Editörler : Lanet
29 Ağustos 2017 11:19

Telekom ttnet rezaleti

Dünyayı su bassa vızgelecek bir ulusal şirketimiz var maalesef. Şu iki sene taahhütlü internet sözleşmesini imzalamayagörün. İki sene her türlü rexaleti yaşatırlar. Şikayetvara dünya şikayet yazılmış tınlamamışlar. Bu uyduruk hizmete para ödediğimize mi yanalım, böyle bir firmanın milli olma iddiasına mı utanalım bilemedim.

- interneti açıp kaçarlar, biz de ne zaman haber verecekler diye bekleriz

-sözleşmeden doğan modem alma hakkımızı kullandırmazlar, başka yerden alacağınız modem de çalışmaz derler, aynı modemi üç kat fiyata almak zprunda bırakırlar

-fazla faturalandırma yaparlar, düzeltene kadar haftalarca uğraştırırlar. Fatura üzerindeki devam eden çalışmalar nasıl bir çalışmaysa artık

-müşteri hizmetleri abuk sabuk ve çelişkili bilgi vrrir, sıkışınca sorunu çözüp size dönücez derler, asla dönen olmaz ve bu sürekli böyle tekrarlar

-bir gün biri arayıp sorunları sorar, anlatırsınız, sizi müştrri hizmetlerine bağlıyorum oraya anlatın deme densizliğini gösterir

-kendilerini kamu kurumu sanan bazı densizler müşterilere "bilgilerinize rica ederiz" diye hitap eder

-aboneliği dondurma hakkınız vardır, ama her dondurma sözleşme süresine üç ay ve kampanyasız bedel üzerinden eklenmesi sonucunu doğurur, ordan yiyeceğiniz kazık aylarca interneti kullanmayacak olsanız dahi dondurmamanızı gerektirir.

Evet dostlar.. bunlar ttnet denen şirketin bir kaç ay içinde yaşattığı rezaletin bir kısmı. bu yokluğu daha makbul hizmet için fatura ödediğime mi yanayım, böyle bir şirketin milli olma iddiasına mı? O iki yıl taahhütlü sözleşmeyi imzalamayagörün.

BOZKURT3546
Aday Memur
01 Eylül 2017 19:48

İzmir'in merkezinde 5 aydır altyapı yapılmasını bekliyorum.Yeni bina olduğu için altyapı yapılmasını bekliyorum kaç şikayet kac telefon ettim ama keyiflerini bekliyoruz hala ve sorun evdede Türk Telekom çekmiyor

rıfat55
Aday Memur
10 Eylül 2017 12:47

Müşteri hizmetleri sadece laf duymaya yarıyor. Bu yüzyılda böyle bir şirket nasıl böyle kötü yöneltilir, ticari etik değerletinden nasıl böyle yoksun kalır, hayret ötesi. Onca mağdur internet ortamında yazmış çizmiş ama dünyayı su bassa vız gelecek bir zihniyet olunca faydasız...

İMAJJJJJJJ
Yasaklı
11 Eylül 2017 15:19

kablonet alin en guzeli :)

rıfat55
Aday Memur
12 Eylül 2017 20:52

Taahhüt bitsin bakıcaz artık. cep numaralarını da turkcele taşıyoruz.

rıfat55
Aday Memur
12 Eylül 2017 20:54

Bu bohçacı firmaya bir kaç ay daha sabır.

rıfat55
Aday Memur
12 Eylül 2017 20:58

Bir çalışan 60 lira yerine 90 lira fatura göndermişse ve eğer ki zeka özrü yoksa yanlış göndermişiz pardon der düzeltir. Koca şirket durup durup fatura üzerinde çalışmalar devam ediyor diye mesaj gönderiyor. Yurt dışından uzman getirin biraz da onlar çalışsın bari.

ayzen01
Aday Memur
29 Eylül 2017 23:31

O kadar şikayet ediyoruz ama genede ttnet yapacak bir şey yok

İMAJJJJJJJ
Yasaklı
01 Ekim 2017 05:25

kablonet guzel, 50 gb 10mbit hiz+televizyon= 30 tl

rıfat55
Aday Memur
13 Kasım 2017 00:04

Benim için bu milli utanç kaynağı şirket tamamen bitti. etrafımı her türlü aboneliğinden temizledim. bir tek taahhüt süresi dolmak üzere olan internet zımbırtısı kaldı. fazladan gaspettikleri 150 liramı da tüketici hakem heyetiyle kurtarabilirsem bir daha düşman başına..

rıfat55
Aday Memur
15 Aralık 2018 11:11

taahhüt bitti, utanmadan telefon tacizleriyle yeniden abonelik kakalamaya çalışması, ttnetin son çırpınışları oldu, neyse ki kafasını tamamen ezip hayatımdan çıkardım.

yeni adresim superonline.

30 Ocak 2019 09:41

:)))

Toplam 11 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi