Editörler : crops35
01 Ağustos 2009 21:41

Ücretli Öğretmenlik ve Halk Eğitim Merkezlerinde Öğretmenlik Nasıl Yapılır?

Arkadaşlar Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama mezunuyum ücretli öğretmenlik ve halk eğitim merkezlerinde nasıl öğretmenlik yapabilirim,yapan varsa bilgi verebilirmi lütfen...

elif_samsun
Şube Müdürü
01 Ağustos 2009 21:55

agustos aynın içinde meb e dığplomanı bırakıyorsun nufuz cuzdanı fotokobısını de. onlar senı cagırıyorlar.

sabikun
Aday Memur
01 Ağustos 2009 22:02

Bulunduğunuz yerdeki Halkeğitim merkezlerine bizzat gidip konuşun,ihtiyaçları varsa göreve başlatırlar.

filizz85
Şube Müdürü
01 Ağustos 2009 22:07

slm arkadaşlar halk eğitim merkezlerinde biraz zor gibi ama meb e başvur ben ilçedeyim halk eğitim merkezini emekli bir öğretmen var sürekli ona veriyorlar ben öğrenciydim hala o vardı hala da o var meb e başvur açık çok ben 5 yıl yaptım güzeldi

e.anar
Aday Memur
02 Ağustos 2009 21:26

güncell

cici0606
Şef
02 Ağustos 2009 21:39

bölüm önemli değilmi önlisans ta yapaliomu peki arkadaşlar

e.anar
Aday Memur
02 Ağustos 2009 21:42

ne kadar maaş alıyorlar ve haftada kaç saat çalışılıyor bilgi verebilirmisiniz

LaNFoRCe
Genel Müdür
02 Ağustos 2009 22:11

Bu sistem vekil öğretminlik mi bende bu ay içinde hatta haftaya başvuruda bulunucam meslek liselerine önce gidicem sorucam öğrenicem inş.

hayat7044
Aday Memur
02 Ağustos 2009 22:17

meb ağustos da başvuruları alıyor diplomanı bırakıyorsun onlar tekrar sana dönüyorlar ben 2 sene yaptım öğretmenlik saat ücreti alıyorsun benim zamanımda 5 tl di saati 2007-2008 yıları arası ama beni dinlersen daha kalıcı bir iş bul derim ücretli öğretmenlikle uğraşma derim ama iş bulamazsan tabiki boşdurmaktan iyidir hakkında hayırlı olur inş.

mrdnl
Aday Memur
02 Ağustos 2009 22:44

arkadaşlar iki yıldır çalışıyorum agıtozta diplomanı ve gerekli evrakları milli eğitime bırakıyorsun ihtiyaç olduğunda onlar çağırıyo mardindeyim 2 yıldır çalışıyorum 1,2 ay boş kaldım okadar ama maaşlar kötü çalıştığın günlerde yazıyor tatillerde yok yani girdiğinder sayısına göre alıyorsun

umutdolu
Şef
02 Ağustos 2009 23:39

önlisans mezunlarıda yapabiliyormu

_LiFe_
Daire Başkanı
02 Ağustos 2009 23:44

e.anar

ben de bir dönem yaptım,cv ni götürüp bırakıyorsun halk eğitime onlar ihtiyaç olduğunda çağırıyorlar,ücret fena değil halk eğitimlerde.

diğer okullarda ücretli öğretmenlik için de ağustos ayında meb e başvuruyorsun,dilekçe yazıyorsun bir de bir kaç belge daha isteniyor,yine ihtiyaç olursa seni ararlar.

sen ikisine de başvur büyük bir ihtimalle çağırılırsın,ikisi de olursa halk eğitime başla derim.

cici0606
Şef
02 Ağustos 2009 23:48

ya anladık ağustosta da bölümün falan önemli değilmi lisans önlisans farketmiomu

_LiFe_
Daire Başkanı
02 Ağustos 2009 23:53

bilgisayar için farketmiyor,ama diğer bölümleri bilemem,bağlı bulunduğunuz milli eğitim müdürlüğünü arayıp sorabilirsiniz.

burocu_80
Daire Başkanı
02 Ağustos 2009 23:59

bilgisayar için nasıl bölüm farketmez arkdaşlar bilgisayar programlama mezunu isterler ama ben mesela büro yönetimi ve sek mezunyum ayrıca lisans işletme mezunuyum bilgisayar sertifikam da var fakat başvurabilirmiyim anlamadım???

_LiFe_
Daire Başkanı
03 Ağustos 2009 00:05

bilgisayar donanımı mezunu arkadaşım yapabildiğine göre farketmiyor.

Sedaa85
Daire Başkanı
03 Ağustos 2009 00:05

arkadaşlar ben bu konu hakkından başlık acmıstım cok önceden..baya da yorum yapılmıştı..ama ben tekrar soyleyım,küçük sehırlerde onlısans alınmıyo yada cok zor..ama buyuk sehırlerde ve doguda cok kolay..!!!

burcu arkadasım tabıkı basvurabılırsın..hangı sehırdesın bılmıyorum ama enazından 4yıllık mezunsun şansın bol :)

_LiFe_
Daire Başkanı
03 Ağustos 2009 00:07

eğitim fakültesi mezunu olup bilgisayar sertifikası olanlar bilgisayar derslerine girebiliyor,ancak diğer bölümler için sertifika olayı malesef kabul edilmiyor,ama sen işletme mezunuyum demişsin ticaret liselerinde muhasebe derslerine girebilirsin sanki,bağlı bulunduğun milli eğitim müdürlüğüne sor bence.

burocu_80
Daire Başkanı
03 Ağustos 2009 00:13

ama bölüm yine bilgisayarla alakalı bilmiyorum olabilir

burocu_80
Daire Başkanı
03 Ağustos 2009 00:16

çok saolun arkadaşlar ama açık öğretim mezunuyum işletme fark edermi peki? izmirde oturuyorum şuanda işimde yok olsa tabi çok iyi olur ben böyle bi uygulama olduğunu net bi şekilde bilmiyodum.. yarın ilk işim aramak milli eğitimi aricam dimi izmir internetten alırım telini de..

Sedaa85
Daire Başkanı
03 Ağustos 2009 00:18

ohooo burcucum ızmırdesın bı de..şansın daha cok emın ol..:)) benım arkadasım ıkı yıllıktı,basvurdu gırdı hemen cok beklemedı bıle :D hadı hayırlısı olsun hakkında :))

Toplam 59 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi