Editörler : Lanet
«363364365366367368369370371372373374»

kofik44
Memur
09 Ağustos 2012 13:59

ya yiğitak şu bomba haberinizin birazcık ipuçlarını verde bayrama rahat girelim

jeeper45
Şef
09 Ağustos 2012 14:13

kofik o müjde patladı kardeş. bi önceki sayfaya bakarsan anlarsın

kofik44
Memur
09 Ağustos 2012 14:19

jeeper45 neymiş o bomba balon filanmı çıktı yoksa

benjamin linus
Yasaklı
09 Ağustos 2012 14:26

yiğitak iyi hoş adamsın ama lütfen buralara artık yazma keşke herşey belli olunca yazaydın. müjde dedin sonra balon çıktı. eminim böyle olsun sende istemedin ama oldu. karizman itibatın artık sıfır.

jeeper45
Şef
09 Ağustos 2012 14:28

sayfa 489 'da tamam söylüyorumla başlayan yazısını oku. önce kabule tmişler tebrik etmişler. çok sevinmiş yiğitak mutluluktan uçmuş. ama mahkemeye gidince öyle olmadığını anlayıncada yıkılmış çok üzülmüş. bu yiğitak aslında kötü biri değil ama saf biri. hemen herşeye inanıyo. iyi niyetli biri aslında.

kofik44
Memur
09 Ağustos 2012 14:38

yok ya martavalın teki aklı sıra kendince birşeyler yaptığını sanıyor havalara giriyor yaptığı şeyler hep yanlı ve ideoloji kokan türden maliyede böyle yalakalar olduğu sürece biz daha çok ah vah ederiz

jeeper45
Şef
09 Ağustos 2012 15:29

bunun ideolojiside saflığından başka bişey değil:) yiğitak sende biraz akıllı ol artık. bişey olduğunda belgeleriyle açıklarsın. 2 gün önce yüzde 75 inizin mağduriyeti biticek diye açıklama yaptın. ama bu dediğin gerçekleşmedi. mahkeme kararını bekleyemiyomusun kardeşim kendi kendini rezil ediyosun. bu sana bi ders olmuştur eminim.

hasmar4744
Aday Memur
09 Ağustos 2012 16:23

benjamınmısin nesin bu sayfayı dalga geçer gibi doldurma artık.Bu sayfadan defol git artık.sizin gibiler yüzünden Bu başlığın artık bir anlamı kalmadı.

yiğitak
Genel Müdür
09 Ağustos 2012 20:24

karadenizli olmanın en kötü tarafı aceleci ve şıp tez canlı insanız...evet acele ettim.bende defterdara güvendim ne bileyim..keşke mahkeme evrağını bekleseydim.ama mahkemdeki kız da y.d çıkmış deyince

eeee bende dururmuyum coştum

ama hala ümitliyim.ben pes etmem kardeşim.

şimdi okkalı bir itiraz hazırlıyorum

celasun06
Şube Müdürü
09 Ağustos 2012 22:51

ne boş adamlarsınız ya. sırf bişeyler yapmak adına yapmadığınız şey kalmadı. yapmak isteyenleride yerden yere vurdunuz.salak yerine koydunuz. Kardeşim gider grubuna dışlamalar, üvey evlat muameleleri hatta eşek yükü ile iş yüklemeleri son derece yapılması gereken şeyler. Neden mi bizlerde birliktelik yok bizlerde tek olma bilinci yok. bizlerde maliyeci değil giderci olma bilinci yok. O yüzden bırakın kavgayı dövüşmeyi bunları sağlamadığımız sürece bu yapılanlar bizlere az bile.

Sertan07
Şube Müdürü
10 Ağustos 2012 08:26

Arkadaşlar bugün herkes cumhurbaşkanına, başbakana, meclis başkanına, siyasi parti liderlerine, maliye bakanına ve sendikalara mail atsın.mail göndermeyen bizden değildir.lütfen toplu hareket edelim.saygılarımla

eagle33
Şube Müdürü
10 Ağustos 2012 08:31

günaydınn arkadaşlarrr..nihayet birliği saplayacak gibiyizz evett sertan07 doğru söylüyoo haddi...ben dahil herkess e maileee göndermeyen bizden olmasın..

Sertan07
Şube Müdürü
10 Ağustos 2012 08:51

Sayın Cumhurbaşkanım,

Maliye Bakanlığına bağlı bulunan ......... İli ............İlçesi Malmüdürlüğünde Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni olarak görev yapmaktayım.Maliye Bakanlığı personeli olarak bakanlıkça uzun süredir görevde yükselme sınavı açılmamakta, görüştüğüm arkadaşların psikolojik tamanının bozulduğu ve sıkıntı içinde olduğunu gördüm. kurum içinde çalışma huzurunun kalmadığı, aynı sıkıntı ve huzursuzluğu şahsımda bulunmaktadır.Maliye Bakanlığı bağlı bulunan Gelir İdaresi personelinden şartları tutanlarının tamamının uzman yapıldığı (%98) , gider personeli olarak (muhasebe-milli emlak-muhakemat personellerin) şartlarımız tutsa dahi bakanlıkca yapılan sınavlar sonucunda oranın %1-2 kaldığı, aradaki maaş farkının 1.000, 00 TL bulması nedeniyle aynı şartlarda çalıştığımız aramızdaki huzurun bozulduğu, huzurun sağlanması için bakanlığımız bünyesinde gider personelinin katılabileceği görevde yükselme ve uzmanlık sınavı açılmnası için girişimde bulunmanızı saygılarımla arz ederim.

kamu_yon
Şube Müdürü
10 Ağustos 2012 08:55

adres neydi ben ilk kez yapacam da

yiğitak
Genel Müdür
10 Ağustos 2012 08:57

sertanı etkinliğinden dolayı tebrik ediyor bende destekliyorum.sendikadan dilekçemi gönderdim.istifa ediyorum.hazırlanan metnide her tarafa faks ve mail atacam.

ya bismillah cumanız mübarek olsun

Sertan07
Şube Müdürü
10 Ağustos 2012 09:05

[email protected] -başbakanlığınki bimer gidiyor, lütfen arkadaşlar, kimse sizin ipe götürmez.sesimizi duyuralım, herkes ulaşabildiği yere mail atsın.saygılarımla

benjamin linus
Yasaklı
10 Ağustos 2012 09:27

Sayın Cumhurbaşkanım,

Maliye Bakanlığına bağlı bulunan ......... İli ............İlçesi Malmüdürlüğünde Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni olarak görev yapmaktayım.Maliye Bakanlığı personeli olarak bakanlıkça uzun süredir görevde yükselme sınavı açılmamakta, görüştüğüm arkadaşların psikolojik tamanının bozulduğu ve sıkıntı içinde olduğunu gördüm. kurum içinde çalışma huzurunun kalmadığı, aynı sıkıntı ve huzursuzluğu şahsımda bulunmaktadır.Maliye Bakanlığı bağlı bulunan Gelir İdaresi personelinden şartları tutanlarının tamamının uzman yapıldığı (%98) , gider personeli olarak (muhasebe-milli emlak-muhakemat personellerin) şartlarımız tutsa dahi bakanlıkca yapılan sınavlar sonucunda oranın %1-2 kaldığı, aradaki maaş farkının 1.000, 00 TL bulması nedeniyle aynı şartlarda çalıştığımız aramızdaki huzurun bozulduğu, huzurun sağlanması için bakanlığımız bünyesinde gider personelinin katılabileceği görevde yükselme ve uzmanlık sınavı açılmnası için girişimde bulunmanızı saygılarımla arz ederim.

Editörün Notu; Yukarıdaki Dilekçe örneğini alt alta copy-paste yaparak çoğaltmış uyarılarımı dikkate almamış olduğunuzdan tarafımdan size ceza verildiği ve alt alta çoğalttığınız dilekçe örneğini de sadece bir tane kalıncaya kadar silmiş bulunmaktayım. yapmış olduğunuz bu davranış ve yorumlarınız tarafımca saklanmaktadır. Bilginize

Ank.Maliye06
Aday Memur
10 Ağustos 2012 11:18

sayın editör artık şu benjamin denen arkadaşın profilini kapatın. adam resmen kirlilik

yiğitak
Genel Müdür
10 Ağustos 2012 14:54

arkadaşlar hotmail.adreslerinizi yazarsanız gelen mahkeme kararını sizlere göndereyim.7 günlük itiraz sürem bugün başladı.tam bir rezillikler kümesi...gelir idaresinin savunması tam bir kepazelik mahkeme kararı da tam bir hukuk örneği

yiğitak
Genel Müdür
10 Ağustos 2012 14:57

gerçekten yardım etmek isteyen arkadaş varsa 7 günlük itiraz sürem bugün başladı.y.d ret kararını ve gelir idaresnin savunmasını mail atabilirim.

aynen dediğim gibi ankaradaki y.d ret kararını benim ordudaki mahkemeyede göndermişler.

açık vermemek için çok kömbine çalışıyorlar

alacağımız tek bir karar bunları tepetaklak edecek ama

son bir defadaha itiraz edecem.

ya allah ya bismillah

iyi bir savunma olması gerekir

büyüksün yarab

Toplam 9529 mesaj
«363364365366367368369370371372373374»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi