Editörler : swat3410E.Kayı Han
25 Haziran 2017 23:18

19. Dönem ile alakalı sorularınızı sorabilirsiniz

Erzincan pomem de egitim görüyorum. Öncelikle bu liselilerin egitimini kıskanıp bizlere serseri kekocu adamlar diyenler için iki çift sözüm var. Ulaşamadınız şeye mundar demeyin. Size düşmez bizleri eleştirmek. Ayrıca yarımız neredeyse imamhatip mezunu namazında Allah yolunda vatan yolunda insanlrız Sadece Allah islamiyet ve vatan için ordayız. Parası için gelenler pes etti saten. Çok üzgünüm bizieböyle diyenleri koruyacagımız ve bu topraklarda barındıracagımız için Saygılar

25 Haziran 2017 23:21

öncelikle hayırlı olsun kardeşim bir sorum var benim bir yerde okudum ne kadar dogru ne kadar yanlış hiç bilmiyorum ama inanmak istiyorum bende askerlik yapmış bir yedegim bi sitede alınacak yedeklerin iki kısma ayrıldıgı birincisi askerlik yapmışların ikincisi normal yedekler oldugu bu dogrumudur böyle bir şey olablirmi

Pöh yasin
Aday Memur
25 Haziran 2017 23:24

Olabilir krdeşim kaçıncı yedeksin eger ilk üç bindeysen garanti gelir

25 Haziran 2017 23:25

yok valla kardeşim baya bir gerideyim 5143 :(

Pöh yasin
Aday Memur
25 Haziran 2017 23:26

Allahtan ümid kesilmez krdeşim sen bu yola baş koyduysan bugün yarın nasip olur dert etme sen Allahın izni ile

25 Haziran 2017 23:27

allah razı olsun inş.kardeşim

isoydash
Memur
26 Haziran 2017 00:58

Bahsettiğimiz sen ve senin gibiler değil. Zaten bunu bahsettiğin gibi söylenen senin gibi orada eğitim gören arkadaşlar tarafından bizzat duyulan şeyler. Kimsenin sana ve senin gibilere laf söylediği yok. Biz orada değiliz, söyleneni belirttik. Sevgiler

brscann
Aday Memur
26 Haziran 2017 02:47

Merhaba kardesm ben 1966 yedeğim gelir mi bilmiyorum ama benım birkaç sorum var suan üniversite 4.sınıf öğrencisiyim haliyle pöh basvurusunda lise mezunu olarak basvuru yapmıs bulunmaktayım oldu ki yedek sıralamam geldi eğitim süresi nasıl planladı benım gibi kişilerin durumu için birde okuldaki durumlar nasıl kardeşim şimdiden tesekkür ederim

VaFTiiiZCiii
Kapalı
26 Haziran 2017 05:06

fetocularda kendi muritlerini 2013 e kadar musluman ayagina torpille emniyete sokmustu,

VaFTiiiZCiii
Kapalı
26 Haziran 2017 05:08

ne yani alkol icenler vatanini sevmiyo mu?

VaFTiiiZCiii
Kapalı
26 Haziran 2017 06:06

korumak ve barindirmak ??? :)) sen mi barindiracaksin bizi :))

VaFTiiiZCiii
Kapalı
26 Haziran 2017 06:09

97 li cocuklar gelmis burda bize vatan nedir onu ogretmeye kalkiyo :))

ultraky
Memur
26 Haziran 2017 09:19

Kardeş akıl yaşta değil, baştadır.

VaFTiiiZCiii, 7 yıl önce

Pöh yasin
Aday Memur
26 Haziran 2017 12:55

Ulan sen adammısın ya kim olursan ol adammısın. Çanakkaledekiler kaç yaşındaydı iblis. Ne konuştugunun farkına var senin gibi alcaklar bu ülkeyi böyle yapıyor sen esfele safilinsin.

VaFTiiiZCiii, 7 yıl önce

Pöh yasin
Aday Memur
26 Haziran 2017 12:59

Öncelikle yedegin gelir krdeşim inşaAllah dert etme. Teşkilatın yapısı o kadar farklıkı ne zaman ne yapacGı belli olmuyor biz intibaktan çıktık eylülde tekrar gidecegiz etim başlıcak takvim açıklandı. Sizin için nasıl planlandıgını net bilmiyorum o yüzden bişiy demm yanlış olur. Okul çok displinli bilginiz olsun disiplinli olmayan insan atışı tam puan olsada biremez. Ama korkucak bişey yok nasip

brscann, 7 yıl önce

Merhaba kardesm ben 1966 yedeğim gelir mi bilmiyorum ama benım birkaç sorum var suan üniversite 4.sınıf öğrencisiyim haliyle pöh basvurusunda lise mezunu olarak basvuru yapmıs bulunmaktayım oldu ki yedek sıralamam geldi eğitim süresi nasıl planladı benım gibi kişilerin durumu için birde okuldaki durumlar nasıl kardeşim şimdiden tesekkür ederim

26 Haziran 2017 13:17

arkadaşlar birbirimizi kırmayalım herkesin hakkında hayırlısı .. ben o kadar çok istiyorum rabbim bilir yürekten isteyen herkese nasip olsun inş. kendim için tek istedigimde askerlik yapmış yedeklerin hepsinin alınmasıdır inş böyle birşey mümkün olur

VaFTiiiZCiii
Kapalı
26 Haziran 2017 13:44

klasik bildiginiz bi canakkale savasi zaten, tarihten haberiniz yok

OnderT
Memur
30 Haziran 2017 09:06

Gelsin listeler gitsin listeler yapaydım bi torpil içerdeydim yedek nedir la .d

kaiqetsu
Şef
30 Haziran 2017 10:40

Yazılanlara ne yalan söyleyeyim güldüm :)insanlar eleştiri yapabilir Pöhyasin kardeşim. Eleştirinin iyisi de olur kötüsü de. Öğrencisin daha 20 günlük intibak eğitimi gördün. Sağa dön sola dön ast üst ilişkisi hiyerarşi selam verme falan filan. Havalar o biçim. "Size düşmez bizleri eleştirmek" Siz kimsiniz ? daha öğrencisiniz. İlk başta onun bilincinde bi olun. Para için orada değilsin yani ? Sadece vatan ve Allah sevgisi için oradasın ? ve çok üzgünsün ki bizi böyle koruyacağını da belirtmişsin. İçinde Allah ve vatan sevgisi için bu işte olduğunu söylüyorsun ama hala egoist,kendini üstün gören lafları söylemekten de kaçınmıyorsun.(söz: Çok üzgünüm bizieböyle diyenleri koruyacagımız ve bu topraklarda barındıracagımız) Eski Özel harekatçılar mütevazi insanlardır. Yaptıklarıyla övünmeyi sevmezler. Dile dahi getirmezler. Bilinmezler pek. Yeniler eskilerin yaptıkları ile hava atmaya mı geliyor ? 20 günde poliscilik oynamaya başladınız hemen.

beyoğlu05
Aday Memur
30 Haziran 2017 11:19

Yedek 3712 zor dımı :)

VaFTiiiZCiii
Kapalı
01 Temmuz 2017 04:39

beyoglu05, zor deil imkansiz da deil zaman alabilir

Toplam 24 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler