Editörler : swat3410
24 Eylül 2012 14:04

Malatya-adıyaman şarktan çıktımı

ARKADAŞLAR MALATYA ADIYAMAN ELAZIĞ SİVAS BAYBURT GÜMÜŞHANE ŞARKTAN ÇIKMIŞ DİYE DUYUM ALDIK.VAR MI ASLI ASTARI. BİLGİSİ OLAN BİZLERİDE BİLGİLENDİRİRSE SEVİNİRİZ. TEŞEKKÜRLER...

serseri_asi
Kapalı
24 Eylül 2012 16:44

inşallah çıkarda rahat ederiz ya bri hakkariye gder diğer malatyaya gider üstelik can tehlikesi bi yana terör ücreti bile aynı çalışma şartlarını bilmem ama malatyanın şark olması haksızlık malatya elazığ haksızlık

sarkcı
Şube Müdürü
24 Eylül 2012 18:04

umarım bu dönemde büyüklerimiz uygun görür malatya,elazığ,adıyaman,artvin,gümüşhane ve bayburt şark olmaktan çıkar.

bir sonrakine ise erzincan,erzurum ve urfanında çıkması dileğiyle.

fizeu
Genel Müdür
24 Eylül 2012 22:44

bu duyumu nerden aldınız birileri balon atıyor sizde inanıyorsunuz...

xjönx
Kapalı
25 Eylül 2012 17:58

6 SENEDİR ÇIKACAK DİYE BALON ATIYORLARMIŞ AMA HALA ÇIKACAK.

umutduman1910
Aday Memur
25 Eylül 2012 20:32

ben elazığa gideyimde ondan sonra çıksın şarktan :)

heartbeat48
Aday Memur
26 Eylül 2012 00:00

malatya adıyamanı bilmem ama elazığın sıkıntılı ilçeleri bulunmaktadır.bunların terör belasından dolayı süreleri kısadır.örnek karakoçan ilçesi.bingöle 35 km.tunceliye 55-60 km mesafedir.elazığa uzaklıgı ise 105 km dir.bunun yanında alacakaya ve arıcak bu ilçelere dahildir.

26 Eylül 2012 00:10

bu umutsuz arkadaşları anlamıyorum. mükemmel olmayan çok şey var elbet,fakat değişenleri de görün. birilerine göre 3-5 yıllık memur olabilirim. 2007 2008 de askerlik kalkar mı diye sorduğumuz abiler de diyordu "30 senedir kalkacak ha ha ha ha". n'oldu? askerliğin kalkması bir kenara adı bile unutuldu. peki ya maraş tokat yozgat rize... onları da yönetmelik yayınlanmadan 1 gün önce 2001 li bir abiye sordum cevap ; yok öle birşey kardeşim. hep balon bunlar... ertesi gün şubeye geldim kalkmış bile. neyse temennimiz daha hakkaniyetli bir sistem olması. Allah'a emanet olun....

WOLF32
Genel Müdür
26 Eylül 2012 00:59

BU SENE KALKAR USTADLAR BIMER E CUMHURBASKANINA VE MECLISE YAZIN NASIL OLSA SIZI SIRNAKTAN HAKKARIDEN DAHA NEREYE SURECEKLER USTAD YAZIN

serseri_asi
Kapalı
26 Eylül 2012 01:06

çıksın kardeşim her memur gibi polis asker de kendi memleketinde görev hakkı olsun en azından şark için bu olsun kaldı ki terör olmayan yerde adamlar sırf terör tazminatı için kök salıyor malatyada ne var yada adıyamanda yada sivasta bayburtta gümüşhanede duydunuz mu terör var die hiç ama şark ya terör tazminatı var ya millet torpille gidiyro mecburi die diğeride şırnaka hakkariye siirte batmana gidiyor

Toplam 9 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi