Editörler : Pangaea
09 Eylül 2010 14:05

KPSS Soru bankası setleri ve fiyatları

arkadaşlar soru bankaları setleri

ve

fiyatlar ne alemde bileniniz var mı?

ayrıca GK GY için Tavsiye ettiğiniz set var mı?

alp kartal
Şube Müdürü
09 Eylül 2010 14:08

++

bbb_ddd
Kapalı
09 Eylül 2010 14:10

napıcan, giricen mi tekrar. sen düşük mü almıştın sınavdan.. ya da iptal olur diye mi alıcan yeni set..

alp kartal
Şube Müdürü
09 Eylül 2010 14:12

bbb

hayır ben atanacak puan almıştım.

ama hakkımız çalan orospu çocukları kopyacılar yüzünden neredeyse iptal olma noktasına geldi sınav. en azından bayramda BU YAŞTA babamdan aldığım 3 5 kuruşla gidip bir kitap alayım diyorum.

bbb_ddd
Kapalı
09 Eylül 2010 14:13

ben ihtiyaç kullandım, memnun kaldım. tarih için bir de data aldım. irem yayınlarının tarih soru bankasını al bir de, tarih bu yılın sorunlarının tarzındaydı. bakmadım sonradan ama bence çok soru tutturdu irem tarihten.

referanduma evet çıkarsa ve sınav iptal olursa baştan anayasa çalış bir de. her yıl kpss de değişen maddeler soruluyor, ezberlemek gerek onları:(

hani gelmezdim
Aday Memur
09 Eylül 2010 14:14

anayasa:: butun yayınlar birbirine benziyor sonuçta yazılı anayasayının ozeti var hespinde ben 2-3 kaynağa baktım hepsi iyiydi.. ama yargı ihtiyaç vs alınabilir..

tarih: sınavın eleyici soruları son sınav hariç hep tarihtendi. iptal olursa yeni yapılacak sınavda tarihin kol gibi olacağı düşünülürse tarihi çok detaylı çalışmak lazım o yuzden ihtiyaç ayrıntılı ii gelir

coğrafya: burda da irem yayınlarına ve data yayınlarından çalışmak biraz daha özgün gibi

matematik ve türkçe için de geçmiş yılların tum soruların ıçözmek yeterli olur diye düşünüyorum... ayrıca hiç kitap almadım 91 aldım ve 1 ay çalıştım o da toplasan 15 gunu geçmez.. neyse gk çalış arkadaşım bol soru çöz ama sadece okuyarak olmaz...

alp kartal
Şube Müdürü
09 Eylül 2010 14:16

teşekkür ettim bbb not aldım isimleri.

bbb_ddd
Kapalı
09 Eylül 2010 14:18

ihtiyaç be yediiklim in setini adlım bitirdim.

data nın tarih, coğrafya, vatandaşlık soru bankalarını aldım bitirdim.

datanın konu anlatımlı tarihini bitirdim.

uzman kariyerin 3 tane soru bankasını aldım bitirdim.

irem tarih soru bankasını aldım bitirdim..

dershane demeleri ile birlikte en az 100 deneme çzdüm.

yargının vatandaşlık soru bankasını bitirdim.

dershanenin konu anlatımlı fasiküllerini bitirdim.

dershanenin evde çözmek için verdiği soruları bitirdim..

DAHA HATIRLAMADIĞIM BİRKAÇ KİTAP BİTMİŞTİR.. NE OLDU FIRSATÇILAR ÜSTÜNE KONDU, GÖZLERİM BOZULDU OKUMAKTAN AMA NE İŞE YARADI.. İNAN HİÇ HEVESİM YOKK ARTIK DERS ÇALIŞMAK İÇİN. BAYRAMDA ZEHİR OLDU..

alp kartal
Şube Müdürü
09 Eylül 2010 14:19

arkadaşlar bende 90 civrında bi puan almıştım.

anayasa kesinlikle 7iklime bakın derim. soru bankası da sınav dersanesininkine bakmıştım.

dediklerinize bir bakayım ben

nicola_tesla
Aday Memur
09 Eylül 2010 14:24

Sınav tekrar edilirse bir önceki sınavla pek mükayese etmeyin zira komisyon tamamen değişecek ve yeni soru havuzu oluşturulacak. Bu yeni sınav herkes için süpriz olabilir. En mantıklısı data,irem yayınları gibi bilgi içerikli sorularını içeren ve yargı ihtiyaç gibi yorumun ağır bastığı kaynaklarını birlikte çözmek daha yararlı olur.

spring35
Kapalı
09 Eylül 2010 14:33

En baştan herşeye tekrar bakmak insanı şimdiden bitiriyor bir sürü kitabı attım bir daha gerek olmaz diye tekrar bir sürü para dök kitap al herşeyden öte bu stresi tekrar çek lanet olsun böle ülkeye başka dicek bişi bulamıyorum

bbb_ddd
Kapalı
09 Eylül 2010 14:35

evet dimi bir de kitaplara para vericez, iptalciler aldıkları kitapları bile çözmedikleri için kitap almazlar.. her durumda olan bize oluyor. maddi, manevi yıpranan hep haklı insalar.. garip bişi gerçekten..

eskitoprak
Kapalı
09 Eylül 2010 14:56

Alp Kartal.. Ne uyduruk adamsın sen ya. Geçen gün burada düşük puan aldığını söyleyen sen değil miydin? Bir de bayram günü küfür ederek başlamışsın söze. Bazı değerler sınavdan yüksek puan almaktan önce gelir..

alp kartal
Şube Müdürü
09 Eylül 2010 15:08

eski toprak

sana ironi nedir, nasıl yapılır v.s. şeyleri anlatma gereği duymuyorum çünkü anlayacağından emin değilim.

ayrıca küfür ettiğim için de çok üzgünüm. aslında hakkımı çalan, kopyacı insanlara altın tepsiler içinde yemekler götürmem gerekirdi değil mi.

bence bunu da anlamadın, hadi itiraf et.

bbb_ddd
Kapalı
09 Eylül 2010 15:10

evet yaa komisyon değişecek, geçmiş yılların sorularını çözmeyiz o zmn:) tarih yorum sorarlarsa ben pegem 5000 soru bankasını almıştım onda tarih hep yorum. bir de her konudan o kdar çok soru var ki ii oluyor. ama sanki cevap anahtarlarında hata vardı. ya da yorum soruları olduğu için ben yanlış yaptım.

alp kartal
Şube Müdürü
09 Eylül 2010 15:12

güvender in seti hakkında bilgisi olan var mı?

eskitoprak
Kapalı
09 Eylül 2010 15:12

Mağdurluğun konusunda sana bir şey diyen yok. Davanda haklı olsan da bu durum sana küfür etmeyi gerektirmez. Hele ki böyle bir günde hiç gerektirmez. İroninin alasını yaparım ama bayram günü gerek yok. Polemiğe de gerek yok. Yaptığın yanlışı sana söyledim sadece. Umarım umuma açık bir yerde aleni küfrettiğinin farkındasındır.

Lithium99
Müsteşar
09 Eylül 2010 15:14

Umudunuzu kaybetmeyin arkadaşlar. 12 sınav iptal edildi. Onların takvimi belli değil henüz. Daha o sınavlarının soruları hazırlanacak. Bir de lisans iptal edilirse kaos ortamı oluşur. A grubunda 4000'e yakın ilan verildi. O zaman bu alımlarda iptal olur ki devlet işleri sekteye uğrar. Önümüzdeki hafta içi dananın kuyruğu kopacak =)

alp kartal
Şube Müdürü
09 Eylül 2010 15:15

evet farkındayım eski toprak.

kopyacılar gelip beni dava ederlerse kazabilirler belkide yani. doğru.

zaten hep haksızım ben. allah cezamı versin amk

köse33
Yasaklı
09 Eylül 2010 15:15

yedi iklim 2011

bbb_ddd
Kapalı
09 Eylül 2010 15:21

lithium

bilmiyorum artık çok sıkıldım bu belirsizlikten. bir de sanki herkes ders çalışıyor ben böyle bekliyormuşum gibi geliyor. bugün başlamayı düşünüyorumm artık..

Toplam 27 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi