Editörler : Pangaea
«121314151617181920212223»

splath
Memur
07 Ağustos 2013 01:08

yöke gore 3.16 81.60 yapıyor sanırım tarıh bolumu ıcın. sadece gecıcı dıplomayı onaylatmam yeterlı o zaman. bırde yıldız teknık gıbı fen agırlıklı teknık unıversıtelerın formasyon kontejanlarında sosyal bolumler oluyormı mısal tarıh edebıyat ?

handrake, 11 yıl önce

onaylatmana falan gerek yok zaten kendi okıulunun bir evirisi yoksa başvurduğun okul yöke göre çeviriyor

handrake
Şube Müdürü
07 Ağustos 2013 03:15

yıldız sosyal alanlara da kontenjan ayırdı ancak en cok el altından ogrencı alan yerlerden biriydi, yedeklerı acıklamamıstı sanırım, bir de kendi mezunlarının listesini de açıklamamıştı....kendi öğrencilerine ed. dan 2 ye kadar düştüğünü hatırlıyorum ancak yılını karıştırabilirim 2 yıldır takip ediyorum da...bu arada aslı gibidir onayı için notere para dökmeyesin sakın ilçe milli eğt. de bile yapıyorlar hem de ücretssiz....

splath, 11 yıl önce

yöke gore 3.16 81.60 yapıyor sanırım tarıh bolumu ıcın. sadece gecıcı dıplomayı onaylatmam yeterlı o zaman. bırde yıldız teknık gıbı fen agırlıklı teknık unıversıtelerın formasyon kontejanlarında sosyal bolumler oluyormı mısal tarıh edebıyat ?

-dnz-
Memur
07 Ağustos 2013 13:02

2013-2014 yılına ait ilanlar yayımlandıkça aşağıdaki sayfamızda tek başlık altında sizlere duyurulacaktır.
Takip Linki:

http://www.edebiyatciyim.com/2013-2014-yili-pedagojik-formasyon-sertifikasi-ilanlari/

lali berte26
Aday Memur
07 Ağustos 2013 23:49

Tam olarak ne zaman başlıyor formasyon başvuruları? Formasyon alırken devlet yurtlarından yararlanabiliyor muyuz aynı şekilde burstan da?Daha önce de bir başlıkta sormuştum ma cevap alamamıştım..

psiko1flocof
Aday Memur
08 Ağustos 2013 02:55

hocam bildigim kadarıyla burs öğrenim katkı alamıyorsunuz.master doktora gibi durumlrda alabiliyorsunuz ama kyk dan bir bakın istersenizz. farklı sehirde formasyon çıkarsa devlet yurdunda kalabilirsiniz.haftasonu formasyon veren bir uniyse cumadan kyk ya 17ye kadar kasa kapanmadan giriş yapmanız lazım.

lali berte26, 11 yıl önce

Tam olarak ne zaman başlıyor formasyon başvuruları? Formasyon alırken devlet yurtlarından yararlanabiliyor muyuz aynı şekilde burstan da?Daha önce de bir başlıkta sormuştum ma cevap alamamıştım..

psiko1flocof
Aday Memur
08 Ağustos 2013 02:57

bide takip edin eylül gibi ön başvurular başvurular filan olur

lali berte26
Aday Memur
08 Ağustos 2013 12:09

Teşekkürler psiko1flocof hocam. Zannedersem eskiden formasyon tezsiz yüksek lisans olarak geçiyordu o zaman bursta veriliyordu ve devlet yurtlarından yararlanabiliyorduk.Şimdi adında küçücük bir oynama ile(tezsiz yüksek lisans değilde teknik eğitim bıdıbıdısı gibi bir )şey burstan da yurttan da yararlanamıyoruz :(

ist-tarih
Şef
08 Ağustos 2013 17:09

Teşekkürler cevap için..Bir de.. Üniversitem not dönüşüm tablosunu pdf şeklinde yayınladı yani bende öğrenci işlerine başvuru yapmayıp Üniversitenin yayınladığı dönüşüm cetvelini noterde onatlatsam olur mu acaba? Çünkü sırf belge almak için İstanbul'a kadar gitmek var :(

handrake, 11 yıl önce

onaylatmana falan gerek yok zaten kendi okıulunun bir evirisi yoksa başvurduğun okul yöke göre çeviriyor

handrake
Şube Müdürü
08 Ağustos 2013 20:32

arkadaşlar ısrarla söylüyorum notere para dökmeyin aslı gibiditr onayını milli eğt. müdürlüğü gibi devlelt daireleri de yapıyor.....

ist-tarih, 11 yıl önce

Teşekkürler cevap için..Bir de.. Üniversitem not dönüşüm tablosunu pdf şeklinde yayınladı yani bende öğrenci işlerine başvuru yapmayıp Üniversitenin yayınladığı dönüşüm cetvelini noterde onatlatsam olur mu acaba? Çünkü sırf belge almak için İstanbul'a kadar gitmek var :(

psiko1flocof
Aday Memur
08 Ağustos 2013 21:56

rica ederim şuan sertifika programı olarak alınıyor ama yurdun kapasitesi sıkıntılı değilse yurttan yararlanabiliyorsunuz.

lali berte26, 11 yıl önce

Teşekkürler psiko1flocof hocam. Zannedersem eskiden formasyon tezsiz yüksek lisans olarak geçiyordu o zaman bursta veriliyordu ve devlet yurtlarından yararlanabiliyorduk.Şimdi adında küçücük bir oynama ile(tezsiz yüksek lisans değilde teknik eğitim bıdıbıdısı gibi bir )şey burstan da yurttan da yararlanamıyoruz :(

09 Ağustos 2013 10:59

arkadaşlar merhabalar bişey dorcam bi duyum aldım da ,kulaktan dolma sanırım yanlış doğru olsa çoktan duyulurdu herkes tarafından ama size de danşayım dedim, fen fakültelerinin kapatılmasıylA kpss öğretmen atamaları fen edebiyatlardan da olabilecek şeklinde ,yani formasyonsuz?? çok saçma geldi ama yine de bi danılayım dedim o kadar okudum formasyon hakkında yazdıklarınız , gerçi 7 sayfasını okudum da :) göremedim böyle bişey konuştuğunuzu bir bilginiz var mı acaba??

Slymn04
Kapalı
09 Ağustos 2013 12:15

Olsa süper olurdu!!

edebiyat1453
Aday Memur
09 Ağustos 2013 22:08

formasyon alınca noluyor onu merak ediyorum atanmamı geliyor arkdaşlar.:))

lali berte26
Aday Memur
09 Ağustos 2013 23:53

Sıra ona da gelmesi için bir adım daha atılmış olunuyor.Bu işler adım adım..

liberta87
Aday Memur
09 Ağustos 2013 23:59

arkadaşlar formasyon aldığımız şehirdeki okullardamı öğretmenlik uygulaması yapmak zorundayız

lali berte26
Aday Memur
10 Ağustos 2013 00:21

Yani.. Birinci dönem derslere gidiliyor 2.dönemde belirlenen okulda staj yapılıyor. 3gün ders 2 gün staj ya da tam tersi diye biliyorum ben.

liberta87, 11 yıl önce

arkadaşlar formasyon aldığımız şehirdeki okullardamı öğretmenlik uygulaması yapmak zorundayız

splath
Memur
10 Ağustos 2013 15:27

cevap ıcın sagolun hocam mebdekı onayın noterden farkı yok degılmı okulda sadece noter dedıler cunku

handrake, 11 yıl önce

yıldız sosyal alanlara da kontenjan ayırdı ancak en cok el altından ogrencı alan yerlerden biriydi, yedeklerı acıklamamıstı sanırım, bir de kendi mezunlarının listesini de açıklamamıştı....kendi öğrencilerine ed. dan 2 ye kadar düştüğünü hatırlıyorum ancak yılını karıştırabilirim 2 yıldır takip ediyorum da...bu arada aslı gibidir onayı için notere para dökmeyesin sakın ilçe milli eğt. de bile yapıyorlar hem de ücretssiz....

handrake
Şube Müdürü
10 Ağustos 2013 15:32

rica ederim,fark yok kardeşim ben mebden onaylattığım evraklarla başşvuru yaptım hep

Emsalsizz.21
Aday Memur
10 Ağustos 2013 17:44

2013 TDE Mezunuyum..3.04 yani yüzlük sistemde 81 ile Formasyon ALabiLir Miyimm __?? BİLgisi OLan var mı.__?

splath
Memur
10 Ağustos 2013 21:12

kardes 3.04 nasıl 81e tekabul edıyor benım 3.16 da 81.60a tekabul edıyor. sız okulunuzun cevırısınımı kullandınız?

eger öyleyse kendı cevırısını yapmayan okulum buyuk adaletsızlık yapıyor

Emsalsizz.21, 11 yıl önce

2013 TDE Mezunuyum..3.04 yani yüzlük sistemde 81 ile Formasyon ALabiLir Miyimm __?? BİLgisi OLan var mı.__?

Toplam 4036 mesaj
«121314151617181920212223»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi