Editörler : Pangaea
22 Ağustos 2010 21:31

Malatya Hakkında Bilgi

Özellikle Darende nasıldır?

woody_
Şube Müdürü
22 Ağustos 2010 21:34

yokmu malatyalı? bilen duyan?

NYZ
Memur
22 Ağustos 2010 21:46

merkeze yaklaşık 120 kmdir.malatyadan çıkıp darendeye varana kadar yol hep virajdır bu yüzden yol yaklaşık 2 saat sürer.dağlar arasında bir yer....

efes44
Aday Memur
22 Ağustos 2010 21:49

aynen öyle

merkeze çok uzak dağlar arasında bir yer

pek tavsiye etmem

woody_
Şube Müdürü
22 Ağustos 2010 21:52

hadi ya babam öve öve bitiremedide yazdım bende iymiş die... zaten gelmeyedebilir çıkarsammı ozaman... bilişimciyim ne dersiniz ? ama 26 yada kalmak istemyorm napsam bilemedm

22 Ağustos 2010 21:53

uzaktır hoam malatyaya 2 saat kadar. ama yolu yapılıyo şuanda

gulsosemros
Yasaklı
22 Ağustos 2010 21:54

hocam iid mkyor darende on numara yer...yaz hiç düşünme...ne istersin ulaşım ..ekonomi...gezme yeri...doğal güzellik herşey var...aman yanılma...sor soracağını oraya k 04m uzaKLIKTA GÜRÜNDE ÇALIŞTIM....PİKNİĞE YEMEĞE FİLAN GİDERDİK...

gulsosemros
Yasaklı
22 Ağustos 2010 21:57

güürün darende pınarabşı...bu üçü doğu batı kapısıdır...günün her saati her yere gidersin...darende süperdir ama..hemde zorunlu hizmet

NYZ
Memur
22 Ağustos 2010 21:58

yalnız woody hocam pikniğe değil orda yaşamaya gidiyor.dağ başlarınada pikniğe gidiyoruz piknik için güzel ama yaşamayı pek düşünmüyoruz değilmi?

ayşe tatile çıksın
Daire Başkanı
22 Ağustos 2010 22:00

hocam kayseriliyseniz yazın derim çünkü kayseriye uzak değil doğuya giden yol üstünde bir ilçe...

ucamus
Daire Başkanı
22 Ağustos 2010 22:03

woody hocam puan kaç

gulsosemros
Yasaklı
22 Ağustos 2010 22:03

nyz hocam sen darendeye gitmedişn heralde...betshatiğim yerler ilçe merkezinde...kaloriferli evleri 250 milyona kadar bulabiliyosun...hertür mağaza var...akşam arkadaşımla gezeyim ders ne4 yıldızlı triandafil otel var...tohma çayının yanında nehiinr üzerine kurulmuş çay bahçelerş var...on numara bi yerdir...

ne ulaşım ne ekonomi acayip rahat eisredn...hemde zorunlu hizmet

yilmaz__
Memur
22 Ağustos 2010 22:05

malatyadan izmir ankara yönüne giden tüm araçlar oradan geçer yolunun viraj olduğuna bakmayın işlektir yolları da şu an yapılıyor zaten dağlar dinamitle patlatılıp viirajlar azaltılyor.

çok küçük bir ilçe sayılmaz saat başı malatyaya dolmuşlar vardır. günlük gidiş geliş yapılmaz çalışmak için ama işin için de rahatlıkla inersin her saat arabaya akşam da en son 5-6 gibi darendeye döner dolmuşlar. birçok ihtiyacını da karşılayabilirsin darendeden. onun dışında tokiler var aylık 150 liraya kaloriferli evini de tutarsın daha ne olsun

gulsosemros
Yasaklı
22 Ağustos 2010 22:06

çok komik ha okadar şey yaın mdzyz arkadaş pikniğe takılmış...ulaşım konaklama ekonomi değil mi önemli olan...on numara yer darende...ha bi cemaati var...ama bu cemaat ilçiye acayip kalkındırmış...bi hastaneleri var...bizi güründen oraya giderdik öğrenci hastalanınca.....terör filan da yok...okullarda iyi...halkı okumaya meraklı baya...

varsa soracağınız

22 Ağustos 2010 22:10

iyi akşamlar akçadağ lisesi ve doğanşehir hakkında da bilgi verir misiniz?

Buraları mı tercih etmeliyim yoksa batman merkezi mi?????

hayal444
Memur
22 Ağustos 2010 22:19

demir hocam akçadağ merkezi tavsiye ederim geliş gidişte problem yaşamazsınız zaten akçadağdan hep geliş gidş yapıyor öğretmenler orda kalan pek olmuyor ama doğanşehir çok daha uzak ordanda merkeze günlük öğretmen servisleri var ama çoğu kişi mesafeden dolayı doğanşehirde kalmayı tercih ediyor

22 Ağustos 2010 22:22

hocam çok teşekkür ederim...

hayal444
Memur
22 Ağustos 2010 22:29

nedemek hocam ..bende akçadağ yazacağım insallh herkesin gönlüne göre olur

22 Ağustos 2010 22:34

ahaaa şok şok şok...sayın hocam branşınız nedir ve nerelisiniz?? bi de puanınızı söylerseniz tam süper olacak valla :-)))

hayal444
Memur
22 Ağustos 2010 22:39

ben lise yazmıycam korkmayın:)) anasınıfı öğretmeniyim ben şuan zaten malatyada sözleşmeli çalışıyorum

22 Ağustos 2010 22:40

yok ondan değil hocam ben de elbistanda sözleşmeliyim. umarım iyi olur. sadece batman konusunda kafam biraz karıştı, ilçedense batman merkez daha iyi diyolar da..

Toplam 104 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi