Editörler : Pangaea
«34567891011121314»

bombacı2008
Aday Memur
23 Aralık 2012 23:24

Yarın haber gelir artık herhalde, ne dersiniz?

endmuh1
Aday Memur
23 Aralık 2012 23:46

etlık uygundur hem cok yakın kı bence etlık cıvarında bulursunuz ev. tabı sizin oncelıklerınıze de de baglı. yakınlık onemlıyse dedıgım gıbı etlık cıvarı iyi guvenlıdır de. ankara da zaten guvenlı olmayan yer cehresınden hemen anlasılır o anlamda pk tereddut etmenize gerek kalmıyacak. ama ınt ten arama yapıyorsanız sadece kecıoren ve yenımahalle dıye ararsanız cok genıs bır arama yapar mantıklı olmayaz cunku hem cok uzak yerleri olabılır hem rahat edemıcegınız yerleri olabılır. aramayı daraltmanız gerekecek.ben sızın msj ı gec okudum yarın oralarda oturan arkasıma sorarım daha dar anlamda bıkac ısım verırım ıse yakın

ooznsy, 11 yıl önce

endmüh1 hazır seni bulmuşken bikaç şey sorcam.etlik civarı güvenle kalabileceğimiz bir semt midir?keçiörenle ilgili pek güzel şeyler duymadımda:)işyerine yakın olsun istiyorum ama oldu da etlikte bulamazsam güvenlik çevre,ulaşım açısından hangi semtleri önerirsin?ankara'nın her yerinden servisi var mı onu bilmiorum da olduğunu varsayarak soruorum

ooznsy
Aday Memur
24 Aralık 2012 00:14

işe yakın olması önemli benm için eğer ki servisi olmazsa kendi imkanlarımla gidip gelmek zor olmasın.keçiörende sadece etliğe bakıorum da yenimahallenin bilmediğim için bütün semtlerine bakıorum o da dediğiniz gibi zor oluo.çok teşekkür ederim ilgilendiğiniz için bakacağım yerler belli olursa herşey daha kolay olur tabi:)

endmuh1, 11 yıl önce

etlık uygundur hem cok yakın kı bence etlık cıvarında bulursunuz ev. tabı sizin oncelıklerınıze de de baglı. yakınlık onemlıyse dedıgım gıbı etlık cıvarı iyi guvenlıdır de. ankara da zaten guvenlı olmayan yer cehresınden hemen anlasılır o anlamda pk tereddut etmenize gerek kalmıyacak. ama ınt ten arama yapıyorsanız sadece kecıoren ve yenımahalle dıye ararsanız cok genıs bır arama yapar mantıklı olmayaz cunku hem cok uzak yerleri olabılır hem rahat edemıcegınız yerleri olabılır. aramayı daraltmanız gerekecek.ben sızın msj ı gec okudum yarın oralarda oturan arkasıma sorarım daha dar anlamda bıkac ısım verırım ıse yakın

merkür0603
Aday Memur
24 Aralık 2012 11:33

arkadaşlar ben kuruma telefon ettim muhtemelen ocağın 2. haftası başlayacaksınız dediler. bu hafta içinde telefon edeceklermiş.

oozansy bu arada ben evraklarımı götürdüğümde servis imkanını sormuştum. ankaranın her yerinden servisimiz var demişlerdi.

fsmb
Aday Memur
24 Aralık 2012 11:55

ikinci haftanın ortaları sonları olsa süper olurdu. yani 10-11 dedikleri günler. öyle olacaksa onu da erken söyleseler ayrıca güzel olur.

merkür0603, 11 yıl önce

arkadaşlar ben kuruma telefon ettim muhtemelen ocağın 2. haftası başlayacaksınız dediler. bu hafta içinde telefon edeceklermiş.

oozansy bu arada ben evraklarımı götürdüğümde servis imkanını sormuştum. ankaranın her yerinden servisimiz var demişlerdi.

chemyamüh
Aday Memur
24 Aralık 2012 12:32

şöyle bir saçmalık var, pazartesi salı ank da kursta olucaz adamların planlarına göre, sonra ertesi gün işe başlamamızı istiyorlar anladığım kadarıyla. bandırmada emette çalışanlar var bunun mantığı hiç yok ki, yap perşembe cuma, haftasonu millet evine gitsin eşyalarını getirsin. şimdi ya o kadar eşyamızı önce ankaraya sonra o kadar yükle aynı gün emet ya da bandırmaya yolculuk yapıp ertesi gün işe başlayacağız. arayıp bunu böyle yapmasını önerirseniz çok güzel olur arkadaşlar, yoksa eziyet çeken siz olursunuz yine.

ooznsy
Aday Memur
24 Aralık 2012 14:03

bende aradım henüz tarih belli değil bu hafta bilgilendiricez dendi.bu arada benim gbi lojman düşünenler varsa ilk sene sıra gelmesi zormuşş ayrıca misafirhanede de çok kalınmasına izin verilmiomuş en fazla 10 gün dedi.

ooznsy
Aday Memur
24 Aralık 2012 14:07

bunlar ankara için işletmelerde nasıl olur bilmiorum

nasrallah
Aday Memur
24 Aralık 2012 14:30

pazartesi çagıracaklarını kim söyledi sana ?

chemyamüh, 11 yıl önce

şöyle bir saçmalık var, pazartesi salı ank da kursta olucaz adamların planlarına göre, sonra ertesi gün işe başlamamızı istiyorlar anladığım kadarıyla. bandırmada emette çalışanlar var bunun mantığı hiç yok ki, yap perşembe cuma, haftasonu millet evine gitsin eşyalarını getirsin. şimdi ya o kadar eşyamızı önce ankaraya sonra o kadar yükle aynı gün emet ya da bandırmaya yolculuk yapıp ertesi gün işe başlayacağız. arayıp bunu böyle yapmasını önerirseniz çok güzel olur arkadaşlar, yoksa eziyet çeken siz olursunuz yine.

chemyamüh
Aday Memur
24 Aralık 2012 14:44

3-4 ya da 10-11 ocak gibi başlatacaklar diye biliyordum, başlama tarihini sordum, ocak ayının ikinci haftası olur dediler, pazartesi mi dedim evet dediler. genel müdürlükten personel dairesine bağlanınca konuşabilirsiniz. perşembe cuma yapılması çok daha mantıklı.

nasrallah, 11 yıl önce

pazartesi çagıracaklarını kim söyledi sana ?

nasrallah
Aday Memur
24 Aralık 2012 14:50

yok ya dostum suna hanım diye bi bayanla konuşmuştum o da biz hafta sonuna denk getirecez dedi yani o kadarını düşünürler heralde...

don't panik.

chemyamüh
Aday Memur
24 Aralık 2012 14:52

bence tekrar bi arayın derim, çünkü benim konuştuğum kadın planın bu olduğunu söyledi.

nasrallah
Aday Memur
24 Aralık 2012 14:56

sen merkeze mi atandın

chemyamüh
Aday Memur
24 Aralık 2012 15:01

hayır merkez olmadığı için sorun zaten benim. pazartesi salı eşyalarla ankaraya gel sonra o eşyalarla tekrar o kadar yol çek ertesi gün de işbaşı yap,biraz anlayışlı olurlar umarım.

nasrallah
Aday Memur
24 Aralık 2012 15:06

:)olular olurlar sen takma kafana amma panik ataksın yaa

chemyamüh
Aday Memur
24 Aralık 2012 15:10

bana söylenen o, panik ataklık bi durum yok, sadece aynı durumdakler arasın düzelsin diyorum.

shellci
Memur
24 Aralık 2012 15:39

chemyamüh; beni de strese soktun hocam aradım genel müdürlük atama servisini.. büyük ihtimal yarın arıcaz sizleri başlama günü için dedi. orada 2 gün çalıştıktan sonra hemen ertesi günü mü başlıcaz dedim. yok dedi eğer haftasonuna denk gelmesse, mesela pazartesi-salı burada başlarsanız çarşamba yol izniniz olacak perşembe yerinizde başlayacaksınız dedi ilgili bayan.. ayrıca aradıklarında dışarıdan geleceklere misafirhane de kalıp kalmıyacakları sorulacakmış.. bilginize..

endmuh1
Aday Memur
24 Aralık 2012 20:38

asagı eylence, ayvalı, subayevlerı, emlak bankası konutları bunlar yakın yerler ama kesınlıkle burda gezmeniz lazım ama 10 gun azmıs mısafırhanede, bızde yardımcı oluruz. bırde sız ordan baktıkca surası nasıl dıye sorabılırsınız ben bılenlere sorarım

ooznsy, 11 yıl önce

işe yakın olması önemli benm için eğer ki servisi olmazsa kendi imkanlarımla gidip gelmek zor olmasın.keçiörende sadece etliğe bakıorum da yenimahallenin bilmediğim için bütün semtlerine bakıorum o da dediğiniz gibi zor oluo.çok teşekkür ederim ilgilendiğiniz için bakacağım yerler belli olursa herşey daha kolay olur tabi:)

ooznsy
Aday Memur
25 Aralık 2012 00:53

çok teşekkürleer ilgilenip sormuşsunuz baktım da işe çok yakın içime sinen bikaç yer buldum ayvalıda ama görmek lazım tabi.bencede çok az 10 gün ev işlerini halledene kadar kalırım ben valla:)

fsmb
Aday Memur
25 Aralık 2012 15:09

07.01.2013 tarihi ile atamamın yapıldığına, başlamam gerektiğine dair aradılar. büyük ihtimalle diğer arkadaşlar da aranmıştır ama haber vereyim yine de.

Toplam 412 mesaj
«34567891011121314»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi