Editörler : E.Kayı Han
23 Ocak 2012 23:21

irşad görevlilerinin umre görevlendirmeleri için yapılan mülakatın ne zaman açıklanak?

ya da sonuçlar nerden öğrenilecek bilen var mı??

27 Ocak 2012 14:23

BEN AZ ÖNCE İL MÜFTÜLÜĞÜNÜ ARADIM.AÇIKLANDI YAZILAR İLÇELERE FAKSLANDI.İLCELERDEN BİLGİ VERİLECEK DENDİ.HALA BEKLİYORUM.SONUCU BELLİ OLAN VAR MI?

mercansi
Daire Başkanı
27 Ocak 2012 15:04

inşaallah sonuçlar belli olur. gidecek olanların gidiş tarihleri de...oldu mu olacak mı ne zaman gidilecek gibi belirsizlikler çok sıkıcı...

s-a-l-i-h-19
Şube Müdürü
27 Ocak 2012 15:04

müftülüklerinizden öğrenebilirsiniz seminer yapılacak mülakatı kazananlara

27 Ocak 2012 15:18

BANA MÜFTÜLÜKTEN 1-4 SUBAT ARASI ANTALYADA SEMİNER VAR DENDİ.BASKA BİLGİSİ OLAN VAR MI?

mercansi
Daire Başkanı
27 Ocak 2012 17:50

tebrikler hocam ne güzel işte. başka bilgiyi ne yapacaksın :))

pattes
Aday Memur
27 Ocak 2012 19:03

Evet sonuçlar fakslandı müftülüklere.. Semineri tebliğ edip imza aldılar. Mbsts ve mülakat ortalamasına göre ilde sıralama yapılmış.. Hepimiz Antalya'ya çağırıldık.Hayırlısı olsun..

pattes
Aday Memur
27 Ocak 2012 19:05

Bu arada 1.sıradaki görevli dahil, hiç kimsenin tarihi belli değildi.

_istanbul_
Şef
27 Ocak 2012 23:32

illere göre mi yoksa Türkiye geneli mi bir sıralama yapılmış acaba.ben il müftülüğüne sorduğumda eğitim merkezine sırayla alınacaksınız dediler.pek bi ayrıntı bilen yok gibi gözüküyor.ayrıntılardan haberdar olanlar paylaşırsa çok iyi olur..

pattes
Aday Memur
27 Ocak 2012 23:41

hocam ilde kendi aramızda sıralanmışız.. bu görevlendirme sırası. ama seminere hepimiz gidiyoruz.

_istanbul_
Şef
27 Ocak 2012 23:46

bütün iller için bu şekilde mi hocam emin misiniz

pattes
Aday Memur
27 Ocak 2012 23:56

hepimiz derken, bizden mülakata girenlerin hepsi demek istedim hocam. diğer şehirlerden haberim yok.. ancak mbsts ve mülakatı düşük arkadaşların da çağırıldığını biliyorum..

_istanbul_
Şef
27 Ocak 2012 23:58

anladım hocam.bana da başarılı olduğumu söylediler sıralamamı da söylediler ama ayrıntılardan haberim yok.o zaman pazartesi belli olacaktır gelişmeler

28 Ocak 2012 13:57

arkadaslar ben aksamüstü dün,müftülüğe gittim konu hakkında tebliğ yapacaklar diye,gel demişlerdi.ama gidince ögrendim ki,her il için bellibir sıralama yapılmış.suan için bursada ilk 16 kişiyi antalya seminerine çağırmışlar ve ben ilk 16 da değilim.yani telefonda yanlış bilgi verilmiş...16 dan sonrası cagrılcak mı yoksa görevli sayısında azaltmamı yapmışlar ögrenemedim.bilgisi olan var mı?

28 Ocak 2012 14:08

arkadaşlar sıralama yapılmış herkes seminere gidecek diyen arkadaslar...bana da müftülüğüm aynı seyi söyledi ama imza atmak üzere gittiğimde farkettim ki,sıralamanın altında küçük bir not vardı.16.kişiye kadar 16.kişi de dahil,antalyaya seminere gidecek yazıyordu.bunu görevliye ben farkedip ilettim o dakikaya kadar gideceksin hocam diyordu.yani tam anlamıyla anlaşılmamış.herkes gitmiyor.illerde sıralama yapılıp alta da kaç kişi çağrıldıysa not düşülmüş.geride kalanın durumu ve akibeti belli değil.Allah gidenlere hayırlı yolculuklar versin.biz bir süre daha bekleyeceğiz...ne olacağı da belli değil...

mahzun4bli
Şube Müdürü
29 Ocak 2012 18:50

bizim ilimizde sadece bayanlar alındı.sınava. sıralama yapmışlar.anlayamadığım bursadaki 16 kişi sadece bayanlarmı.bizden 11 kişi bayanları çağırdılar antalyaya

mercansi
Daire Başkanı
29 Ocak 2012 19:28

her ilden 16 kişinin olduğu kesin değil o zaman. istanbulda 120 kişi girdi sınava. burda çok zor sıra gelir o zaman.

pasaport çıkarttırmasalardı herkese bari.

mülakatım da çok iyi geçmişti benim .

pattes
Aday Memur
30 Ocak 2012 16:04

arkadaşlar hepimiz gidiyoruz derken ben kendi şehrimdeki durumdan bahsedediyorum.. sayılar ilden ile farkedebilir.. ben küçük bir ildeyim.. teklif edilen zaten 3 kişi.. mülakata giden de aynı, seminere çağrılan da.. büyükşehirlerde teklifler tabiki fazladır..

muallimnacim
Aday Memur
30 Ocak 2012 18:10

Maalesef kayırmacılık bu konuda da devam etmiştir. Allahsız Müslümanlık adında bir kitap yazmıştı Ömer Lütfi Mete rahmetli

Çok Allahsız Müslüman sayılabilecek Müftü var Türkiyede

Kurallara uyulmadan teklif edilen görevliler

Hiçbirşey gizli kalmıyor

Teklif edilirken göz önünde tutulması gereken şartlar arasında MBSTS puanı yüksek olan, vs konular var

Bunların hiçbirine uyulmuyor. Allah herşeyin hesabını soracaktır. Kendilerine yazık ediyorlar. Ahiretlerini bedavadan berbat ediyorlar. Haksızlık yapanlara Allah Cenneti mahrum etsin

çalıkuşu68
Aday Memur
31 Ocak 2012 12:44

biz ilden 6 kişiyiz,hepimizin sınavı iyi geçti,ancak en yaşlımızı kemer'deki seminere çağırmışlar,ben de 6kişiden 6. ymışım,şöyle düşündüm,hepimiz 2012de gideceğiz umreye ama ben en son gideceğim,bi arkaş dedi ki asıl 1. olan en son gitmeli çünkü senenin en son umresi ramazan umresidir,1 aydır pahalıdır,sevabı çoktur vb.o da mantıklı tabi...kafam karıştı!derken genel merkezden küçük bi duyum aldım,sınava girenlerin hepsi umreye gidecek diye bi şey yokmuş!haydaaa!o zaman pasaportumuzu neden çıkarttırdılar??? zaten mülakat neden oldu onu bile anlamadık.kesin net bilgisi olan lütfen paylaşsın ALLAH RIZASI İÇİN .

mercansi
Daire Başkanı
31 Ocak 2012 18:30

il müftülüğündeki bir görevli umreye olan talebe göre görevlendirme olacağını söyledi. sınava giren herkese sıra gelmeyebilirmiş. neye göre sıralama yapıldıysa ona göre gidecek sırası gelen. bu sene umreye giden sayısına göre görevlendirme olacakmış.

hocam dediğiniz gibi herkese pasaport çıkarttırılmasaydı. mtsb si en yüksek olanları ihtiyac kadar görevliyi mülakata alsalardı.

Toplam 32 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi