Editörler : "eskiyara"Pangaea
16 Şubat 2010 22:34

Bu sorunu yaşayanlar var mı?çok acil!!!

baş vuru bilgileri doldurup onayla dendikten sonra YAZDIR butonu aktif olmuyor bu gün sorunu yaşayan arkadaşlar oldu mu? lütfen bilgileri paylaşalım...

welat21
Şef
16 Şubat 2010 22:38

ahiret sorusumu sordum acaba kimseden tık yok pa evet yada hayır diyecen yav

codiovan
Memur
16 Şubat 2010 22:44

birkaç kez denersen veya başka bir bilgisayardan denersen aktifleşir benimde başıma gelmişti okulda başka bir bilgisayradan deneyip yazdırmıştım kolay gelsin

welat21
Şef
16 Şubat 2010 22:46

saol hocamm

gncnn
Aday Memur
16 Şubat 2010 22:48

yazdır butonundan değil en altta raporu yazdır butonu var oradan yazdırılıyor.

welat21
Şef
16 Şubat 2010 22:51

gncnn hocam inanırmısınız sabahtan beri 20 defa rahat girdim bilgileri oyle bır yazıyla kaşılaşmadımm...

biozeynep
Şef
16 Şubat 2010 22:52

hocam ben de az önce başka bi sayfada aynı şeyi sordum.ben sabah daha müdür onaylamadan yazdırmıştım.gerçi o raporda onayla ilgili bişi yok.sadece imzalara tılıcak ama. onaylanınca tekrar çıktı alırız die düşünmüştüm.şimdi de onaylandı ama raporu yazdır butonu falan yok.1 kere mi alınıyo yani??olur mu ööle bişi??ya da dediğiniz gibi başka bi bil.dan bir iki gün sonra falan mı deniyim??

bayrakdar20
Memur
16 Şubat 2010 22:56

aktivex denetim yükleyin hocam düzelir

welat21
Şef
16 Şubat 2010 22:59

biozeynep hocam,bu gün mili eğitimin 3 tane bilgisayarın da denedim olmadı şube müdürünün bilgisayaında yine olmadı şuan evdeki bilgisayardan yine olmuyor yine olmuyor)) işlem sırası sanırım şöle olcak 1-bizzak kendiniz basvurup 3 nüsha çıkaacaksınız 2-daha sonra okul şifresiyl yine mebbis e girerek onaylıyorsunuz 3-bağlı olduğunuz m.e müdürlüğüde ilmilli eğitim müdürlüğüne onlarda bakanlık onayıyla sonuç günü beklemeye başlarsınız...ÇIKTI ALMADAN OKUL ŞİFRESİYLE ONAYLAMAYIN SAKINNNNN

emlmao
Aday Memur
16 Şubat 2010 23:58

bende rapor yazdır kısmı çıkıyo ama rapor ekrana gelince yazdır butonu çıkmıyor... ben ctrl-p ile çıktı aldım ama bu sefer de 2 sayfa şeklinde çıktı... sorun olur mu dersiniz...

welat21
Şef
17 Şubat 2010 00:06

emlmao hocam çıktıdaki bilgiler okulun onaylama mebbisine yansımışmı önemli olan odur siz normal yazdırdan almıısınızz sanıırımm onay bekleme durumum damı başvurunuz kontrol edinn

muratinci06
Daire Başkanı
17 Şubat 2010 00:27

müdür onayladıktan sonra çıktı alamazsınız. bu sorunları ağustosta yaşayanlar olmuştu. onayın iptal edilmesi gerekiyor tekrar tercih yapıp müdür onaylamadan çıktıyı almanız gerekiyor. benim bildiğim bu kadar...

asimone
Aday Memur
17 Şubat 2010 00:34

arkadaşlar önce müdür onaylıyor sonra çıktı alıyoruz diye biliyorum ben

out_of_lucky
Aday Memur
17 Şubat 2010 00:36

arkadaşlar ben bugün başvurumu onaylatamadım.. henüz başvuru onay ekranı açılmadı dediler benimle aynı sorunu yaşayanlar var mı

codiovan
Memur
17 Şubat 2010 00:41

net ve kesin açıklama yapıyorum eş durumundan 3 kez tercih yaptım rapor yazdır kısmı defalarca deneyip görünmeyen arkadaşlar olabilir başka bilgisayarda da deneyince görünecektir. 2 sayfa oalarak alan arkadaşım o rapor için sıkıntı çıkarırlar rapor yazdır butonundan almadığınız raporlar onaylanmıyor ve il o şekilde gelen faksı kabul etmiyor.. müdür onaylamadn rapor alacaksınız müdür onayladıktan sonra rapor alınmıyor ve bu işlemi iptal etmek için ilçe meme gidip dilekçe ile başvurup iptal ettirmeniz ve tekrar tercih rapor onay işlemlerine başlamanız gerekmektedir.. kolay gelsin

usbhub
Yasaklı
17 Şubat 2010 00:57

arkadaş bende de aynı sorun var dı başlık açtım i.e 8 olan bir bilgisayarda denesene ben ıkı bıgısayrda denedım ineternet expoler 7 idi 8 değildi evdek pc imde i.e 8 vardı evdeki pc imde oldu okuldak pc ile int cafe denediğimde aynı sorun oldu ve onlar i.e. 8 idi hocam

Toplam 15 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi