Editörler : Pangaea
06 Aralık 2010 19:25

antepe atananlar burayaa

sınıf öğretemenliği, şehitkamil incesu i.ö okuluna atandım var mı başka antep şehitkamil,şahinbey,oğuzeli??

06 Aralık 2010 19:27

efenim buyur hocam

doffer
Şube Müdürü
06 Aralık 2010 19:28

hayırlı olsun hocam bende sehit kamil hacı sani tek ve end meslek lisesi

S_ev_gi
Kapalı
06 Aralık 2010 19:28

şehitkamil bağbaşı ilköğretim okulu hocam

tawşan
Aday Memur
09 Aralık 2010 12:08

antep çok güzelmiş gördüm eve çıkmayı düşünen var mı aranızda bayan öğretmen

elk_73.612
Yasaklı
09 Aralık 2010 12:11

oğuzeli atanan varsa.Beni bulabilir.Bende yeni atandım.4 oda 1 salon ev tuttum.pazartesi başlıcam.ev süper 320 kirası var.paylaşmak lazım.sonra fikrimi değişebilirim. tek kalabilirim.Ev bulmak çok zor.Çünkü ev hiç yok oğuzelinde.

ciddiyseniz özelden mesaj atın. /oğuzeli /

tawşan
Aday Memur
09 Aralık 2010 12:35

oğuzeli değilde bende şehitkamilde kalacak bayan ev arkadaş arıyorum

tkolgak
Aday Memur
09 Aralık 2010 13:15

herkeze hayırlı olsun benimde araban ilçesi

elk_73.612
Yasaklı
09 Aralık 2010 23:29

gncell

30 Temmuz 2011 18:07

oğuzeli öğretmenevi hakkında bilgisi olan var mı?ilk gidişte ev bulana kdr nerde kalınabilir? antep'e her gün gidiş geliş var mıdır?

erobern
Memur
30 Temmuz 2011 18:35

Gaziantep'liyim ve şu an antepteyim...antepe e atanan tüm arkadaşlara her türlü konuda yardımcı olurum....özelden mesaj atabilirsiniz....küçük istanbul'u ve ucuz hayatı ve en güzel yemekleri görmeye hazır olunnnnnn :):):):)

metehan2027
Daire Başkanı
30 Temmuz 2011 19:25

en büyük hayalim gaziantepli olmayıp gaziantep merkeze atanmak olurdu herhalde ama antepli olunca bütün çevreniz burda sıkıcı oluyor.arkadaşın da dediği gibi özellikle batıdan gelip antepe karşı önyargısı olan arkadaşlar aslında küçük istanbul olmasada küçük ankaraya geliosunuz.şimdi ne desem boş,hatta abartmıyorum gelince göreceksiniz ankarada dahi olmayan bir çok şeyi antepte bulabilirsiniz..

ama zaten antep yemekleri için bile insan antepi yazar bence..hemde özellikle yemkeler sudan ucuz..üstüne birde tatlı..şimdi elbette herkes kendi memleketini över ama dedim ya anlatılmaz yaşanır görmeniz lazım...merkeze atananlar sanırım bu mesajımı da benim adımı da hatırlayacaklardır..ama ilçeleri için asla güzel bişey söyleyemem gelişmişlik anlamında..bende merak ettiğiniz herşeyi açıklayabilirim..

metehan2027
Daire Başkanı
30 Temmuz 2011 19:30

yaa şunu sölemezsem rahat etmicem antep merkeze atananlar ya da buraya işi düşünler kime sorsanız siz bir şekilde tarif ederler..dünyanın en güzel kebabını sadece 10-12 lira gibi bi ücrete karşıyakalı kebabçı halil ustada yemezseniz çok şey kaybetmiş olursunuz..şimdi bana abartma diyenler oluyodur mutlaka hele bi gidin yiyin de sonra bana adam haklıymış dersiniz..ki zaten hemen 200 metre ilerisinde de dünyanın en büyük mozaik müzesi olan zeugma var gitmişken birde müzeyi o şaheserleri görürsünüz..kısaca antepe atananlar her anlamda yaşadınız...

30 Temmuz 2011 22:00

Antep'in güzel oluşu herkesin bildiği, duyduğu bir gerçek..

sadece oğuzeli ilçesi hakkında bilgi almak istemiştim ,merkeze atanmadığım ve yabancısı olduğum için.yine de yazanlara teşekkürler.

özellikle Oğuzeli-Antep ulaşımı ve Oğuzeli'ndeki öğretmenevi ,ordaki yaşayış hakkında bilgisi olanlar bunları paylaşırlarsa çok sevinirim.

30 Temmuz 2011 22:36

???

metehan2027
Daire Başkanı
31 Temmuz 2011 02:40

hocam mesajınızı yeni gördüm,eğer oğuzeline atandıysanız çok güzel.çünkü bir kaç yıl önce oğuzeli antepin merkez ilçesi yapıldı.güzel dememin sebebi ise oğuzeli ile antep merkez aarsı vasıtayla 25 bilemedin 30 dakika..küçük nufusu az dah ayeni yeni gelişmekte olan bir ilçe.öğretmenevi hakkında bilgim yok hocam malesef.çünkü dedim ya merkeze daha yeni bağlanan bir ilçe.ama canını sıkma antep merkezden ev tutup rahatlıkla gidiş dönüş yapabilrisn günübirlik..

31 Temmuz 2011 16:20

teşekkürler hocam.oğuzelinde bir beldeye atandım.oğuzelinde kalmak en mantıklısı o zaman.sağolun

metehan2027
Daire Başkanı
31 Temmuz 2011 21:12

ne demek hocam..ama kanımca ilk sıralar oğuzelinde kalırsın,sonra biraz çevreyi tanıyınca merkeze taşınırsın gibime geliyo..demedi deme ..:))

01 Ağustos 2011 11:19

çevre kötü mü yani??

02 Ağustos 2011 16:23

oğuzeli hakkında bilgisi olan yok mu?

26 Ağustos 2011 17:30

oğuzeline atanan yok mu

Toplam 32 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi