Editörler : swat3410E.Kayı Han
07 Ocak 2013 21:23

2013 Pomem alımı

Bugün Daire Başkanlarımızdan birisini aradım.

2013 yılında Pomem alımı olacak mı?

Mart ayında alım olur mu?

Alımlar Kpss sınavından sonramı olur?

Alım olursa sayı kaç olur?

Şartlar ne olur?

Bu soruların hepsini sordum.

Verdiği Cevap;

Sayın Genel Müdürümüzün de talebi ve onayı ile geçen hafta bir toplantı yapılmış.

Konu üzerinde halen çalışma devam ediyormuş.

Personel daire başkanlığı,hukuk işleri,eğirim daire ve ilgili birimlerdeki yetkililer hep birlikte bir çalışma içerisindeymiş.

Zira yönetmelik değişecekmiş.Ona görede alım şartları ve yeni kısaslar belirlenecekmiş.

Bu nedenle şuan için yani bu çalışma sonuçlanmadan alım zamanı ve alım sayısı konusunda net bir bilgi yokmuş.

Bilgi netleştiği an bana haber verecekler.

O zaman gelirse ve icap ederse bende sizlerle paylaşırım.

Son durum bundan ibaret.

Nokta !

maximus39
Şube Müdürü
07 Ocak 2013 21:52

Allah razı olsun karahan editörüm hayırlı ve güzel haberlerini bekliyoruz teşekkür ederim...

alnn
Genel Müdür
07 Ocak 2013 22:24

Kara Han editörüm tesekkürler, paylaşımlarınızı beklıyoruz.

Hedef2013
Kapalı
08 Ocak 2013 04:41

sayın editörüm,

yönetmelik değişecek ise,

biz yaş mağdurları içinde bir çalışma olduğunu düşünebilirmiyiz?

bari şunu 1 ocak yapsalar...

sLaVeZeRo
Şef
08 Ocak 2013 08:06

Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ediyoruz sayın Editör KaRa HaN.. umarım uygun bir alım olur.

suskun kalp
Şube Müdürü
08 Ocak 2013 10:53

teşekkür ederiz

cagriece
Aday Memur
08 Ocak 2013 18:26

4040 alım kesin değil mi inş daha fazla olur

emir124
Aday Memur
08 Ocak 2013 19:14

Teşekkürler bilgi için, umarım adaylar açısından iyi haberlerin devamı gelir

koray_ibrahim
Daire Başkanı
08 Ocak 2013 23:37

paylaşım için teşekkürler admin arkadaşım ,benimde ricam 01 ocak tarihinin esas alınması 4 ay yüzünden başvuramıyacam haksızlık bu erken doğduysam benım suçum ne:(inşallah mart ayında alım olur...

yeshemm
Memur
09 Ocak 2013 11:56

Bilgi için teşekkürler admin inşallah bu sefer bayan sayısında da artış yaparlar.

volkan mete
Kapalı
09 Ocak 2013 14:56

bilgi için çok teşekkürler admin.tekrar yeni güzel bilgilerini bekliyoruz inşallah.

SonHatıra
Aday Memur
10 Ocak 2013 11:14

İlgililerden yardim bekliyoruz ALLAH RİZASI İÇİN YAŞ DÜZENLEMESİ YAPİN. ONCA GARİBANIN HAKKINA SAHİP ÇİKIN 1 YIL ALIM OLMADI BİZİM GÜNAHIMIZ NE

10 Ocak 2013 20:33

Ne var alımlar on binin üstünde olsa :(

merry86
Şef
10 Ocak 2013 21:18

karahan abi özele gönderdiğimiz mesajları tüzeldende herkesin faydalanacağı şekilde paylaşman güzel emeğin için tşkürler:)2012 alımlarında birçok arkadaşımızı mağdur etti egm umarım güzeeel bir alımla bizleri sevindirir..walla ben fal baktırdım falımda çıktı martta alım:)))))şimdilik adliye alımlarına yoğunlaştım martta alım olursa süprisss olur çok güzel olur şimdilik abimin üniformalrını iç geçire geçire ütülemekteyim:(((((((( kendi ünüformalarımı ütüleyeceğim günleri görmek istiyoruuummm:))))))))

hepimizin hakkında hayırlısı olsun başlığa ne zmandır bakmıyodum heycanlanaraktan okudum ama belirli bişey yokmuş sağlık osun öznümüzdeki maçlara bakıcaz,diğer memurluklarda da en azından alım olana kadar şansımızı denicez,

saygılar:)

maximus39
Şube Müdürü
10 Ocak 2013 23:16

Karahan editörümüz geçen hafta bir toplantı yapıldığını belirtmiş. Acaba bu toplantı olağan bir toplantı mı? Geçen yıl da bu tarihlerde mi yapıldı? Eğer geçen yıl bu tarihte yapılmadıysa bunu martta bir alım habercisi olarak yorumlayabilir miyiz? Düşünceleriniz ne arkadaşlar??

TurksAffetmez
Kapalı
10 Ocak 2013 23:58

Şahsi fikrim her yıl olağan yapılan bir toplantıdır. Çünkü, sene başındayız. Bu düşünce mantıklı geldi. Ek olarak hangi okul varda kullanıma hazır yeni bir alım planlansın. Alım olursa da alıncak kişiler geçen yıl yapılan mülakat sonuçlarına göre alınmalıdır. Zaten yedeklere yeteri kadar mağdur oldu bir de buradan darbe yenmesin ama şahsi fikrim yeni bir alım imkansız gibi.

maximus39
Şube Müdürü
11 Ocak 2013 00:07

Ben de alım ihtimalini çok düşük görüyorum ama umut işte elimizden başka birşey gelmiyor...EGM 2011 yılında alım yapmayarak ve 2012 de 2830 alımla büyük sürpriz yaptı. Şimdi de bizim lehimize bir sürpriz yapsın diye dua ediyoruz...

Hedef2013
Kapalı
11 Ocak 2013 10:22

mart alımını düşüneceğinize

yaş düzenlenmesi için birşeyler yazın lütfen

martta alım oldu

sen basvurdun ben basvurdum

ee?

martta olmadı

2013 kpss sonrasına kaldı?

o zaman ne olacak 1 ay erken doğdum diye başvuramıyorum

11 Ocak 2013 14:37

Yanlış anlamada o yaşına kadar naptın kardeş.Tabi ki kötü durum ama sen girmek istersin senin yaşı kapsama alırlar sonra 35 yaşında ki de hak aramaya başlar

Hedef2013, 11 yıl önce

martta alım oldu

ee?

martta olmadı

koray_ibrahim
Daire Başkanı
12 Ocak 2013 13:05

şunu adam gibi 01 ocak yapsalar hiç böyle bir şey olmayacak:(bende malesef ki ay farkıyla başvuramıyacam:(

Hedef2013, 11 yıl önce

martta alım oldu

ee?

martta olmadı

KaRa HaN
Müsteşar
13 Ocak 2013 13:35

Bu Konuyla alakalı elbetteki şahsi fikirlerim var.Hatta şahsilikten ötede fikirlerim var.Şimdi yine bazıları bunu yanlış anlayacak ama ben resmi açıklamaya kadar bekliyeceğim.

Ha bu size bilgi vermiyeceğim anlamına gelmez ama dediğim gibi aynı hataya bir daha düşmemek lazım değil mi?

Hele bazı şeyler şekillensin o zaman yazar çizeriz.

Bu sebeple lütfen benden,olaylara ve konulara kişisel yorumumu katmamı beklemeyin.(Özelden, sizce ne olur? Sizce kaç olur? Sizce ne zaman olur? tarzı sorular soranlar için yazılmış bir cümledir)

Ben en azından şuan için kafanızda ki sorulara cevap olsun diye genel hatları ile mevcut durumu yazdım.Aklınızdan geçen her soruyu yetkililere ilettim.Aldığım cevabı da paylaştım.

Yeni bir gelişme olduğu zaman ben buraya yazarım.

Bu sebeple şimdilik sadece konuyu ve sizlerin yorumlarını takip etmekle yetineceğim.

Kalın sağlıcakla.

Toplam 284 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi