Editörler : crops35
21 Eylül 2017 17:12

Lütfen yardım

Merhaba arkadaslar ben bi okulda engelli hizmetli olark calismaktayim.%60 oraninda engelliyim...Okul mudurm benden dogalgazi yakmamami istiyor fakat ben yakamam diyorum ama anlatamiyorum ...BEN NE YAPABILIRIM YARDIMCI OLUN ALLAH ASKINA

hakkindanHayirlisi
Aday Memur
22 Eylül 2017 00:14

Cevap veren bi allahim kulu yokmu

soyler80
Aday Memur
22 Eylül 2017 10:18

bazı müdürler insafsız ben ce tekrar sına çalış

mbaltacı77
Memur
22 Eylül 2017 13:20

Canım kardeşim doğalgaz yakmanın nesini yapamayacaksın onu anlamadım dogaz kazanının düğmesine basacaksın ve su basıncına ara sıra bakacaksın kömür olsa eyvallah zir anlarım ama doğalgaz onuda yakıver bi zahmet millet 20 sınıf süpürüyor

m23oglu
Memur
22 Eylül 2017 14:27

Selamun Aleyküm

Kardeşim eğer doğalgazı yakmak senin engel durumuna mani ise hastaneden alacağın durum bildirir raporu ile bu işi yapamayacağını okul müdürüne iletirsin. Eğer engeline mani değilse müdürün istediği işi yapmakla mükellef olursun.Aksi takdirde emre itaatsizlikten hakkında yasal işlem başlatabilir.

Hayırlı günler.

hakkindanHayirlisi
Aday Memur
22 Eylül 2017 14:28

Kardesim bizde sinif supuruyoruz her tur lu ise kosuyoruz...ama dogal gaz sikinti elektirik gider cagirir hafta sonu cagirir burasi kis memleketi kardesim doğunun en ucra yerleri..bilip bilmeden konusma..ELESTIRI YAPMA ICRAAT YAAP

mbaltacı77, 7 yıl önce

Canım kardeşim doğalgaz yakmanın nesini yapamayacaksın onu anlamadım dogaz kazanının düğmesine basacaksın ve su basıncına ara sıra bakacaksın kömür olsa eyvallah zir anlarım ama doğalgaz onuda yakıver bi zahmet millet 20 sınıf süpürüyor

hakkindanHayirlisi
Aday Memur
22 Eylül 2017 14:30

Kardesim biz engelli olarak atanmadikmi ?

Anayasa d pozitif ayrimcilik yokmu..illah resmi belegeler lemi islerimizi yurutmemiz lazmm..biraz da insanlar anlayisli olur..biraz da biz bizden once dusunur insanlar...

m23oglu, 7 yıl önce

Selamun Aleyküm

Kardeşim eğer doğalgazı yakmak senin engel durumuna mani ise hastaneden alacağın durum bildirir raporu ile bu işi yapamayacağını okul müdürüne iletirsin. Eğer engeline mani değilse müdürün istediği işi yapmakla mükellef olursun.Aksi takdirde emre itaatsizlikten hakkında yasal işlem başlatabilir.

Hayırlı günler.

gencturk30
Daire Başkanı
22 Eylül 2017 16:50

Atamada önce ne iş olsa yaparım diye bagarirsiniz. Kamuda iş buldunda neymiş hafta sonları yakamazmis. Engelinden felan değil hafta sonları yakmak istemediği için yardım istiyor bu. Zor geliyorsa A4 kağıdı iş görür bas istifayı

hakkindanHayirlisi, 7 yıl önce

Kardesim bizde sinif supuruyoruz her tur lu ise kosuyoruz...ama dogal gaz sikinti elektirik gider cagirir hafta sonu cagirir burasi kis memleketi kardesim doğunun en ucra yerleri..bilip bilmeden konusma..ELESTIRI YAPMA ICRAAT YAAP

mbaltacı77
Memur
23 Eylül 2017 14:37

Olayı neden başka yere çekiyorsun canım kardeşim ilk önce durumunu açıkla sonra derdini elektrik gitse ne olacak elektriği sen mi getireceksin sanki her hafta sonu okuldasın mesai saatinde işin olunca izin almıyorsun sanki doğalgaz yakma sertifikası benim de var yapacağın sey sadece düğmeye basmak bunun neresi zor be millet senin yerinde olmak için yırtınıyor artis kardeşim

hakkindanHayirlisi
Aday Memur
24 Eylül 2017 08:54

Adam yerine koyanda kabahaat

m23oglu
Memur
11 Ekim 2017 15:05

Anladık engellisin de ölü değilsin ya kardeşim eğer karşı taraf seni düşünmüyorsa sen kendini düşün üstüne düşeni yap.

Sen akıl istedin bende verdim beğenmediysen git idarecinle konuş hallet buraya yazma.

Vesselam.

Kardesim biz engelli olarak atanmadikmi ?

Anayasa d pozitif ayrimcilik yokmu..illah resmi belegeler lemi islerimizi yurutmemiz lazmm..biraz da insanlar anlayisli olur..biraz da biz bizden once dusunur insanlar...

Toplam 10 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi