Editörler : Pangaea

ahmetmrv
Aday Memur
22 Nisan 2017 19:49

Merhaba arkadaşlar ben iktisadi ve idari bilimler fakültesi sosyal hizmet mezunuyum, iktisadi ve idari bilimler programından ptt ye başvurmak istediğimde 'Seçtiğiniz Bölüm ile Mezun Olduğunuz Bölüm Uyuşmamaktadır.' uyarısı çıktı. Bu konu hakkında bilgisi olan var mı acaba?

bisey diycem
Memur
22 Nisan 2017 20:30

Hocam eski bir bankaci ve ptt ilanina basvuran biri olarak sana siddetle onerdigim su ki mulakat ve egitim cakisirsa o gun icin bi rapor al hastahaneden ve git mulakatina. Egitimi gozunde o kadar buyutme rapor alabilirsin. Ozel bankada calismak icine girmeden anlayamayacagin kadar zor. 7 yillik emegimi hice sayarak istifa ettim ben. Ptt mulakatina kalirsan sakin bu firsati tepme cok pisman olursun

123456777, 7 yıl önce

Arkadaşlar merhaba. Ben gişe görevlisi alımına başvurdum bir bankanın da sınavını geçtim şimdi korkuyorum bankanın eğitimi ile PTT mülakat tarihleri çakışırsa diye tabii mülakata hak kazanır mıyım bilmiyorum ama bir umut bekliyorum ve olursa tabii ki PTT önceliğim ama hiçbir garantisi yok ve elimdekinden de olmak istemiyorum. Eğer çakışırsa tarihler ve ben mülakata gidemezsem KPSS puanım yanar mı bir bilginiz var mı bu konuda?

yagmurakarr
Aday Memur
22 Nisan 2017 20:34

Sahsen memleketimi ve memleketimin cevresindeki illeri yazdim oncelikle. Yazdigim yerlerin hic biri de "burada yasayamam" diyecegim sehirler degil. Gonlumce yazdim vallahi umarim hayirlisi olur :)

Eslemne, 7 yıl önce

Tercih listenizi neye göre sıraladınız? Çalışmak istediğiniz şehire göre mi yoksa alım sayısı fazla şehirlere göre mi

Spring23
Aday Memur
22 Nisan 2017 22:33

Ptt başvurusunda değişiklik yapılabilir mi? Abim terhis tarihini yanlış girmiş sorun olur mu acaba?

123456777
Aday Memur
22 Nisan 2017 23:10

Çok teşekkür ederim bu konuda hiç böyle düşünmemiştim dediğiniz gibi yaparım tabi umarım mülakata hak kazanırım ve çakışmaz tarihleri. Benim de önceliğim PTT olur öyle bir durumda zaten tekrar teşekkür ederim.

bisey diycem, 7 yıl önce

Hocam eski bir bankaci ve ptt ilanina basvuran biri olarak sana siddetle onerdigim su ki mulakat ve egitim cakisirsa o gun icin bi rapor al hastahaneden ve git mulakatina. Egitimi gozunde o kadar buyutme rapor alabilirsin. Ozel bankada calismak icine girmeden anlayamayacagin kadar zor. 7 yillik emegimi hice sayarak istifa ettim ben. Ptt mulakatina kalirsan sakin bu firsati tepme cok pisman olursun

lostminded
Şef
23 Nisan 2017 00:00

başvuruyu yaptım ama son ekrandan direk ilk tc kimlik no girdiğimiz ekrana döndü. başvurumuzun ulaşıp ulaşmadığını nasıl kontrol edebiliyoruz?

Toplam 86 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi