Editörler : E.Kayı Han
01 Ağustos 2013 18:46

kadro

vekillerin kadroya geçme durumu da cumhur başkanı tarafından onaylandı mı acaba

mervekayra
Aday Memur
01 Ağustos 2013 20:41

gözümüz aydııın.onaylandı

ayici
Aday Memur
01 Ağustos 2013 20:50

bakalım biz geçici öğreticilere ne çıkacak,hayırlısıyla

nofx
Aday Memur
01 Ağustos 2013 22:35

İnsallah gecici ogreticileride kapsar

nofx
Aday Memur
02 Ağustos 2013 00:51

Vekiller ile ayni sartlari tasiyan fahriler taleblerinizi bu numaradan bildirin Bekir Bozdag 03124154028

ahmed28
Aday Memur
02 Ağustos 2013 12:21

2005 yılında 3 ay görev yapmış bir vekil öğretici, 2005 yılından sonra Kuran Kursuna hiç uğramamış bile olsa ve yeterlilik belgesine sahip olsa Kardoya geçiyor ne güzel değil mi?

Bu arada Diyanetin neden Yeterlilik sınavı açtığını şimdi anlamışsınızdır. Yani bu arkadaşların yeterliliği yok ise 25 ağustosdaki sınava girecekler ve yeterliliklerini de temin edip KPSS'nin ne oldduğunu bilmeden kadrolu olacaklar.

Çünkü Kanunda 3 ay içerisinde başvurmaları halinde diyor. Yani diyanet 3 ay içerisinde yeterlilik sınavı açmak zorundaydı ve alelade sınav açtı

Bütün bunlardan sonra diyanet kalkıp yine komik bir şekilde 100-200 tane KKÖ alımı yapar.

Binlercesini kadroya aldıktan sonra napsın anca bu kadar alım yapıyor.

Çünkü o aldıkları onun bunun torpillisi değil mi? o bu kendini gayet iyi biliyor bunlar birde Din adamları doğruyu yanlışı öğretmeye çalışan insanlar... güya

tahaeymen
Aday Memur
02 Ağustos 2013 13:28

arkadaşlar bi̇smi̇llah deyi̇n yukaridaki̇ telefonu arayin.ben aradim.(beki̇rbozdağin makami)haberleri̇ var.yoğun telefon aliyoruz dedi̇.ne olur herkes arasin.veki̇llerden ne farkimiz var.3 yildirçalişiyorum ama adim fahri̇.beni̇mde yeterli̇li̇ği̇m var.kpss var.2 çocuğumla bütün zorluklara rağmen okudum,çaliştim.1 yil yolu bi̇le olmayan köylere gi̇tti̇m.bi̇zi̇ çekemeyenler,bi̇zi̇m i̇çi̇n oturduklari yerden di̇yorlar kadro i̇sti̇yorlar di̇yorlar.allah aşkina si̇zi̇n neyden haberi̇ni̇z var.ne olur telf.yükleni̇n.bu gece rüyamda fahri̇ler kadroya geçti̇ dedi̇ler..allah şahi̇tti̇rki̇:hakkimiz olmayani i̇stemi̇yoruz

ahmed28
Aday Memur
02 Ağustos 2013 14:35

tahaeymen,

Sizin fedakarlığınız sonucu hakkınız olduğunu düşünüyorsunuz da KPSS ve yeterliliği olup da yıllarca bekleyenlerin de hakkı olduğunu Anlayın lütfen. Kadroya bu şekilde alımlar olunca normal presedürlerle alım yapılacağı zaman 100-200 kişi alınıyor. Neden bu kadar az alınıyor çünkü son fahrilerin kadroya geçisinde sayı kaçtı biliyor musunuz Söylim 7.000 Kişi alındı. 7.000 Alımı KPSS puanı dikkate alınarak yapsalar yıllarca bekleyenlerde atanmış olcaktı. Belki sizde bu şekilde atanmış olucaktınız. Değil mi?

htcsrky
Aday Memur
02 Ağustos 2013 16:45

@bekirbozdag ben bekir beye twit attım sizde atın.Dünya gündemi oluşturalım.Tlf. la sesimizi duyuramayız.

kardeşçe
Aday Memur
11 Ağustos 2013 04:29

haketmediğiniz nimet için uğraşmayın!eğer elde edip te bir lokmasını bile yerseniz,ateş yiiceksiniz

HAT79
Aday Memur
11 Ağustos 2013 08:58

ooolduu

Toplam 10 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi