Editörler : Pangaea
«141516171819202122232425»

ismihan_ankara
Aday Memur
15 Temmuz 2013 23:33

ya canın mı sıkıldı senin.umarım atanır demedim.iyi oku.EMEK VERENLER dedim. coğrafyacı olmadığın kesin.alanımızı işgal etme.sayfanın düzenini bozma.

Golgi-Aygıtı, 11 yıl önce

Ne kadar sahte ve boş bir söz.

umarım atanır dediğin senin rakiplerin ! Gerçekten de rakiplerinin atanmasını ister misin ?

Rehberlikteki saydamlık ilkesini unutma ( İçi dışı bir olma )

ismihan_ankara
Aday Memur
15 Temmuz 2013 23:34

yana aşındırma fazla olur hocam.

new üye, 11 yıl önce

Arkadaşlar denge profılıne ulaşmış bır akarsuda yanal aşındırma zayıf yoksa güçlü mü olur ya da soyle sorayım derine aşındırma mı yoksa yana aşındırma mı zayıf olur denge profılne ulaşmıs bır akarsuda

15 Temmuz 2013 23:36

Çok misafirperversin iki de tokat at tam olsun bari.

Biraz canım sıkkın ya beklediğim netlerin altında geldi.

Ben de sağa sola laf söyleyip rahatlamaya çalışıyorum.

ismihan_ankara, 11 yıl önce

ya canın mı sıkıldı senin.umarım atanır demedim.iyi oku.EMEK VERENLER dedim. coğrafyacı olmadığın kesin.alanımızı işgal etme.sayfanın düzenini bozma.

rozerin84
Şef
15 Temmuz 2013 23:39

offf off

gygk 70

egitim 60

çok mu kötu arkadaşlar?

15 Temmuz 2013 23:42

Havalar serinlediği zaman çalışmaya başla Kpss 2014'de

Forumda yazacağına şimdi başlasaydın Rehberliğin kabasını almıştın.

rozerin84, 11 yıl önce

offf off

gygk 70

egitim 60

çok mu kötu arkadaşlar?

rozerin84
Şef
15 Temmuz 2013 23:45

bu mudur yorumun? dalga mı gecıyosun?

Golgi-Aygıtı, 11 yıl önce

Havalar serinlediği zaman çalışmaya başla Kpss 2014'de

Forumda yazacağına şimdi başlasaydın Rehberliğin kabasını almıştın.

15 Temmuz 2013 23:47

Ben realist bir insanım.

Diğer Coğrafyacılara göre netlerin düşük

Duymak istediklerini mi söyleyeyim yoksa gerçekleri mi ?

rozerin84, 11 yıl önce

ismihan_ankara
Aday Memur
15 Temmuz 2013 23:47

sen ona bakma hocam.herkese laf atıyor.netlerin de iyi umarım atanırsın.

rozerin84, 11 yıl önce

bulutrafya
Memur
15 Temmuz 2013 23:48

rozelin84 bence netlerin harika alandan 30 netin altına düşmessen atanman kesin gibi hadi hayırlısı

ismihan_ankara
Aday Memur
15 Temmuz 2013 23:52

benim netlere de yorum yapar mısın:) bi önceki sayfada yazıo.teş.edrm.

bulutrafya, 11 yıl önce

rozelin84 bence netlerin harika alandan 30 netin altına düşmessen atanman kesin gibi hadi hayırlısı

15 Temmuz 2013 23:53

bulutrafya, 11 yıl önce

ismihan_ankara
Aday Memur
15 Temmuz 2013 23:54

gygk: 67,00-74,50 eğitim:63,25-65,75

Celos
Müsteşar Yardımcısı

ben hakkariye bile atanımıyacağım beyaw bu senede kaldık ühüüüüüüüüüüüüü:( seneye sadece b grupları sınavına gireyim öğrt artık zor bizide 2009 da anasınıfçıları topladıkları gibi topladıkları bir vakit gelirse(çıkmaz ayın son çarşambası olur muhetemelen yada milli eğitim bakanı kazara lise branş öğretmeni olursa) haberim olsun

coğrafya0585
Yasaklı

70 gy-gk -5O eğitim - alan zaten berbattı ....atanma şansı olan arkadaşlarımın Allah yardımcısı olsun ve gönüllerine göre sonuçlansın inşalllah....iş başvurularıma başlıyorum:):)herkese iyi akşamlar ve bol şanslar :):)

rozerin84
Şef
15 Temmuz 2013 23:56

saolun arkadaşlar Allah herkesın gonlune gore versın ınşala.. gercekten canımı sıktı arkadaş.belkı atanmayabılırım ama onemlı olan ınsanın yıne umudunun olması.bu kadar moral bozucu bı yorum tuz bıber olmuştu.ama sız bana moral verdınız cok saolun

coğrafya0585
Yasaklı
16 Temmuz 2013 00:01

tebessüm ettiren bir sonuca varmışsınız hocam :):):)inşallah o dedikleriniz kısa sürede gerçekleşir ne diyelim :):)

Celos, 11 yıl önce

ben hakkariye bile atanımıyacağım beyaw bu senede kaldık ühüüüüüüüüüüüüü:( seneye sadece b grupları sınavına gireyim öğrt artık zor bizide 2009 da anasınıfçıları topladıkları gibi topladıkları bir vakit gelirse(çıkmaz ayın son çarşambası olur muhetemelen yada milli eğitim bakanı kazara lise branş öğretmeni olursa) haberim olsun

bulutrafya
Memur
16 Temmuz 2013 00:11

golgi aygıtımısın ? öküz müsün ? mal mısın ?

oluşumunda malzemeden çalındığı belli!!! bunu bu kadar belli etme !!

coğrafya sayfasından defolllllllllllllllllllllllll

evet ben bilir kişiyim...rozelin o netlerle atanacak...sende her sene memurlar nette çocuk gibi milletle uğraşacaksın sanada burda bir iş verelim

16 Temmuz 2013 00:23

Dostum sakin ol salyaların klavyeye aktı.

Klavyeyi sil öyle konuşalım

bulutrafya, 11 yıl önce

golgi aygıtımısın ? öküz müsün ? mal mısın ?

oluşumunda malzemeden çalındığı belli!!! bunu bu kadar belli etme !!

coğrafya sayfasından defolllllllllllllllllllllllll

evet ben bilir kişiyim...rozelin o netlerle atanacak...sende her sene memurlar nette çocuk gibi milletle uğraşacaksın sanada burda bir iş verelim

pi-raye
Aday Memur
16 Temmuz 2013 00:42

Merhaba arkadaşlar, alan sınavına girene fena değildi durumum. Çok çalıştım ama olmadı... Alan sınavında tutuldum sanki boş bıraktım bi çok soruyu. Olmaz biliyorum ama umut etmektende başka çarem yok. Hala bi umut bekliyorum. Bi daha sınava hazırlanacak gücüm yok. 2010 dan beri giriyorum resmen tükendim artık.

İnş. Emek veren arkadaşlarımız atanır. Bu arada seneye sınava girecek arkadaşlar alan için kursa gitmeyin. Kendiniz halletmeye çalışın gerçekten ders aldığınız hocalar sizden iyi değil. Aslında biz kendimize,alanımıza güvenmeyerek baştan kaybediyoruz yarışı...

bulutrafya
Memur
16 Temmuz 2013 01:07

golgi aygıtı sen insan değilsin seninle konuşulmaz,

sen "HAYVAN" hüçresinde bulunan, sisterna denilen kıvrımlı bir zar kümesisin

her başlıkta millete sataşıyorsun bak beni başkası ile karıştırma bulurum seni!!!

Toplam 598 mesaj
«141516171819202122232425»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi