Editörler : Pangaea
12 Haziran 2017 00:48

Az zaman kaldı

Arkadaşlar çok az zaman kaldı KPSS sonuçlarının açıklanmasına stres heyecan vs nedir durumlar :/

Basketbolcu13
Aday Memur
12 Haziran 2017 01:04

Valla heyecanla bekliyorum sürekli ÖSYM sitesine bakiyorum :/

Çıkılaps
Memur
12 Haziran 2017 01:29

16sında açıklanmıyor mu hocam :)

akt90
Şef
12 Haziran 2017 01:56

Valla git gide stres artıyor bende heycanla bekliyorum sürekli sorulara göz atıp netlerimi tekrar tekrar netleştirmeye çalışıyorum ama 114-117 net arası kurtarır mı ne olur ne olmaz sürekli analiz yapmaya çalışıyorum ( beden eğitimciyim)

SBF54
Aday Memur
12 Haziran 2017 01:57

16 haziran saat 16 gibi açıklarlar. Sıralamaları bekleriz artık 2 ay.

akt90
Şef
12 Haziran 2017 01:57

Sıramalar hemen belli olmuyor mu ?

SBF54, 7 yıl önce

16 haziran saat 16 gibi açıklarlar. Sıralamaları bekleriz artık 2 ay.

Çıkılaps
Memur
12 Haziran 2017 01:58

Açıkcası ben sorulara bile bakmadım karıştırabileceğim cevaplarım olabilir daha fena stres yaparım diye :/ hocam sıralamalar sonuçlarla birlikte açıklanmıyor mu :/ nihayetinde puana göre bir sıralama değil mi

akt90
Şef
12 Haziran 2017 02:00

Bende öyle olduğunu sanıyorum

Çıkılaps, 7 yıl önce

Açıkcası ben sorulara bile bakmadım karıştırabileceğim cevaplarım olabilir daha fena stres yaparım diye :/ hocam sıralamalar sonuçlarla birlikte açıklanmıyor mu :/ nihayetinde puana göre bir sıralama değil mi

akt90
Şef
12 Haziran 2017 02:02

İyi sabırlıymışsınız hocam valla ben açıklanır açıklanmaz ekrana yapıştım .açıklanana kadarda döndü durdu kafamda sorular bitirememiştim sınavı :))

Çıkılaps, 7 yıl önce

Çıkılaps
Memur
12 Haziran 2017 02:04

Bende beden eğitimi bu arada. Hocam ne sabrı ah bi bilseniz içim içimi yiyor stresten 7 kilo verdim:/ tek sıkıntım seçtiğim şıkkı hatırlayamama düşüncesi daha beter strese girerdim :/

akt90, 7 yıl önce

İyi sabırlıymışsınız hocam valla ben açıklanır açıklanmaz ekrana yapıştım .açıklanana kadarda döndü durdu kafamda sorular bitirememiştim sınavı :))

akt90
Şef
12 Haziran 2017 02:10

Hatırlarsınız hocam emin olmadığınızı yanlış işaretleyin doğru gelirsede kaybınız olmaz :) gerçi öğrenseniz be olacak benim netlerim belli aşağı yukarı bende ne olacağını bilmiyorum herkes bir yorum yapıyor kimi diyor kurtarır kimi diyor kurtarmaz kimi kendi dediğini bile anlamıyor ;) kaybınız yok yani

Çıkılaps, 7 yıl önce

Bende beden eğitimi bu arada. Hocam ne sabrı ah bi bilseniz içim içimi yiyor stresten 7 kilo verdim:/ tek sıkıntım seçtiğim şıkkı hatırlayamama düşüncesi daha beter strese girerdim :/

Çıkılaps
Memur
12 Haziran 2017 02:13

Ayrıca ben 2010 mezunuyum ama ilk defa hazırlanarak girdim onun da ayrı bir stresi var tabi :/ dediğiniz gibi baksam da bi kaybım olmaz ama işte kendi kendime böyle düşündüm ki az da kaldı :)

akt90, 7 yıl önce

Hatırlarsınız hocam emin olmadığınızı yanlış işaretleyin doğru gelirsede kaybınız olmaz :) gerçi öğrenseniz be olacak benim netlerim belli aşağı yukarı bende ne olacağını bilmiyorum herkes bir yorum yapıyor kimi diyor kurtarır kimi diyor kurtarmaz kimi kendi dediğini bile anlamıyor ;) kaybınız yok yani

akt90
Şef
12 Haziran 2017 02:14

2014 mezunuyum bende hocam . Sizin duyumlarınız nedir rehber hocalarınızla görüştünüz mü bölümdeki durumlar neymiş ?

Çıkılaps, 7 yıl önce

Ayrıca ben 2010 mezunuyum ama ilk defa hazırlanarak girdim onun da ayrı bir stresi var tabi :/ dediğiniz gibi baksam da bi kaybım olmaz ama işte kendi kendime böyle düşündüm ki az da kaldı :)

Çıkılaps
Memur
12 Haziran 2017 02:16

Hocam ben dersaneye gitmedim sadede buradaki yorumları takip ediyorum. Güncel kaynaklar videolar denemelerle kendim çalışarak bişeyler yaptık işte. Açıkcası burda da dediğiniz gibi kolay diyen de var zor diyen de. O yüzden nasıl bir sonuç çıkacak kestirmek zor. Siz dersaneye gittiniz mi?

akt90, 7 yıl önce

2014 mezunuyum bende hocam . Sizin duyumlarınız nedir rehber hocalarınızla görüştünüz mü bölümdeki durumlar neymiş ?

akt90
Şef
12 Haziran 2017 02:18

Aynı durumdayız hocam iki yılı yüksek lisansta KAYBETTİM.sonra setler ve video dersler.. disiplinli çalışmaya çalıştım çok çok 114-17 net arası yapabildim

Çıkılaps, 7 yıl önce

Hocam ben dersaneye gitmedim sadede buradaki yorumları takip ediyorum. Güncel kaynaklar videolar denemelerle kendim çalışarak bişeyler yaptık işte. Açıkcası burda da dediğiniz gibi kolay diyen de var zor diyen de. O yüzden nasıl bir sonuç çıkacak kestirmek zor. Siz dersaneye gittiniz mi?

SBF54
Aday Memur
12 Haziran 2017 02:20

Hayır hemen açıklanmıyor . Alan sınavları bitmeden açıklanmadan sıralamalar açıklanmıyor çünkü hepsini beraber açıklıyorlar ben en az 2 ay diyorum. Sabretmekten sabır taşına dödük son 1 yıldır. Bu daha başlangıç.

akt90
Şef
12 Haziran 2017 02:21

Forumda eski tarihli konulara gittim çok yoğun ve güzel analizler yorumlar fikir alışverişleri var şuan bakıyorum 3-5 kişi dışında herkeste ölüm sessizliği ... forumun iş bilen reisleri çıksada bizi aydınlatsalar ya :))

Çıkılaps
Memur
12 Haziran 2017 02:22

Hocam ben 6 yıl farklı bir sektörde çalıştıktan sonra mesleğimi yapma hevesi geldi sıfırdan başladım. Bölüm olarak uzağız ayrıca zaten konulara :/ giren çok kişi var buradaki paylaşımlara göre tahmin çok zor kesin olarak puan ve sıralamalar belli olunca bir sonuca varılır.

akt90, 7 yıl önce

Aynı durumdayız hocam iki yılı yüksek lisansta KAYBETTİM.sonra setler ve video dersler.. disiplinli çalışmaya çalıştım çok çok 114-17 net arası yapabildim

SBF54
Aday Memur
12 Haziran 2017 02:22

Bir de şu var sene içinde iki kez sıralamalar tekrar güncellendi. Sürekli gerilere gittik sıralamalarda.

Çıkılaps
Memur
12 Haziran 2017 02:23

Desenize hocam puanlar açıklandıktan sonra da tahminlerle kendimizi avutucaz:/ Allah sabır versin hepimize ne diyelim

SBF54, 7 yıl önce

Hayır hemen açıklanmıyor . Alan sınavları bitmeden açıklanmadan sıralamalar açıklanmıyor çünkü hepsini beraber açıklıyorlar ben en az 2 ay diyorum. Sabretmekten sabır taşına dödük son 1 yıldır. Bu daha başlangıç.

akt90
Şef
12 Haziran 2017 02:24

İşte fikir veren yegane isimlerden birisi... açıklanan puanlar sıralamayı az çok belli edecektir tahminimce hocam ?

SBF54, 7 yıl önce

Toplam 49 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi