adım geçen hafta gelmişti...

anlamdığım niye yenileme ihtiyacıduydukları...

Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi