Editörler : Pangaea
«192021222324252627282930»

Yazık mühendis
Aday Memur
05 Ağustos 2013 01:00

Merhaba benim de 3 yaşında bir kızım var, 2012 Kpss den 81 aldım maalesef gıda mühendisleri çok yüksek puanla atanıyo, şîmdi kızımı kreşe yazdırdım fem e yazıldım 2014 de en az 90 almam lazım, çocukla sınava hazırlanmak çok zor hepimize Allah kolaylık versin.

qilraen
Daire Başkanı
05 Ağustos 2013 08:45

merhblar hangi şehirdeki feme yazıldınız

Yazık mühendis, 11 yıl önce

Merhaba benim de 3 yaşında bir kızım var, 2012 Kpss den 81 aldım maalesef gıda mühendisleri çok yüksek puanla atanıyo, şîmdi kızımı kreşe yazdırdım fem e yazıldım 2014 de en az 90 almam lazım, çocukla sınava hazırlanmak çok zor hepimize Allah kolaylık versin.

Yazık mühendis
Aday Memur
05 Ağustos 2013 10:01

İstanbul gaziosmanpaşa feme yazıldım

qilraen
Daire Başkanı
05 Ağustos 2013 11:18

bnde ankara feme yazıldm o yüzden sordum

Yazık mühendis, 11 yıl önce

İstanbul gaziosmanpaşa feme yazıldım

tseyhan
Daire Başkanı
05 Ağustos 2013 13:25

Calismaya basladiniz mi arkadaslar.? Dahasi ramazanda nasil calistiniz? Ben gecen hafta basladim. Ama 2 gundur calisamiyorum.

Yazık mühendis
Aday Memur
05 Ağustos 2013 15:48

Bende başlayalım 2 hafta oldu ama Ramazan çok zorluyo tam konsantre olamıyorum, tek ağacın sayısal mantık kitabını aldım ona bakıyorum matematikten de basit eşitsizliklere kadar beyaz kalem Murat ihtiyaç ve örgümden sorular çözdüm dershane Ekim'de başlıyacakbiraz yol katetmek istiyorum bide sözel mantık çalışıcam ama su iki gündür bende zorlanıyorum çalışmakta..

pinarcetin.
Aday Memur
03 Eylül 2013 16:14

merhaba,bende lisans mezunu olarak 2014 temmuzda sınava giricem 1,5 yasında bir cocuk annesiyim,dersaneye gitme şansım yok evde calisicam ve buaralar baslamayi dusunuyorum 2013 A kadrosuna hazirlandim ama sinava giremedim ona calıstigim gk,gy konularinin faydasinin olucagini dusunuyorum..bana kaynak önerebilir misiniz..konu anlatımlı,çözümlü sorulu bir set hangi yayini tavsiye edersiniz?

kolböreği
Aday Memur
03 Eylül 2013 16:56

88 le bu yıl da atanamıcam öğretmenliğe.. 3 yaşında bir çocuk .. hiç sevmediğim bir işim var.. o kadar çaresiz hissediorum ki kendimii... ama inşalllh bu yıl olacak.. full türkçe çalışıp soru çözücem.. allahh hepimize huzur versin.. atanmayı nasip etsinn..

01başak
Memur
04 Eylül 2013 15:35

Merhaba arkadaşlar bende 2014 kpss ye evli, çocuklu(15 aylık)bir şekilde başlamayı planlıyorum.geçen haftada eşimin işi dolayısıyla farklı bir şehre taşındık hepsi üst üste geldiği için şu ara biraz gerginim.hem çalışmak istiyorum hemde istemiyorum.90 ve üstü almazsam atanma şansım çok düşük.

ben biyologum ama düz memur olmayada razıyım.çalışmak istiyorum.yaşımda epeyce oldu dahada stres oldum.82 doğumluyum.sanırım memurlukta yaş sınırlaması kalktı ama bir çok yer yinede yaş 30 sınırlaması getiriyor.

her neyse öncelikli olrak eve yerleşmemi tam anlamıyla bitirip.kpss eski kitaplarımı çıkarıp genel kültür genel yetenek çalışmaya başlayacağım.kendime plan yapmaıyım.ama benim kızım gecede uyutmuyor beni.gündüz 1-1,5 saat öğle uykusu var.günde kaç saat ve nasıl çalışmalıyım:(

sanırım tek avantajım sınava çalışmaya erken başlamak olacak.

04 Eylül 2013 15:45

merhabalar 2014 kpss lısans sınavına bende evde hazırlanıyorum bulundugum yerde(kıbrıs) dersahane olmadıgından dolayı.2.5 yasında bır kızım var agostan berı calısmaya basladım konu anlatımlarındayım henuz ıns bı yerlere atanırım.buarada işletme mezunuyum.85 ustu alsam yeterlı sanırım.

kolböreği
Aday Memur
04 Eylül 2013 16:54

bayanlar bu uzaktan eğitime katılan var mı? bnm konu eksiğim yokta.. sadece düzenli çalışım die yazılmayı düşünüyorum.. ne dersiniz? hhangisini önerirsiniz?

01başak
Memur
05 Eylül 2013 13:01

hangi dersten nasıl başlayacaksınız çalışmaya arkadaşlar?

se.de
Memur
05 Eylül 2013 15:24

bende 2012de 76 aldım p3 ten. şimdi ise 4aylık bir bebekle ders çalışmaya başladım. ihyiyaçın setini alacağım. ve soru bankası olarak başka yayınevi ve yaprak test deneme içinde başka bir yayınevi. sonuçta soru tarzları az çok farklıdır. uzman kariyer, ihtiyaç ve yargı yı tavsiye ederim. inş. çocuklu bayanlar olarak hepimiz kazanırız. en çok biz hakediyoruz.

meltemce28
Daire Başkanı
05 Eylül 2013 16:27

kızlar nasıl yapıyosunuz ya bu ev işleri bitmiyor ya:(çocuk uyuyunca hangisi olcak

01başak
Memur
05 Eylül 2013 18:33

sahiden ev işi bitmiyor.çocuk uyanıkkende onla ilgilenmeyince insan vicdan azabı çekiyor.en kötüsüde 1 sene emek edip bazı şeyleri erteleyip kpss çalışıpta ya olmazsa diye düşününce çok şevkim kırılıyor.85 üstü hatta 90 olmalı ki garanti olsun.bilemedim ne yapsak

Hoşaf içecem
Daire Başkanı
06 Eylül 2013 12:17

bu ne biçim başlık la.

evli ve çocuklunun kpss ile ne işi olabilir ki ?

akşam kocası için, mantı açmak yaprak sarmak falan dururken.

meltemce28
Daire Başkanı
06 Eylül 2013 12:19

başak tabi ki çalışıcaz pes etmek yok ta sanırım biraz bişeylerden feragat edicez mecburen:)çocuk değil tabi ki bu seninki de bayağı ilgiye muhtaç şu anda daha küçükmüş.valla ben video ders bakmaya başladım tarihten benim oğlum biraz büyük seninkine göre ama işler bitmiyor işte:)uyuyunca biraz biraz bakıyorum şimdiden başladık ya belki faydası olur az da baksak:)

meltemce28
Daire Başkanı
06 Eylül 2013 12:21

:)hoşaf içicem hiç gülesim yoktu Allah ta seni güldürsün.

pinarcetin.
Aday Memur
06 Eylül 2013 12:21

01başak seni cok iyi anliyorum,bizde esimin isi dolayisiyla tayin gördük ve yeni bir şehire taşındım,senin bebegin de kücük benim kizim 1,5 yasinda evde sürekli benimle oyun oynamak istiyor derse calismak icin zaman yaratmak cok zor olucak..bende calısmaya buaralar baslicam ve tek avantajim benim de erken baslamak..

ihtiyac yayinlari 2014 basım lisans mezunlari icin modüler set hazirlamis,internette eylülde stoklarda olucak diyo onu almayi dusunuyorum..

hilalcik
Şube Müdürü
06 Eylül 2013 12:23

muhatap olmayın şununla her yere gırıyo dalga gecıyo alakasız seyler yazıyo

meltemce28, 11 yıl önce

:)hoşaf içicem hiç gülesim yoktu Allah ta seni güldürsün.

Toplam 1423 mesaj
«192021222324252627282930»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi