Editörler : F16 Gökçen
20 Temmuz 2011 20:46

dersane öğretmen maaşları

arkadaşlar belki yanlış yere açtım başlıüı ama bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.% 5 yıldır eğitim fak.mezunuyum atama olmadı kpss ücretli ve dersane derken bunca yıl heba oldu.! yılsosyal bilgiler öğretmeni olarak dersanede çalıştım stajım kalktı geçen yıl kpss hazırlandım olmadı.Şimdi iyi bir dersanede coğrafya öğretmeni olarak teklif geldi,bu 2 yıldır aşırı derecede coğrafyacı ihtiyacı bulunmakta bende bunu kendimi geliştirerek yapmak istedim.

Coğrafya öğretmeni olan arkadaşlar yeni sözleşmeleri ne kadar anlaşma yaptınız bende cuma günü görüşmeye gidicem bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.hepimizin hakkında hayırlısı...

susam-sokağı
Şube Müdürü
20 Temmuz 2011 21:01

iyi dersane diyorsan gecen sene benim arkadaslar saatini 10 tl den anlaştılar.

monduli
Şube Müdürü
20 Temmuz 2011 21:03

türkiyede zincir bir dersane kurucu müdürü ve öğretmenleride kendi öğretmenlerim o yüzden ilk yıl yaptığım hatayı yapmamak için sormak istedim teşekkürler susam-sokağı

supporters2
Müsteşar Yardımcısı
20 Temmuz 2011 21:03

8 sene önce ünv.den mezun olduğumda dersaneler ilk yıl staj para vermeyiz,ikinci yıl asgari ücret falan veririz demişlerdi....Allah razı olsun hepsinden,yanlışlıkla dersaneci falan olmadım :))

susam-sokağı
Şube Müdürü
20 Temmuz 2011 21:09

coğrafyacı çok aranıyor. gecen senede denizlideyken kastamonudaki bi dersane müdürü bana dersane de coğrafyacılık teklif etmişti. yani çıtayı yukardan tut. adam yok çünkü.

monduli
Şube Müdürü
20 Temmuz 2011 21:13

ücretli öğretmenlikten nefret ettim,,kpss çalışmakda artık midemi bulandırıyor,dersanedede az burunumu sürtmedim ama ihtiyaç çok olan bir bölüm olduğu için hep bize yaptıkları fırsatçılığı belki ters köşe yaparım diye düşündüm,geçen yıl cv gönderdiğim türkiyenin çeşitli yerlerindeki dersaneler hep sosyalci ihtiyaç yok coğrafya diyordu o yüzden daha iyi olur diye düşündüm(materyalist düşünce ama beni bu hale geiren utansın,)

yersizturist
Şube Müdürü
20 Temmuz 2011 21:16

Okulu yeni bitiren bir Almanca öğretmeni dershanede tahminen ne kadar kazanır arkadaşlar?

20 Temmuz 2011 22:29

arkadaşım başlığı bence yanlış yere açmışsın eğitim veya fen edebiyat mezunları ile ilgili olan forumda dershane ile ilgili çok başlık var ayrıca hemen kpss den vazgeçme dershaneye başlamak mebde öğretmenlik hayaline uzun süre ara vermektir çünkü göründüğü kadar basit değildir sıkılmışsın çok iyi anlıyorum haklısın aynı evrelerden biz de geçtik ama ücretli öğretmenlikte yarım gün boş ders çalışmaya vakit de çok üstelik aldığnı para ile dershaneye gidebilirsin ama dershanede eğer ilk senen ise büyük paralar olmuyor en az 3 veya 4 sene geçirmen lazım iyi para alman için o zamana kadar belki atandın ve mebe geçtin zaten o kadar parayı alırsın kendini kullandırma

20 Temmuz 2011 22:55

500-600 lira verirler,

benim bir arkadaşım var ingilizceci,

1250 alıyordu,10 yıllık falan tabi,süper ingilizce ve almanca biliyor,

kpds den 85 almıştı.

monduli
Şube Müdürü
22 Temmuz 2011 18:13

1100 sözleşme imzaladım ama hayatımda en istemeyerek attığım ,mza sırf bol kalma stresinden kurtulmak için

BulutAğa
Yasaklı
22 Temmuz 2011 18:15

stejer olarak alırlar en fazla asgari ücret verirler

üzülüyorum ama elimden birşey gelmiyor

candela
Yasaklı
22 Temmuz 2011 18:25

en yüksek matçılar alıyor bulunduğun yer önemli 2000den aşağı imzalama dersane çok zor tatilin yok Allah yardımcın olsun ya:((

sosyalci-29
Daire Başkanı
22 Temmuz 2011 18:28

çok vereceklerini sanmıyom ben de 1 yıl çalışmıştım asgari ücretten daha azdı ama coğrafya için biraz farklı olabilir öss gruplarında durum biraz daha farklı sanırım

monduli
Şube Müdürü
29 Haziran 2012 13:42

bu yılki durum nasıl anlaşmalar yapıldı sanırım arkadaşlar

Toplam 13 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi