Editörler : Pangaea
«353637383940414243444546»

Ya Baki Entel Baki
Şube Müdürü
21 Eylül 2013 03:53

cevabınız için teşekkür ederim Rabbim razı olsun inş. inşaallah alacağım tarih kitabını daha tarihe hiç başlamadım sevmediğimden erteliyorum sürekli lakin sevmeli merak etmeli ve kronolojik sıraya göre çalışıp bol soru çözmeliymişim 0 dan 25 nete çıkabilirim umarım

esramolbio, 11 yıl önce

uzman kariyer tarih konu anlatımlı ve tarih öğreten soru bankası çok iyidr soruların çözümleri sayesnde konuyu pekiştrmenizi sağlar.bunun haricinde lise tarih kitabı edinmenizi önerebilirm.2. el kitapçılarda eskide olsa çok güzel lise tarih kitapları bulabilirsiniz.şimdiden başarılar

anes3313
Aday Memur
21 Eylül 2013 09:10

yarın kitap alıcam.konu anlatımlı kitap tavsiyeleriniz nelerdir? modüler set değil ders-ders almayı düşünüyorum.bu arada coğrafyada müfredat değişikliği olmadı diye biliyorum.coğrafyayı 2013 basım alsak olur mu?

madenci_disi_kartal
Daire Başkanı
21 Eylül 2013 13:12

kitap siparişlerimi verdim dün. yeni çıkanlardan şimdilik almadım. tek ağacın şekil yetenek, yediiklim-uzmankariyer ve ihtiyacın modüler soru bankalarını bir de lys çağdaş türk ve dünya tarihi konu anlatımlı kitabı aldım.

elimde eski konu anlatımlılar var, yeni konu anlatımlı kitaplardan da ilerde alırım belki. soru bankaları set olarak ucuzladığı için aldım.

ayrıca ilgilenen arkadaşlar için, yargı tek tek konu anlatımlıları çıkarmış.

merveözgür
Memur
21 Eylül 2013 13:28

data yayınlarının matematik sayısal ve sözel yetenek çözümlü soru banakasımı yoksa tekağaç şekil yeteneği mi daha iyi olur?bende bugün kitap siparişi vereceğim ama karar veremedim

ideaid
Genel Müdür
21 Eylül 2013 13:45

Matematiğin benim gibi çok iyi değilse ikisini de al derim. ben öyle yapmayı düşünüyorum.

merveözgür, 11 yıl önce

data yayınlarının matematik sayısal ve sözel yetenek çözümlü soru banakasımı yoksa tekağaç şekil yeteneği mi daha iyi olur?bende bugün kitap siparişi vereceğim ama karar veremedim

ideaid
Genel Müdür
21 Eylül 2013 13:47

teek ağaç şekil i int.den daha uygun fiyata bulabileceğimiz bir yer var mı acaba. en ucuzu 26 tl idi hatırladığım kadarıyla. Kadıköy Akmar pasajında daha ucuza bulabilir miyim acaba.

21 Eylül 2013 13:55

çagdaş türk ve dünya tarihi hangi yayınevi

madenci_disi_kartal, 11 yıl önce

kitap siparişlerimi verdim dün. yeni çıkanlardan şimdilik almadım. tek ağacın şekil yetenek, yediiklim-uzmankariyer ve ihtiyacın modüler soru bankalarını bir de lys çağdaş türk ve dünya tarihi konu anlatımlı kitabı aldım.

elimde eski konu anlatımlılar var, yeni konu anlatımlı kitaplardan da ilerde alırım belki. soru bankaları set olarak ucuzladığı için aldım.

ayrıca ilgilenen arkadaşlar için, yargı tek tek konu anlatımlıları çıkarmış.

dik-dur
Aday Memur
21 Eylül 2013 13:59

arkadaşlar bu gün kitapçıda beyaz kalem setini inceledim çok hoşuma gitti türkçe tarih anayasa çok güzel matematik ve çoğrafya diger setlerle aynı üstelik adam 39 liraya veririm dedi 2014 baskı .onun dışında murat yayınlarınıda inceledim tarih iyi mat iyi türkçe iyi bunlar zatem tek tek satılıuyor .data krak kızı gecen senenin aynısı sadece çagdaş eklemişler olan kitaplar bunlardı ihtiyaça baktım tarih hariç asla alınmaz

21 Eylül 2013 14:00

2014 kral kızına çagdaş eklemişlermi

dik-dur, 11 yıl önce

arkadaşlar bu gün kitapçıda beyaz kalem setini inceledim çok hoşuma gitti türkçe tarih anayasa çok güzel matematik ve çoğrafya diger setlerle aynı üstelik adam 39 liraya veririm dedi 2014 baskı .onun dışında murat yayınlarınıda inceledim tarih iyi mat iyi türkçe iyi bunlar zatem tek tek satılıuyor .data krak kızı gecen senenin aynısı sadece çagdaş eklemişler olan kitaplar bunlardı ihtiyaça baktım tarih hariç asla alınmaz

dik-dur
Aday Memur
21 Eylül 2013 14:12

çagdaş türk tarihi diye bir bölüm ayırmamışlar ama bütün konuları karışık olarak yer vermişler yani tek başına yeterli bit kitap

işletme2014kpss, 11 yıl önce

2014 kral kızına çagdaş eklemişlermi

madenci_disi_kartal
Daire Başkanı
21 Eylül 2013 14:12

hocam yargının sitesinde birkaç farklı yayın vardı, benim aldığım A yayınlarının çıkardığı. finalin, esen yayınlarının da vardı ama ben onu aldım. daha önce incelemedim ama rastgele aldım yani.

işletme2014kpss, 11 yıl önce

çagdaş türk ve dünya tarihi hangi yayınevi

dik-dur
Aday Memur
21 Eylül 2013 14:15

yediiklim modüler seti çıkmış 7 kitap. ğagdaş türk tarihini ayrı kitap olarak çıkarmış

Amd+++
Aday Memur
21 Eylül 2013 14:16

Uzman Kariyer yayınlarına 2014 Kiatapları ile ilgili mesaj atmıştım. Gelen cevap:

"2014 Basım Kitaplarımız Ekim Ayı içerisinde tamamlanmış olacaktır."

İlginize teşekkür ederiz.

21 Eylül 2013 14:18

teşekkürler

madenci_disi_kartal, 11 yıl önce

hocam yargının sitesinde birkaç farklı yayın vardı, benim aldığım A yayınlarının çıkardığı. finalin, esen yayınlarının da vardı ama ben onu aldım. daha önce incelemedim ama rastgele aldım yani.

dik-dur
Aday Memur
21 Eylül 2013 14:19

yargının 2014 kitaplarını inceleyen varmı dikkat ettin ne kendi sitesinde ne diğer sitelerde sayfa bşlgileri verilmemiş acaba habertürk gazetesinin son sistem yargı kpss set diye verdiği setin aynısımı çünkü orda 1850 sayfa diyor ondan dolayı sayfa bilgisi vermemiş olabilirlermi inceleyen yazsın lüttfen boşuna para vermeyelim

erman kavdır
Aday Memur
21 Eylül 2013 14:32

arkadaşlar ben datanın kral kızı 2014 siparişini verdim sanırım içinde çağdaş türk tarihi konuları da varmış ayrıca yedi iklim modüler seti çıktı mı seti inceleyene var mı çıkmışsa.

farcon
Aday Memur
21 Eylül 2013 14:40

Hocam beyaz kalemi bende merak ediyordum. Biraz daha bahsedermisin. Renklimi sayfa tasarimi degisik falan diyorlardi.

Birde data 2014 kitaplari nasil alan varsa anlatabilirmi

dik-dur, 11 yıl önce

ayanevren
Aday Memur
21 Eylül 2013 14:44

merhaba hocam,

datanın kral kızı dün elime geçti 2014 etiketi yapıştırılmış şimdi içindeki konulara baktım ama çağdaş türk tarihi ile ilgili bi konu göremedim bilginize...

erman kavdır, 11 yıl önce

arkadaşlar ben datanın kral kızı 2014 siparişini verdim sanırım içinde çağdaş türk tarihi konuları da varmış ayrıca yedi iklim modüler seti çıktı mı seti inceleyene var mı çıkmışsa.

ziraaciiii
Memur
21 Eylül 2013 15:12

evet cagdas turk tarihi yok

ayanevren, 11 yıl önce

merhaba hocam,

datanın kral kızı dün elime geçti 2014 etiketi yapıştırılmış şimdi içindeki konulara baktım ama çağdaş türk tarihi ile ilgili bi konu göremedim bilginize...

ziraaciiii
Memur
21 Eylül 2013 15:17

arkadaslar burda resimleriyle beraber var data kral kizi 2013

kadiryakan, 11 yıl önce

ziraaciiii arkadaş bana kitapseç sitesinden DATA Kral Kızı Serisi 2014 olarak aldığı kitabın fotolarını gönderdi ben de siteye ekliyorum. 2013 için hazırladıkları kitabın üzerine 2014 yapıştırıp göndermişler. Kitap kapağı zaten aynı buradan da anlaşılıyor. Hepsiburada'da 2012 basım diye geçiyor kitap. Data'nın kendi sayfasında ürün kodu 2013 ama 2014 diye satışa çıkarmış.Ben de DATA kral kızını almayı düşünüyordum tarih için ama böyle bir şey yapmaları resmen terbiyesizlik. Bu kafada olan insanların hazırladığı kitaptan ne hayır gelir diye düşünüyor insan. En azından 2014 diye satmayın herkes 2013 için olduğunu bilerek alsın. Belki normal serisini 2014 olarak çıkarırlar ama onu da kitapçıda gözümle görmeden sipariş vermeyi düşünmüyorum. Resimler aşağıda..

http://img198.imageshack.us/img198/794/gsm6.jpg

http://img707.imageshack.us/img707/9479/0slj.jpg

http://www.hepsiburada.com/liste/data-kpss-tarih-kral-kizi-serisi/productDetails.aspx?productId=kkdyargi11318&categoryId=234456

http://www.maksimumkitap.com/kitap/data-yayinlari-2013-kpss-kral-kizi-serisi-tarih-konu-anlatimli-tek-kitap,157516.asp

http://www.datayayinlari.com/?urun-235-Data-KPSS-Kral-Kizi-Serisi-Tarih-Konu-Anlatimli-2013.html

Toplam 7316 mesaj
«353637383940414243444546»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi