Editörler : Lanet
13 Mart 2013 00:28

Kurumlar Arası Geçiş

İçişleri Bakanlığında çalışmaktayım. Orm. Müh. mezunuyum ve artık ORMAN VE SU İŞLERİ BAKANLIĞI na geçmek istiyorum. Geçebilirmiyim? Nasıl bir yol izleyebilirim? bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.. yardımcı olan herkese şimdiden TEŞEKKÜRLER.....

turkona
Kapalı
21 Mart 2013 16:19

http://www.memurlar.net/haber/216200/

Kurumlar arsı geçiş işlem basamakları adlı bilgiyi okumanızı tavsiye ederim.

Saygılar

misscazo2296
Aday Memur
26 Mart 2013 14:39

bakanlığa değilde orman genel müdürlüğüne geçmenizi tavsiye ederim..

yahya_61
Aday Memur
30 Mart 2013 02:21

OGM de olur elbette....

yahya_61
Aday Memur
30 Mart 2013 02:22

ogm kurumlar arası geçiş ile memur alımı yapmayacağız diye bi yazı göndermiş işletmelere???

yahya_61
Aday Memur
30 Mart 2013 02:23

bilgisi olan varmı?? bu arada editör teşekkürler...

çılgınroketçi
Aday Memur
01 Nisan 2013 13:49

sayın bakanın diğer kurumlardan nakil almayın diye talimatı var

skempton
Aday Memur
06 Nisan 2013 22:29

sayın bakanın bu yönde talimatı olduğunu bende duydum, dsi ye naklen geçiş için başvurmuştum.benim başvurumda bu taimat gerekçe gösterilerek reddedildi fakat orman ve suişleri bakanlığının 2012 faaliyet raporunda bakanlık ve bağlı kurumlara 2012 yılında naklen geçişle 25 personel alındığı bilgisi var....

tylol07
Aday Memur
09 Nisan 2013 00:01

orman bakanı veysel eroğlu nun diğer kurumlardan memurların orman bakanlığına geçişinine sıcak bakmadığını biliyorum..ve nasibini alan birisi olarak ormana bakanlığı osman pepe ye de kalmadı sayın veysel eroğlu demek istiyorum..google şunu yazın (veysel istedi naim vermedi) bu haber üzerine kurumlar arası geçiş istemiyormuş..halbuki bu haberdeki şahıs suan orman mühendisi..haberin aslını bilmiyorlar...suan 7-8 kişi ile irtibat halindeyim. yazdığız dilekçelerede cevap dahi gelmez..işleme konmaz...2006 dan beri forumları takip ederim...arkadaşlar bu bakan gitmedikten sonra işimiz çok zor.gitmeside zaten imkansız.çünkü başbakanımızla İBB zamanıda İSKİ müdürüdür.

hevesinisi şevkinisi kırmak istemem ama benden çok iyi referansı olan arkadaşı dahi ogm kabul etmedi...

tylol07
Aday Memur
09 Nisan 2013 00:03

skempton 2012 yılında 25 personel nereye alındı isim listesini bulabilirmisin?

skempton
Aday Memur
09 Nisan 2013 08:41

arkadaşım 25 kişiyi isim isim yazabilmek imkansız. hiçbiryerde böyle bir liste bulamayız...

paranoya5234
Aday Memur
25 Aralık 2013 17:56

İlgilenen arkadaşlar benimde yaptığım başvuru aynı sebeb ile reddedildi. dilekçeyi kabul bile etmeyecekler di neredeyse, gerçi ettiler ama sonuç belliydi. Bakanın talimatı olmadan veya başka bir yerden referans olmadan bu iş zor. Ayrıca benim dilekçeyi verdiğim zaman yaptığım görüşmede 2013 yılında ki son 5-6 kadronun kurumlar arası geçiş, geri dönüş gibi konularla dolduğunu, işlemlerin devam ettiğini 2014 kadrolarının açıklanması ile boş alanların olabileceği söylendi.

ChnnEroğlu
Aday Memur
23 Ocak 2014 21:07

vereceğiniz cvp ve bilgi için tşkr ederim... kurumlar arası geçiş yaparken örnek vererek sorayım çalıştığınız kurum iç işleri bakanlığına bağlı geçmek istediğiniz kurumda iç işleri bakanlığına bağlı olması mı gerekmekte yoksa iç işleri bakanlığına bağlıyken başbakanlığa bağlı bir kuruma yada diğer bakanlıklara bağlı bir kuruma geçebilir miyiz?

wober
Kapalı
08 Nisan 2014 11:38

arkadaşlar bakanlık başka kurumlardan personel alıyormu. kurumlar arası geçiş acıldı mı?

28 Nisan 2014 12:35

OGM ÇALIŞANLAR NE KADRA ÜÇRET ALIYOR

ÇEVAPLARMISINIZ

wober, 10 yıl önce

arkadaşlar bakanlık başka kurumlardan personel alıyormu. kurumlar arası geçiş acıldı mı?

ChnnEroğlu
Aday Memur
03 Kasım 2014 20:54

yapmanız gereken dsye girmek başka rahat yolu yok

Toplam 15 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi