Editörler : alex 10

Editör
30 Ağustos 2017 13:05

2017 Avrupa Basketbol Şampiyonası

Yarın başlayacak olan ve Türkiye-Finlandiya-Romanya-İsrail ortak organizasyonunda 24 ülkenin mücadele edeceği Avrupa Basketbol Şampiyonasında TÜRKİYE D Grubunda mücadele edecek..

D GRUBU;

Türkiye

Rusya

Sırbistan

Letonya

Büyük Britanya

Belçika

alex 10
Editor
30 Ağustos 2017 13:12

4 grupta 6 takımın ve toplamda 24 takımın yer aldığı organizasyonda; 5 maç sonucunda ilk 4 sırada yer alacak ülkeler 2.tura yükselecek ve turnuva bu turla beraber İstanbul'a taşınacak..

2.turdan itibaren tek maçlı eleme sistemiyle finale kadar gidilecek..

alex 10
Editor
30 Ağustos 2017 13:14

Bu yıl 40. kez düzenlenen EuroBasket'e 24.kez katılan Milli Takımımız ilk maçını Cuma 21:00'da Rusya ile İstanbul'da oynayacak..

alex 10
Editor
30 Ağustos 2017 13:17

Turnuva karşılaşmaları NtvSpor'dan canlı olarak yayınlanacak..

hopali
Başbakan Müsteşarı
30 Ağustos 2017 14:08

Grupta İlk 4 e Girebilirsek ve 2. Turda Şanslı Kura Çekersek En Fazla Çeyrek Final. Bence 2. Turun Ötesi Zor. Umarım Yanılırım...

alex 10
Editor
30 Ağustos 2017 14:47

Basket Milli Takımını pek yakından takip edemedim..

Durum o kadar vahim diyorsun yani hocam..

Bende İstanbul diye kupa gelir mi diyordum..;))

hopali, 7 yıl önce

Grupta İlk 4 e Girebilirsek ve 2. Turda Şanslı Kura Çekersek En Fazla Çeyrek Final. Bence 2. Turun Ötesi Zor. Umarım Yanılırım...

hopali
Başbakan Müsteşarı
30 Ağustos 2017 17:28

İlk Baktığımda Bunu Gördüm:))

Maçlar Oynansın Bakalım Ritm Tutacak mı? Sırbistan da Eksik. Diğer Takımlarda da Ara Ara Eksikler Var. Genç Takım Olmamız Sıkıntı Olabilir. Buradan İdeal Başarıyla Çıkarsak İlerleyen Turnuvalara Diyebiliriz.

hopali
Başbakan Müsteşarı
30 Ağustos 2017 22:18

Ali Muhammed Sakatlığı Dolayısıyla Kadrodan Çıkarıldı. İş Daha da Zora Girdi...

delaylay02
Kapalı
01 Eylül 2017 17:11

Rusya turkiyenin icinden gecer

hopali
Başbakan Müsteşarı
01 Eylül 2017 19:36

Bana da Öyle Geliyor. Fark Olmaz ise Moraller Sağlam Olur ve İlerleyen Maçlara İyi Çıkılabilir. Belçika ve Britanya Maçları Önemli

delaylay02, 7 yıl önce

Rusya turkiyenin icinden gecer

hopali
Başbakan Müsteşarı
01 Eylül 2017 22:17

Rusya'yı Böyle Yakalamışken ve Bu Savunma Gayreti Varken Bu Kadar Alakasız Top Kaybı Yapmamak Lazım. Solarda Zaten Yorulacağız ve Tecrübesiz Durumdayız. Sinan Formda Değil. İnşAllah Artıl Top Kaybı Olmaz. 46-46

hopali
Başbakan Müsteşarı
01 Eylül 2017 22:29

Son Çeyreğe Girerken Yine Yanlış İşler. 55-51Gerideyiz.Semih ve Sinan Eksik Oyuncu Gibi

hopali
Başbakan Müsteşarı
01 Eylül 2017 23:02

Hakikaten Yazık Oldu.Maç Gittikten Sonraki Son Faul Atışlarını ve Son Saniyeyi Saymazsak Son 2-3 Dakika Sayı Bulamadık. Kaç Defa Maç Geldi.Sadece Savunma ve Cedi Osman ile Nerdeyse Kazanacaktık. Bazı Dakikalar Diğer Oyuncuların Bir Kısmından Katkılar Kısmen Geldi. Son Nefesimiz Yetmedi.Gençlerde Telaş Var.

73-76

gelekobirnum
Kapalı
01 Eylül 2017 23:11

Ufuk Sarıcanın Kenan Sipahi ısrarını bir türlü anlamıyorum. Bjkde de aynı saçmalığı yapa yapa şampiyonluğu Fenere hediye etti adeta. Kenanı oyuna hep aldığında, oyun Bjk aleyhine döndü. Böyle yeteneksiz, dağınık oynayan bir adamın milli takımda oyun korucu olması, milli takım için büyük bir dezavantaj. Oyuna Kenan dışında biriyle başlansa, belki de ilk yarı Rusya lehine fark açılmayacaktı.

gakkoos23
Kapalı
02 Eylül 2017 00:32

rusya ya yenilerek başlamamız çok kötü etkiledi bizi çok da aman aman bir takım değildi rusya izlediğim kadarı ile takım olamamışız dağınık bir takımız eski yıllardaki milli takımı arıyorum o coşku kalmamış bu takımdan bir yol olmaz maalesef çeyrek final imkansız çok kötü takımız cedi elinden geleni yaptı

gakkoos23
Kapalı
02 Eylül 2017 00:37

eskiden 12 dev adam derdik şimdi cedi hariç ufuk sarıca ile birlikte 12 çöp adam diyorum üzülerek de olsa :(

hopali
Başbakan Müsteşarı
02 Eylül 2017 21:09

Bugün Rusya Sırbıstan'ı Yendi. 2 Maçı İzledikten Sonra Dün ki Maça Gerçekten Yazık Oldu.Şuan Britanya ile Oynuyoruz.

hopali, 7 yıl önce

Rusya'yı Böyle Yakalamışken ve Bu Savunma Gayreti Varken Bu Kadar Alakasız Top Kaybı Yapmamak Lazım. Solarda Zaten Yorulacağız ve Tecrübesiz Durumdayız. Sinan Formda Değil. İnşAllah Artıl Top Kaybı Olmaz. 46-46

gelekobirnum
Kapalı
04 Eylül 2017 22:28

Kenan'ım 3lük senin neyine. Daha topu potaya yetiştiremiyorsun. Zaten pota altında da olsan, basket atamazdın. Seninle biz ne yapacağız? Beşiktaş'ta bizi kanser ettiğin yetmiyormuş gibi, milli takımda da mı karşımıza çıkacaktın?

sahip35
Müsteşar
04 Eylül 2017 22:34

öne geçtik heyecan süper

gelekobirnum
Kapalı
04 Eylül 2017 22:35

Kenan'a rağmen öne geçmemiz, büyük başarı..

alex 10
Editor
04 Eylül 2017 22:58

Bogdanovic sazı eline alınca yapacak bişey yoktu..

Heyecan mücadele süper ama tecrübe eksikliği buz gibi ortada..

Toplam 41 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi