Editörler : Pangaea
06 Ekim 2017 14:35

Tcdd ilanı

Arkadaşlar yüklü bir alım geliyormuş bu ay içinde. Acaba burdan iibf ye kadro gelir mi ? Destek elemanı diyor da o nedir ?

chaooss
Aday Memur
06 Ekim 2017 14:43

detsek personelini bilmiyorum ama tasımacılık a.s ye 167 memur alınacak.önemli olan merkeziyle mi alacak yoksa mülakatla mı

melek-33
Şef
06 Ekim 2017 14:46

Merkezi denmiş hocam ilanda direk. Merkezi alımla yapılacak. 167 mi sadece memur için o kadar kadrodan

chaooss, 7 yıl önce

detsek personelini bilmiyorum ama tasımacılık a.s ye 167 memur alınacak.önemli olan merkeziyle mi alacak yoksa mülakatla mı

chaooss
Aday Memur
06 Ekim 2017 14:48

şu anda ilan yok sadece bakanın açıklaması var ama umarım merkezi olur

melek-33, 7 yıl önce

Merkezi denmiş hocam ilanda direk. Merkezi alımla yapılacak. 167 mi sadece memur için o kadar kadrodan

melek-33
Şef
06 Ekim 2017 15:03

İnşallh hocam bakalım

ustura kamil
Kapalı
06 Ekim 2017 15:08

iibf ye zıkımın dibi gelsin. ulan o kadar alım oluyor atanamıyorsunuz hala mühendis alımı yapacak kurumların kadrolarına göz dikiyorsunuz.

melek-33
Şef
06 Ekim 2017 15:14

Ya git derdini devlete anlat be madem mühendis alacak ne diye 2. Atamada tcdd ye iibf aldı... onlardan daha akıllı işen git sen bakan ol hala ne burda harcanıyorsun. Bir bitmediniz. Mühendis mühendis diye. Almıyorlar işte

ustura kamil, 7 yıl önce

iibf ye zıkımın dibi gelsin. ulan o kadar alım oluyor atanamıyorsunuz hala mühendis alımı yapacak kurumların kadrolarına göz dikiyorsunuz.

ustura kamil
Kapalı
06 Ekim 2017 15:15

sen burda kadro dilenene kadar git 88-89 al da atan çok bilmiş. almışsınız 70 puan kadro kadro diye her yerde zırlıyorsunuz

melek-33, 7 yıl önce

Ya git derdini devlete anlat be madem mühendis alacak ne diye 2. Atamada tcdd ye iibf aldı... onlardan daha akıllı işen git sen bakan ol hala ne burda harcanıyorsun. Bir bitmediniz. Mühendis mühendis diye. Almıyorlar işte

melek-33
Şef
06 Ekim 2017 15:17

Puanım 85 Üzeri zaten boş boş konuşma kaldırım mühendisi.... sen zaten 100 de alsan memurluk gereği olan akıl sağlığı yerinde olmak koşulunu sağlamadığın için yine kalırsın....

ustura kamil, 7 yıl önce

sen burda kadro dilenene kadar git 88-89 al da atan çok bilmiş. almışsınız 70 puan kadro kadro diye her yerde zırlıyorsunuz

Evolosion
Şef
06 Ekim 2017 15:18

O dedğilde iptal edilecek olan kyk kadroları mühendislere açılmasın diye ağlayan kim acaba 4001 den açılan kadrolar sadece iibf lilere kalsın diye ağlayan kim acaba bence bu konulara girmeyelim zararlı çıkan siz olursunuz

melek-33, 7 yıl önce

ustura kamil
Kapalı
06 Ekim 2017 15:18

iibfliler ders çalışmaz ama dilenmeye geldi mi zırlamaya geldi mi piyasaya çıkarlar. iibf dye bir bölüm bile olmaması lazım. adamlar daha 3 tane mat sorusu çözemiyor, okudugu paragrafı anlamıyor

chaooss
Aday Memur
06 Ekim 2017 15:20

kardeş puanım 87 küsür boş konuşma.88 alınca einstein mı sandın kendini herkes bu puanlarda.70 le atanan iibf liyi göster nerdeymiş o 70 le atanan cok merak ediyorum.

ustura kamil, 7 yıl önce

melek-33
Şef
06 Ekim 2017 15:22

Kyk ya başvuru bile yapmadım.... bana hangi kadro verilirse yazacağım zırlayın siz

Evolosion, 7 yıl önce

O dedğilde iptal edilecek olan kyk kadroları mühendislere açılmasın diye ağlayan kim acaba 4001 den açılan kadrolar sadece iibf lilere kalsın diye ağlayan kim acaba bence bu konulara girmeyelim zararlı çıkan siz olursunuz

chaooss
Aday Memur
06 Ekim 2017 15:22

senle aynı puanı aldıgımıza göre söylediğin hersey senin için de gecerli

ustura kamil, 7 yıl önce

iibfliler ders çalışmaz ama dilenmeye geldi mi zırlamaya geldi mi piyasaya çıkarlar. iibf dye bir bölüm bile olmaması lazım. adamlar daha 3 tane mat sorusu çözemiyor, okudugu paragrafı anlamıyor

Evolosion
Şef
06 Ekim 2017 15:24

Daha ne söylediğimi anlamamışsın peki hayatta aldığın kpss puanıyla başarılar dilerim böyle devam et :)

melek-33, 7 yıl önce

Kyk ya başvuru bile yapmadım.... bana hangi kadro verilirse yazacağım zırlayın siz

melek-33
Şef
06 Ekim 2017 16:21

Sen sanırım ne yazdığını anlamıyorsun. Sen de kadro kadro diye devam et.... ayrıca 3 matematik yapamadı diye gevezelik edenler iibflilerden sizden çok matematik yapan yığınla insan var. Neyse eğitim önemli....

Evolosion, 7 yıl önce

Daha ne söylediğimi anlamamışsın peki hayatta aldığın kpss puanıyla başarılar dilerim böyle devam et :)

Olduolacakya
Memur
06 Ekim 2017 16:42

Bunların beyin foksiyonlri çalışmıyor galiba mühendis kadrosuyla memurluk kadrosunu daha ayırt edemiyorlar gelmiş ıibf ye laf atıyorlar

Evolosion
Şef
06 Ekim 2017 17:15

iibfliller 4001 leri çok güzel ayırt ediyorlar onların beyin fonsiyonları gayet iyi öalışıyor değil mi?

Olduolacakya, 7 yıl önce

Bunların beyin foksiyonlri çalışmıyor galiba mühendis kadrosuyla memurluk kadrosunu daha ayırt edemiyorlar gelmiş ıibf ye laf atıyorlar

wigglewiggle
Aday Memur
07 Ekim 2017 02:56

beyler bayanlar serbest piyasa kasmayın len :D

Alilin
Aday Memur
07 Ekim 2017 08:16

4001le alım olur mu acaba tsdd'ye? geçen senelerin kadrolarını bilen var mı?

Toplam 19 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi