Editörler : ayşegül bgm
08 Eylül 2008 14:15

Tıbbi sekreterlik kursu başlamıştır, duyrulur!

selamün aleyküm arkadaşlar tevafuken gördüğüm bir haberi iletmek istedim tibbi sekreterlik kursu samsunda açilmiştir.

200 ytl

2 ay süre

6 ekim başlangıç tarihi

eko_55
Aday Memur
08 Eylül 2008 21:23

arkadaşım öncelikle bu kursun açılış amacı nedir bu kurs sonucuunda sana verilecek belge ne işe yarayacak. sen 2 ayda alacağın belgeyle bu okulu sınava girip kazanıp 4 yıl okuyup sonrada mezun olup tekrar kpss sınavına girerek yerleşmeye çalışan arkadaşlarla aynı haklara sahip olamzsın .o belge senin sadece özel bir hastanede şirket elemanı olarak çalışmana bir nebze yardımcı sağlık bakanlığı atamalrında hiç bir işine yaramaz

kaderci
Aday Memur
10 Eylül 2008 08:45

arkadaşlar olaya bakın ya. sen bu meslek için en az 4 yıl lise oku. üstüne birçok arkadaşta y.o. okudu. toplam tıbbi sekreterlik branşında 6 yıl eğitim al. o zor dersleri geçip tıbbi sekreter ünvanını alarak okullardan mezun ol. adam 2 aylık eğitim sonucu ortaya çıkıp ben tıbbi sekreterim diye bağırsın. buna hiç bir zaman taviz vermeyin tıbbi sekreterin farkını kurumda çalışıosanız veya göreve daha başlamamışsanız, iş hayatında bu farkı herkese gösterinn....

berkehan81
Şef
18 Eylül 2008 18:46

bu tıbbi sekreterlik işi bu kadar kolaymı millet 4 yıl sağlık meslek lisesi 2 sağlık meslek yüksekokulu okuyor madem bu kadar kolay kimse okul okumsaın kursa gitsin herkes

vedia
Aday Memur
20 Eylül 2008 12:42

YUH YANİ YAKINDA HEKİMLİK KURSUDA ACILIR

baran2146
Şef
23 Eylül 2008 19:58

bende doktor luk kursu istiyom.. halk eğitim açsın versin bana doktor sertifikası..

bakan akdağ duy sesimizi... doktorluk sertifikası istiyoz...

bakan akdağ allahından bul... :(

erkan ozcan
Kapalı
16 Ekim 2008 11:41

bende manisa turgutlu devlet hastanesinde özel bir şirkete bağlı olarak çalışıyorum hastane sadece 2 tane tıbbi sekreter var bir ben röntgen teknisyeni olarak çalışıyorum. 2. tıbbi sekreter ise özel güvenlik elemanı... ve hastanede tıbbi sekreterlik görevini yapan yaklaşık 50-55 tane düz lise mezunu var... Bugün o bütün tıbbi sekreter diye geçinen personele gönderilen mesajı size ayne yolluyorum ve yorumunu size bırakıyorum....

TIBBİ SEKRETERLİK KURSU

Sağlık Meslek Lisesinin açacağı tıbbi Sekreterlik Kursuna katılmak istiyenlerin nüfus cüzdanı fotokopileri ile en geç 15.10.2008 mesai bitimine kadar hastane müdürüne başvurmaları gerekmektedir. Kurs ücreti 10 ytl olup, kurs bitimninde sertifika verilecektir.

by86
Genel Müdür
16 Ekim 2008 13:45

nedir bu yaa anlamış değilim zaten piyasada 20000 boşta tıbbi sekreter var daha ne maksatla tıbbi sekreterlik kursu veriyorlar Böyle aptal gerizekalı beceriksiz yöneticiler olduktan sonra böyle olur işte Hepinizin Allah belasını versin o köpeği olduğunuz para hırsının içinde geberirsiniz inşallah şuna bak 200 ytl ulan ben bu okulu bitirmek için 4 sene yurtlarda süründüm abuk subuk kitaplara para bastım başka verilecek kurs kalmadımıki tıbbi sekreterlik kursu açıyorlar.

yetinmek
Şef
16 Ekim 2008 13:55

söylenecek okadar çoook şey var ama bu rezaleti maduriyeti anlayacak 1 Allahın kulu yok yetkililerden malesef :(

decolive
Memur
18 Kasım 2008 22:16

benim çalıştığım hastanedeki personelleride tıbbi sekreterlik kursuna aldılar her gece sağlık meslek lisesinde ders görüyorlar avrupa birliği uyum yasası çercevesinde başlamış bu kurslar bu işin altından başka işlerde çıkacak pek kısa zamanda kokusu çıkmaya başlar bekleyip göreceğiz

acihanp
Memur
19 Kasım 2008 12:19

Bir dönem Radyoloji içinde açılmamışmıydı bu kurs. Şuan bir çok yerde Radyoloji Teknisyenliği yapanlar hızlandırılmış kurs mezunu değil mi..

Bence gerçekten saçmalıyorlar, 4 sene okuyan arkadaşların hakkı yeniyor...

sinansenoz
Aday Memur
22 Ocak 2009 23:24

ARKADAŞLAR HAYATTA SADECE OKUMAK Bİ İŞE YARAMIYOR,SADECE KPSS Yİ DÜŞÜNÜP BEKLEMEKTE BİR İŞE YARAMIYOR.GÖZÜNÜZÜ AÇIN YOKSA KPSS Yİ KAZANMAYI BEKLERKEN 80 YAŞINIZA GELECEKSİNİZ.

elif85-06
Daire Başkanı
23 Ocak 2009 11:39

biz hiçbir şekilde ne taşeron firmalar ne de tıbbi sekreterlik kurslarını engelliyebiliriz ama en azından hastenlerde diplomalı tıbbı sekreter çalıştırma mecburiyeti getirsinler.

kardelen8045
Aday Memur
12 Mart 2009 19:21

manisa turgutlu devlet hastanesinde özel bir şirkete bağlı olarak çalışıyorum hastane sadece 2 tane tıbbi sekreter var bir ben röntgen teknisyeni olarak çalışıyorum. 2. tıbbi sekreter ise özel güvenlik elemanı... ve hastanede tıbbi sekreterlik görevini yapan yaklaşık 50-55 tane düz lise mezunu var... Bugün o bütün tıbbi sekreter diye geçinen personele gönderilen mesajı size ayne yolluyorum ve yorumunu size bırakıyorum....

TIBBİ SEKRETERLİK KURSU

Sağlık Meslek Lisesinin açacağı tıbbi Sekreterlik Kursuna katılmak istiyenlerin nüfus cüzdanı fotokopileri ile en geç 15.10.2008 mesai bitimine kadar hastane müdürüne başvurmaları gerekmektedir. Kurs ücreti 10 ytl olup, kurs bitimninde sertifika verilecektir.

bize yorum bıraktığın için teşekkür ederim.

söyler misiniz bu zamanda kaç kişi kendi mesleğini yapabiliyor.Bu kursa katılan insaların hepsi düz lise mezunu değil aramızda öğretmeninden tutun işletmecisine kadar bir sürü insan var.Şimdi aranızda diyen olacak ki biz kendi mesleğimizi yapamadıktan sonra gerisi boş evet haklısınız bu zamandan kimse istemez asgari ücretleçalışmayı sabahın 5-6 sında kalkıp işe gitmeyi sabahlara kadar hiç uyumadan nöbet tutmayı eğer bizle bu işi yapıyorsak hakkını veriyoruz ama siz olsanız diyeceğin şey şu olacak ben bu kadar okumuşum neden bu şartlar altında çalışayim ki... işte bizlerin sorunları bubende ve benim gibi bir çok kişi kendi mesleğini yapamamaktan şikayetçiyiz ama bu şikayetleri düşünürkenden bir şeyi gözden kaçırıyoruz acaba bu duruma düşenlerde mi suç yoksa düşürenlerde mi ama erkan arkdaşım nedense orda çalışanlardan şikayetçi benim ona şöyle bir önerim olacak asgeri ücretle çalışmak istersen buyur gel

takola
Aday Memur
17 Mart 2009 13:06

lise üniversite okuyanlar boşunamı okudu şimdi...

oslem000
Aday Memur
21 Mart 2009 16:17

samsun da acılan bu tıbbi sekreterlik kursunun yeni dönemi ne zamn acılacak bilgisi olan varsa beni bilgilendirirmisiniz

ela selma
Kapalı
21 Mart 2009 22:52

arkadaşlar bence bu çok önemli.bir tıbbi sekreter çalıştıracaklarına 3 tane şirket elemanı çalıştırılıp hakkımız yeniyor.devlet hastanelerinde bizi çalıştırmaları zorunlu olmalı.bu konuda sesimizi duyurmalıyız .ya da ösym bu bölümü kaldırsın.boşuna masraf edip okumayalım.sesimiz çıkmalı

onur_gorkem
Şube Müdürü
23 Mart 2009 19:30

ALLAH BELANIZI VERSIN BIZ 4 YIL OKUYALIM OKADAR EMEK VERELIM OLDUMU SIMDI MADEM TIBBI SEKRETER BELGESI VERIYOSUNUZ HEMSIRE KURSUDA VERIN ATT KURSUDA VERIN BUNLARIN HESABO SORULACAK BIRGUNN

nazlikelebek
Daire Başkanı
30 Mart 2009 13:48

birlik olalım, www.tibbisekreterler.org sitesinde birleşelim.

havva_sekmen
Aday Memur
30 Mart 2009 22:06

yazıklar olsun bu devlete haram olsun zehir zıkkım olsun 7 yılda çektiğim sıkıntılar yarın ahirette 1000 kat üstlerine gelsin inşallah... msdem bize kadro vermiceksiniz neden açtınız bu bölümü ve hala neden mezun veriyosunuz bi de tutmuşsunuz dalga geçer gibi tıbbi sekreterlik sertfikası veriyosunuz 200 tl yee benim 4 yılda çektiğim sıkıntı nolcak gurbette okudum bunun hakkını kim vercekk ahirette 2 elim yakanızda dır bilesiniz

hürışık
Aday Memur
01 Nisan 2009 11:24

ne diyeyim allah bildiği gibi yapsın bunları yapanları saçmalık ya biz 6 senemizi boşuna mı verdik saçmalık tek bir kelime ile saçmalık başka birşey deyil diyebilecek birşey bulamıyorum

Toplam 44 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi