Editörler : crops35
«567891011121314151617

mehmetkurnaz
Şube Müdürü
17 Nisan 2017 14:28

pardon kardei eski yyazdığın yazıya cevap vwermişim de tekrar cevap verdim kusura bakma

17 Nisan 2017 19:50

eyvallah :)

26 Nisan 2017 18:13

Arkadaşlar msbyi kimler kazandi. Hayirli olsun atananlara

mehmetkurnaz
Şube Müdürü
22 Mayıs 2017 11:50

Arkadaşlar dhmi den kadroları öğrenen var mı arayıp öğrenmeye çalışalım bizim bölümden nerelere alım olacağını öğrenen burada paylaşsın

mehmetkurnaz
Şube Müdürü
22 Mayıs 2017 12:08

Arkadaşlar ben aradım bana alım yok denildi tesisat teknolojisi bölümünden isterseniz sizde arayın

22 Mayıs 2017 12:16

Öyle birsey olmasi imkansiz bence dhmi kesin alim yapar diye dusunuyorum 3-5 kiside olsa

mehmetkurnaz
Şube Müdürü
22 Mayıs 2017 12:18

Bölüm kodunu sordular söyledim sizin bölümden alım yok dediler 0312 204 20 00 santral numarası bu numaradan personel atama şubesini bağlatıp sorabilirsiniz

ekka21
Memur
22 Mayıs 2017 14:48

Bende DHMİ ve TMO aradım ikiside haziranda tesisattan teknisyen almayacaklar.DHMİ elektrikten 14 tane teknisyen alacak.Acaba dışarıdan elektrik bölümünü mü okuyayım.Herşeyin hayırlısı Diyarbakırda herhangi bir kurum alım yaparsa tercih yapacağım.yoksa Kasım ve 2018 haziranı bekleyeceğim.

mehmetkurnaz
Şube Müdürü
22 Mayıs 2017 14:50

TMO zaten hiç alım yapmıyor özelleşme durumu var çünkü ancak dhmi bni çok şaşırttı hiç alımyapmaması ilk defa oluyor

HayatAcimasizz
Kapalı
23 Mayıs 2017 14:55

DHMİ de kadroları telefona bakan memur mu belirliyormuş görevimi onun kadro olup olmadığı konusunda bilgilendirecek bana pek mantıklı gelmedi.

Hasanelbstnl
Aday Memur
23 Mayıs 2017 16:18

Dhmi tmo yoksa herhalde en fazla 10-15 kişi alırlar ?

mehmetkurnaz
Şube Müdürü
23 Mayıs 2017 17:37

HayatAcımasız. Hocam kadroyu onlar belirlemiyor ancak yazıyı dpb ye gönderen personel atama şubesi o yüzden liste ellerinde geçen atamada aradım 5 kişi tesisatçı var dedi 5 kişi çıktı yani bu atamada da YÖK dediler bnde anlamadım 1 tane bile tesisatçıya ihtiyaç yok demek koskoca kurumda burası TÜRKİYE hiçbirşeye şaşırmıyorum artık 2014/2 atamasında Ankara Maliye bakanlığına atandım ailem için memleketimetayin istedim iki yıl gidemezsin dediler iki yılı doldurdum merkez de bakanlıkta olduğum halde personel yetersiz tayin vermeyiz dediler 2016 kpss ye girdim istifa edip memleketime yakın bir dhmi yazayım dedim 89 puan aldık ilk atamada hem memleketime yakın yer yol diye hemde ohal var diyetercih yapmadım bari ikinci atamayı bekleyeyim bekledik şuan bölümde birinciyim ve dhmi 1 tane bile tesisatçı almıyormuş ne diyeyim burası TÜRKİYE

ekka21
Memur
25 Mayıs 2017 10:56

Buğün de DHMİ aradım.Bir gelişme varmı diye tesisattan personel alımıyla alakalı.orda çalışan personel size bilği veremeyiz Ösym den takip ediniz dedi.

Daha önce aramıştım tesisattan alım yapmayacağız demişti. Büğün aradım söyleyemem dedi.

Sizce alım olur mu ? Arkadaşlar sizde bir arayın.Hatta Ankara da olanlar DHMİ gidip bilği alabilir.

Hasanelbstnl
Aday Memur
25 Mayıs 2017 11:07

Ben Ankarada yaşıyorum alım yok diyolar

ekka21, 7 yıl önce

Buğün de DHMİ aradım.Bir gelişme varmı diye tesisattan personel alımıyla alakalı.orda çalışan personel size bilği veremeyiz Ösym den takip ediniz dedi.

Daha önce aramıştım tesisattan alım yapmayacağız demişti. Büğün aradım söyleyemem dedi.

Sizce alım olur mu ? Arkadaşlar sizde bir arayın.Hatta Ankara da olanlar DHMİ gidip bilği alabilir.

ekka21
Memur
25 Mayıs 2017 11:12

O zaman kesin alım yok.Hayırlısı olsun.

Hasanelbstnl, 7 yıl önce

Ben Ankarada yaşıyorum alım yok diyolar

HayatAcimasizz
Kapalı
25 Mayıs 2017 16:14

Anladım hocam hakkımızda hayırlısı olsun. O kadar kurum büyüyor personel ihtiyacı doğuyor emekli olanlar oluyor khk ile gorevden alinanlar var ama bakıyoruz yeni alımlarda sayı eskiye göre daha düsük. Ya el altindan birileri aliniyor yada kadrolarda kuculme oluyor baska aciklamasi yok

mehmetkurnaz, 7 yıl önce

HayatAcımasız. Hocam kadroyu onlar belirlemiyor ancak yazıyı dpb ye gönderen personel atama şubesi o yüzden liste ellerinde geçen atamada aradım 5 kişi tesisatçı var dedi 5 kişi çıktı yani bu atamada da YÖK dediler bnde anlamadım 1 tane bile tesisatçıya ihtiyaç yok demek koskoca kurumda burası TÜRKİYE hiçbirşeye şaşırmıyorum artık 2014/2 atamasında Ankara Maliye bakanlığına atandım ailem için memleketimetayin istedim iki yıl gidemezsin dediler iki yılı doldurdum merkez de bakanlıkta olduğum halde personel yetersiz tayin vermeyiz dediler 2016 kpss ye girdim istifa edip memleketime yakın bir dhmi yazayım dedim 89 puan aldık ilk atamada hem memleketime yakın yer yol diye hemde ohal var diyetercih yapmadım bari ikinci atamayı bekleyeyim bekledik şuan bölümde birinciyim ve dhmi 1 tane bile tesisatçı almıyormuş ne diyeyim burası TÜRKİYE

25 Mayıs 2017 20:49

Ojadar az olmaz kardeşim belediyeler merkeziye geçtigi icin 3-5 bişey gelir bence ordan. Yine 25 civari alim olur diye dusunuyorum

Hasanelbstnl, 7 yıl önce

Dhmi tmo yoksa herhalde en fazla 10-15 kişi alırlar ?

25 Mayıs 2017 21:09

Arjadaslar bildiniz gibi mahalli idareler merkezi atamaya gecti (beeldiye il ozel idareleri filan) biri mahalli idarenel g. Mudurlugunu arayip 2111 nitelik kodlu tesisatci alacakmi diye sorabilirmi ben arayamiyorum çok yoğunum (0312 422 40 00 icisleri bakanligi santrali burdan MİGM'e yönledirteceksiniz) arayan olur yazarsaniz cok sevinirim

Hasanelbstnl
Aday Memur
25 Mayıs 2017 22:30

Hiç sanmıyorum dhmi filan hep 4-5 kadro veriyordu onla 20-25 gelirdi hazirandaki alımda ama inşallah senin dediğin olur

ibrahimsavr, 7 yıl önce

Ojadar az olmaz kardeşim belediyeler merkeziye geçtigi icin 3-5 bişey gelir bence ordan. Yine 25 civari alim olur diye dusunuyorum

HayatAcimasizz
Kapalı
31 Mayıs 2017 21:03

arkadaşlar şöyle bi 50 dhmi kadrosu 50 de bakanlıklar vs. olsada yüzümüz gülse ne güzel olur :)

Toplam 332 mesaj
«567891011121314151617

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi