Editörler : Pangaea
30 Temmuz 2011 19:51

bursadaki en iyi kpss kursu hangisi

arkadaşlar bursadaki en iyi kpss kursu hangisi? gidip de memnun olduğunuz ya da memnun kalmadığınız kursları yazın lütfen

aicwoltex
Şube Müdürü
30 Temmuz 2011 20:12

hepsi patladı hocam kursa gitme

deepure
Aday Memur
30 Temmuz 2011 23:08

Hocam ben bu sene Yediiklime gittim, dönem içinde derslerden hocalardan çok memnundum. Ama sınav için bir işe yaradı mı desem bilmiyorum gerçekten. Özellikle eğitim bilimleri için hiç bir yayınevi ciddi anlamda başarı elde edemedi çünkü sınav soruları gerçekten orijinal.

90.268 puan aldım, ilk girişimdi. Ama diyelim atanamayacak durumda olsam dersaneye gitmezdim. Çünkü gerçekten dersane tek başına anlam ifade etmiyor. Sizde bitiyor olay.

besttt
Daire Başkanı
30 Temmuz 2011 23:11

illa gıdeceksen hocam yedi iklime gıt bence.Suan ogretmenım caalısmamıstım dınleyererk ıyı bır puan almıstımm

lizzyy
Aday Memur
30 Temmuz 2011 23:13

Hocam yediiklime gittim ben de..Bütün arkadaşlarım 90 civarında aldı ben de dahil...Tabiki tek dershanede bitmiyo iş kendin de çok çalışman lazım...

besttt
Daire Başkanı
30 Temmuz 2011 23:18

hangi sne gittiniz lizy hocamm

lizzyy
Aday Memur
30 Temmuz 2011 23:19

Bu sene gittim hocam...

bulenting
Aday Memur
30 Temmuz 2011 23:55

ya arkadaşlar iyi bidersane lazım bana. hem tarihi hem matematiği hem de eğitimi iyi olmalı. çok şey istiyorum sanırım:)

31 Temmuz 2011 00:30

hocam yediiklim ii gerisi boş

alm86
Genel Müdür
31 Temmuz 2011 00:38

yediiklimin fiyatı nsl arkdşlar bilenler yazarsa sevinirim

H-a-s-a-n
Aday Memur
31 Temmuz 2011 00:38

YEDİİKLİMİ TEK GEÇERİM..DİĞERLERİ HAVA CİVA..AYRICA ARKADAŞLARIMA KATILIYORUM TEK DERSANE YETMEZ ADAM GİBİ SİSTEMLİ BİR ŞEKİLDE ÇALIŞMA GEREK ÖYLE GİT DERSANEYE OTUR KALK OLMAZ..BİR YIL EMEK VERMEK GEREK BU SINAV İÇİN ŞİMDİDEN BAŞARILAR TERCİHİN YEDİ İKLİM OLSUN DERİM BAŞARILAR

deepure
Aday Memur
31 Temmuz 2011 01:14

Hocam, matematik için Nevzat Hoca'yı tek geçerim. Ben hayatımda böyle matematikçi görmedim.

Tarih kadrosu Yediiklimde çok iyiydi. Hocaları çok başarılı. İnkılapta mihriban hoca, medeniyette Yasin hoca sağolsun.

Eğitim kadrosu da Yediiklim'de sağlamdı bu sene. Ama Nezihe,Özge ve Turgay hocalar uzman'a geçmiş diye biliyorum. Yerine gelenler iyidir mutlaka.

Dediğim gibi, profesörde getirseler dersanelere siz çalışmadıktan sonra gerisi fasa fiso. Planlı çalışma konusunda dersane yardımcı oluyor, yoksa anlattıkları zaten kitaplarda olan şeyler.

Thoth.
Aday Memur
31 Temmuz 2011 01:31

Yediiklim hakkında genelde olumsuz yazılar okudum burda okuduklarım farklı. yediiklim sadece kpss olması açısından insana yakın geliyor ama genelde büyük oranda olumsuz yazılarla karşılaştım giden arkadaşlarımda memnun değildi. Diğer dershaneler hakkında bilgisi olan arkadaşlarda yazarsa artıları ve eksileriyle sanırım bizim gibi seçim yapmakta zorlananlar için daha iyi olacak.

schism
Aday Memur
31 Temmuz 2011 01:35

Alayı yalan. Maratona gittim bu sene. Ticarethaneden başka bir şey değildi. Diğer dersanelerde bundan farkız değil. Hocam zaten eğitim sınavına çalışmaya gerek yok. Ne kadar çalışsan, ne kadar hakimim desende 20 25 yanlış banko ösym'nin sınavlarında. Oturun deli gibi gy gk kasın.

Thoth.
Aday Memur
31 Temmuz 2011 01:43

Elbette iş bizde bitiyor. . Evde oturup çalışmayı denedim olmadı bir motivasyon eksikliği oluyor bende. aslında dershaneye gitmeyi düşünmemin tek nedeni bir sistemi düzen ve özellikle bir motivasyon sağlar düşüncesidir. e tabi gitmişken iyi hocalarla ders yapmak isterim :) derse girip tahtaya konunun özetini yazan bir hoca bizim gibi öğretmen adaylarına yakışmıyor diye düşünüyorum. istediğim bana farklı bakış açısı kazandıracak, dersi kime verdiğinin farkında olan hocalarla çalışmak. yoksa ben yediiklimde bir kaç ders izledim ve inanılmaz derecede rahatsızlık duydum. tahtaya geçip basit kitap cümleleri ile kitap özetini tahtaya yazan hocaya ne denir bilmiyorum. bu yüzden buradaki arkadaşlara tecrübelerini sormak istedim. hiç değilse dershanelerin artı ve eskilerini bize aktarabilirlerse bizim seçimimizi yapmamızda çok faydalı olacaktır.

H-a-s-a-n
Aday Memur
31 Temmuz 2011 04:31

thoth katılıyorum sana şu bir gerçek her dersane kar amaçlı bir iş yapmaktadır..iş kişide bitiyor..gidin kendiniz oturun çalışın derim bende.eğer matematik sıkıntınız varsa dersane ye gitmek olabilir..çünkü özel ders veren matematikçiler gavur gibi para istiyor..hakkınızda hayırlısı olsun..yediiklim yayını çok iyi uzun zamandır bu işi yaptığı için dedim eğer olumsuz bir durumu varsada kimsenin vebalini almak istemem..

feslegenn
Kapalı
31 Temmuz 2011 05:01

bende bursa yediiklime gittim bi kaç hoca hariç sıkıntı yaşamadık değişmediyse iyi hocalar var fakat bence dershanenin tek kötü yanı soru etütleri yok soru sormak için tenefüslerde hocanın peşinden koşmak gerekiyor bazende çok fazla kişi soru soruyor arada boş kalmıyor hocalar.Yada hocanın bi tenefüsü var bende çalmiyim bari diyip kendiniz gitmiyorsunuz :)

31 Temmuz 2011 10:57

hocam hiç düşünme uzmana git ;) ben ona gittim çok memnun kaldım. ömer bedir matematikte bir dahi ömer ekici eğitimde aynı şekilde yediklimdeki turgay hocada uzmana geldi. en büyük artısı istediğin gün istediğin an hocalarla etüd soru sorma ders anlatımı yapabiliyorsunuz. türkiyede ilk 100 de de 2 derece yapmış

**SAMARA**
Müsteşar Yardımcısı
31 Temmuz 2011 14:36

bende atanamazsam dersaneye gitmeyi düşünüyorum.evde motive olamamaktan sorunumla yalnız kalmaktan korkuyorum..arkadaşlar murat eğitim nasıldır bilen var mı? diğer kariyer mesleklerinde başarısı yüksek.eğitimde nasıldır?

kaderdaş hemşerilerim yardım edin:(

bulenting
Aday Memur
31 Temmuz 2011 16:33

yediiklime giden bikaç arkadaşım bazı hocaların iyi olduğunu ama coğrafyayla öytnin iyi olmadığını söylediler.zaten o iyi hocalardan birkaçı da uzmana geçmiş.ben de kararsız kaldım.

türev-integral
Daire Başkanı
31 Temmuz 2011 16:34

bursa güzel miii? oraya atandım:)

Toplam 43 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi