Editörler : Pangaea

Kapalı
25 Şubat 2008 17:59

ankarada özel hastane var mı heyet raporu veren?

ewvet arkadaşlar sanırım artık özeldende sağlık raporu alınabiliyo bi bilgisi olan var mı? eğer varsa ankaradan hangi özel hastanelerden alabiliyoruz? yardımcı olursanız sevinirim...

dennizz
Şube Müdürü
25 Şubat 2008 20:17

Özelden alma derim ben sonra gittiğin ilde meb sorun çıkarırsa çok başın agrır. hem ankaralılar için soyluyorum etimesgut devlet hastanesıne gıdın hem ucuza hemde hiçbir kontrolden geçmeden alın sağlık raporlarınızı bız oyle yapmıstık yarım saatte her bolumden onay aldık ertesı gunde heyete çıktık ve hemen alldık raporlarımızı..hadi sizlere kolay gelsın..

edabiyat06
Şube Müdürü
25 Şubat 2008 20:33

Hocam etimesgut devlet hastanesi 87 milyon,salı heyet var.

Birgününü ancak alır. İstasyonun yakınında.

tostoscer
Aday Memur
25 Şubat 2008 20:42

arkadaşlar bu heyet raporları işe yarıyor mu? yani sözleşmeli bi yer geldi ama ben evimde oturup bi daha çalışmak istiyorum rapor işe yarıyor mu? bi de sözleşmeli gelen yere gitmediğimizde kadro için de mi 1 yıl tercih yapamıyoruz? bilginiz var mı?

daisy06
Kapalı
25 Şubat 2008 21:22

teşekür ederim arkadaşlar ... ii ama sadece salı günü mü var bu etimesgutta öyle olursa çok geç kalırım... galiba devletten almak en ii si? peki ankarada neresi ne kadara ve ne kadar emekle veriyo? arkadaşım atatürk araştırma hastanesinde 2 gün uğraştı ya... bilgilerinizi bekliyorum..

edabiyat06
Şube Müdürü
25 Şubat 2008 23:08

etimesut tan ucuzu yok araştırdım, üstelik sabah 9.30 da muayeneye başlarsın; sıra beklemeden giriyorsun,rapor olduğunu görünce hemen bakıyorlar, uzaktan geldiğini söylersen memura,imzaları sen attırır o gün alırsın.

Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi