Editörler : swat3410
«444445446447448449450451452453454455»

Beymeeen38
Yasaklı
17 Ağustos 2017 13:59

Uçbeyi06 eski adıyla çok yakında sinemalarda senin dediğin çıkmazsa ne yapacan peki ağustos sonu iade için çok iddialıydın

eseshakan26
Kapalı
17 Ağustos 2017 14:00

Allah razı olsun abt10 senin yorumunda ismimi görmek bile beni mutlu ediyor. ....Sabırla bekliyoruz allah devlete zeval vermesin. ....ara sıra uğra kardeş seviliyorsun unutma. ...

Arasbartu10, 7 yıl önce

Arkadaslar selamlar ben ( abt10 ) sivastan bir devrem aradi 2 valilik acigi baslama yapiyorlar toplamda 4 kisi diye.arayan lojistikte calisiyor yalan soylemez. Korludaga ben soyledim

Bir arkadasin mesaj kismindan soylediklerine baya kirilmistim yazmayacaktim ama buradan cok degerli insanlar tanidim. Osmanliii'ya

Osmanliii

Eses hakan

Ali cannn

Gibi daha ismini sayamadigim. Allah masum olan herkesin yardimcisi olsun.masum arkadaslarin bir an once goreve donmesini diliyorum.

eltanin35
Aday Memur
17 Ağustos 2017 14:00

+++++++++++ Devrem özelden yazarmısın ben yazamıyorum sana

Arasbartu10, 7 yıl önce

Burdayim guzel insan ;)

Beymeeen38
Yasaklı
17 Ağustos 2017 14:02

Abt arkadaşlara eklermisin ayarın kapalı sanırım

TOLEDO 13
Yasaklı
17 Ağustos 2017 14:06

Su gereksizi agziniza alip prim vermeyin devrem anirsin anirsin gitsin.

10 tane nicko var zaten muhtenelen hatayli niciki cezali bunlarla geliyor simdi

Beymeeen38, 7 yıl önce

Uçbeyi06 eski adıyla çok yakında sinemalarda senin dediğin çıkmazsa ne yapacan peki ağustos sonu iade için çok iddialıydın

Arasbartu10
Memur
17 Ağustos 2017 14:07

Caninizi sikmayin, moralinizi bozmayin. Nokta atisi gün verene inanmayin tecrube ile sabit. Sahsi cevap veremediklerim alinmasinlar. Açiktakinin halini açiktaki anliyormuş siz de beni anlamişsinizdir. Kaynak şu bu olayina girmiyorum.

2. Bir iade listesi yapiliyor. Iade olmayanlarin morali bozulmasin iş, o 1000 iade yapilacaksa o kotaya girmekte. 1000. Kisi ile 1001. Arasinda fark yok. Daha buradan 12/12 ye katilacaklar var. Listenin neticelenmedigini tekrar edeyim. Liste teftis kurulundan cikarda imza asamasina gelince insallah bir duyumumuz olursa yazarim. Allah sabrinizi artirsin. Masum arkadaslarin bir an once goreve donmesi icin duaciyiz. Düsenin halini duşen bilir. Moral bozmayin. Sivasta ki iade net ve kesindir(valilik iadesi)

panda333
Kapalı
17 Ağustos 2017 14:07

Abt10 kardeş hoşgeldin sana bir sorum olacak 26 nisanda ikinci kez açığa alınanlar hakkında bir bilgin var mı iade olursunuz bilmiyorum ama iyice sıkıldım bu bekleme işinden idarenin tavrı ne yöndedir acaba cevaplarsanız sevinirim herkese hayırlı iadeler

Justice20
Şube Müdürü
17 Ağustos 2017 14:11

Eyvallah ama bu kalan 4 ekimciler ne olacak sende 4 ekimciydin bilgin yada fikrin var mı malum son khk da eski açıklar ihraç oldu teşekkürler....

Arasbartu10, 7 yıl önce

Caninizi sikmayin, moralinizi bozmayin. Nokta atisi gün verene inanmayin tecrube ile sabit. Sahsi cevap veremediklerim alinmasinlar. Açiktakinin halini açiktaki anliyormuş siz de beni anlamişsinizdir. Kaynak şu bu olayina girmiyorum.

2. Bir iade listesi yapiliyor. Iade olmayanlarin morali bozulmasin iş, o 1000 iade yapilacaksa o kotaya girmekte. 1000. Kisi ile 1001. Arasinda fark yok. Daha buradan 12/12 ye katilacaklar var. Listenin neticelenmedigini tekrar edeyim. Liste teftis kurulundan cikarda imza asamasina gelince insallah bir duyumumuz olursa yazarim. Allah sabrinizi artirsin. Masum arkadaslarin bir an once goreve donmesi icin duaciyiz. Düsenin halini duşen bilir. Moral bozmayin. Sivasta ki iade net ve kesindir(valilik iadesi)

eltanin35
Aday Memur
17 Ağustos 2017 14:14

+++++

Eyvallah devrem özelden yazmanı bekliyorum ??

Arasbartu10, 7 yıl önce

Arasbartu10
Memur
17 Ağustos 2017 14:17

Kardesim 740 kisilik liste yapilmis sen 741. Sin belki de. Iş o kotaya girebilmekte

. Bugun

4000 iade dese eskilerden kimse kalmaz. Kalan 4 ekimciler bu SD KART gibi yeni tespit olmadigi surece giyabinda iade olarak karar verilmistir.

Bundan sonra iş o gelen iade kotasina girebilmekte.

Justice20, 7 yıl önce

Eyvallah ama bu kalan 4 ekimciler ne olacak sende 4 ekimciydin bilgin yada fikrin var mı malum son khk da eski açıklar ihraç oldu teşekkürler....

ali cannnnn
Şube Müdürü
17 Ağustos 2017 14:20

ABT reis 4 temmuz iadesinde iki tane iade listesi onaylandi demiştin acaba ikinci iade listesi şimdilik onaylanma falan yok galiba birde kalan 4 ekimcilerle ile ilgili senin yorumunu merak ediyorum ne olur sence kalanlar hala araştırma devam mi ediyor birde sayı olarak herkes eski bakanlıkaaçığı için bişey diyor bu konularda varsa yorumun veya bilgin burdaki herkes emin ol bunları merak ediyor tskr ederim

Arasbartu10, 7 yıl önce

k-b-r
Daire Başkanı
17 Ağustos 2017 14:23

arkadaşlar geçen uazmıştım 3 kişi sivastan valilik iade etti diye bizzat teyitlidir eski pasaport şb de çalıştığım arkadaş 3 kişinin başladığını şerhlerinin kaldırılması istendi bizde şerhleri kaldırdık dedi teyitli bilgidir ama geçen salı günü başlamışlar bugün için herhangi bir iade yapıldığı yönünde bilgi almadım araştırıp yazarım ayrıca abt hoş geldin has devrem

Arasbartu10
Memur
17 Ağustos 2017 14:27

1. Liste onaylandi 4 temmuz iadesi yapildi. 2.listeninde hazirligini yapin demis genel mudurumuz yanliz bu listede oyle cok umutlandirmasin hayal kirikligi olmasin en fazla 700-1000 civari olacaktir.

ali cannnnn, 7 yıl önce

ABT reis 4 temmuz iadesinde iki tane iade listesi onaylandi demiştin acaba ikinci iade listesi şimdilik onaylanma falan yok galiba birde kalan 4 ekimcilerle ile ilgili senin yorumunu merak ediyorum ne olur sence kalanlar hala araştırma devam mi ediyor birde sayı olarak herkes eski bakanlıkaaçığı için bişey diyor bu konularda varsa yorumun veya bilgin burdaki herkes emin ol bunları merak ediyor tskr ederim

Karaoglan3307
Aday Memur
17 Ağustos 2017 14:27

O iade kotasina giremeyen nolacak ohal bitimine kadr mi beklicek tayini çikan var bir sürü acikta olup nolcak bnlar peki abt

Arasbartu10
Memur
17 Ağustos 2017 14:30

Devrem net hic ugrasma sivastan 2 valilik iadesi kesin 1 tanesi ilceye vermisler hatta ..hosbulduk ayrica. Ifade de adi gectigi icinmis. Mühim olan valilikte olsa iadelerin yapilmasi.

k-b-r, 7 yıl önce

arkadaşlar geçen uazmıştım 3 kişi sivastan valilik iade etti diye bizzat teyitlidir eski pasaport şb de çalıştığım arkadaş 3 kişinin başladığını şerhlerinin kaldırılması istendi bizde şerhleri kaldırdık dedi teyitli bilgidir ama geçen salı günü başlamışlar bugün için herhangi bir iade yapıldığı yönünde bilgi almadım araştırıp yazarım ayrıca abt hoş geldin has devrem

Erdemyanar
Kapalı
17 Ağustos 2017 14:30

Umutlar yine tukendi.. o listeye ekimcisi mi girsin nisancisi mi off off

Arasbartu10, 7 yıl önce

1. Liste onaylandi 4 temmuz iadesi yapildi. 2.listeninde hazirligini yapin demis genel mudurumuz yanliz bu listede oyle cok umutlandirmasin hayal kirikligi olmasin en fazla 700-1000 civari olacaktir.

sabirsabirsabir
Daire Başkanı
17 Ağustos 2017 14:34

Abt seni gormek ne güzel işin gücün rast gitsin... Valilikler ne olacak seninle konusmustuk hatirlarmisin sirnak valilikten aciktayim hala ve hala iadenin i si bile olmadi bir kisi bile onceden daha cok iade olurdu şimdi zaman geçtikçe iade olmak zorlasiyo gibi sanki..ne olacak bu valilikler NE olacak bir ŞIRNAK valilik 1 sene oldu ya bir sene bi bilgin varmi abt ???

Arasbartu10, 7 yıl önce

Devrem net hic ugrasma sivastan 2 valilik iadesi kesin 1 tanesi ilceye vermisler hatta ..hosbulduk ayrica. Ifade de adi gectigi icinmis. Mühim olan valilikte olsa iadelerin yapilmasi.

karabela 55
Kapalı
17 Ağustos 2017 14:35

Evet sorular çok malesef Haziran ayında 2.şarka tayinim çıktı iade ediliriz diye beklerken 11 Eylül de küçük kızım 1.sıınıfa başlayacak nasıl olacak düşünen yok herkes kendi koltuğunu düşünüyor arkadaş varsa bişey ihraç edersin 11 aydır ne ararsın artık bunaldık da

ali cannnnn
Şube Müdürü

Peki reis iadelerde öncelik eskilerin mi yoksa fark etmiyor mu malum kalan 4 ekimciler sayı olarak baya azaldı acaba sırada ki iade ile eski bakanlık açıkları bitrilirmi

Arasbartu10, 7 yıl önce

grandahmet31
Aday Memur

Hoşgeldin ABT reis günde bir selam dahi olmalarının yeter

Toplam 12033 mesaj
«444445446447448449450451452453454455»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi