Editörler : crops35
26 Nisan 2012 23:33

icra katibi alımı ne zaman yapılacak????

arkadaşlar icra katibi alımıı ne zaman yapılacak yok mu bi bilgisi olan?

dilek12
Şef
27 Nisan 2012 09:52

Herhangi bir açıklama yok;(Biran önce olsa çok güzel olurdu da işte...

rumuzsuzkız
Yasaklı
27 Nisan 2012 15:10

evet malesef bir açıklama yok daha bende bizin gibi bekliyorum arkadaşlar inş en kısa zamanda olur şubata kalmaz.

fatih sahin
Aday Memur
01 Mayıs 2012 00:43

yok mu bi yerlerde tanıdığı falan olan. beklemek ne zor şey arkadaş. bi an önce olsa da şu haziranda girsek sınava. gün geçtikçe yazım bile düşmeye başladı artık. zaten son çare kaldı bu katiplik.

Bordo Mavimsi
Kapalı
01 Mayıs 2012 08:21

hiç uğraşmayın yapılıp yapılmayacağı bile belli değil.önümüzde kpss var ona hazırlanın..

aysunn_67
Şube Müdürü
02 Mayıs 2012 11:28

icra müdürü ile görüştüm bu sınavın bu sene yapılacağını söyledi icra katipliği ayrılıyormuş bu kesin yani asparagas bi haber değil katip bi arkadaşım da meclisten icra katipliği ile ilgili yasanın çıktığını söyledi inş doğrudur ve inş tez zamanda alım olur umutlar buna kaldı çünkü.

ah memur olsm_sevinç
Genel Müdür
02 Mayıs 2012 20:02

aysunn_67 kpss sınav öncesi mi olacak alım???

*mavikpss*
Yasaklı
02 Mayıs 2012 22:30

arkadaşlar bence son baharı bulur

ozo21
Müsteşar Yardımcısı
03 Mayıs 2012 01:22

Daha 3. yargı paketi kabul edilmeden icra katibi ile ilgili yasa mı çıkmış hakketen ilginçsiniz millet benden söylemesi öyle herkesin lafına inanmayın ben burdaki icra müdürlügüne gittim müdürle görüştüm bana dediki bize sordular katip lazım mı diye müdürde onlara demişki size lazımsa biz gönderelim diyorki zaten burdaki katipler uyuyor akşama kadar yeni uyuyacak katibi ne yapalım adam neden böyle diyor çünkü 3. yargı paketi ile ilgili içeriği bilmiyor bilmediği içinde mevcut durumla ilgili yorum yapıyor ve çogu icra müdürlükleri böyle o yüzden bu paket çıkmadan katip alımı hayal olur benden söylemesi.

aysunn_67
Şube Müdürü
03 Mayıs 2012 15:59

ozo21

hayal flan değil bu sınav olucak sadece ne zaman olucak bunu kimse kestiremez.

ozo21
Müsteşar Yardımcısı
03 Mayıs 2012 19:00

aysunn_67

arkadaşım benim hangi cümlemde hayal kelimesini gördün bende biliyorum alınacak senin icra katibi yasası çıktı demen saçma çünkü daha yargı paketi bile meclisten geçmedi yargı paketini geçirmeden icra katibi yasasını geçirmeleri bana mantıksız geldi ben onu söyledim sadece.

fatih sahin
Aday Memur
08 Mayıs 2012 12:05

arkadaşlar bu alımın olacağı kesin ama eğer icra katibliği için bu ayın 20 sine kadar ilan açılmazsa bu alım eylül sonu 2012 kpss sınavı sonuçlarına göre kalır. o yüzden azz kaldı sabredip bekleyelim.son 12 gün diyebiliriz.

*mavikpss*
Yasaklı
08 Mayıs 2012 13:11

arkadaşlar bakın birde şöyle düşünelim 18 şubatta kazanan katipler daha işlerine yeni başladı. onların yerleştirilmesi var ve başka kaç katibe ihtiyac var daha kimse tam bilmiyor ikmler bile tam başlamadı bana kalırsa sonbaharı bulur mu. merkezi atama var 18 hizanda ondan sonra olur tahminim bu benim.

ozo21
Müsteşar Yardımcısı
08 Mayıs 2012 13:55

mavikpss

bu alinacak katip ile subatta alinan katiplerin hicbir alakasi yok icra mudurlugu bambaska bi cumhuriyet o yuzden dusuncelerin kismen yanlis

fatih sahin
Aday Memur
11 Mayıs 2012 17:59

arkadaşlar bakın adalet bakanlığı ikm alımı yaptı. sıra icraya geldi. az kaldı inşallah bi an önce icra alımı da olacak.umutlu olun ve dua edin yeter. herşeyin hayırlısı olsun...

12 Mayıs 2012 18:35

Geçen senede bölge istinaf mahkemelerine alınacak diye söylenti vardı ama asılsız çıktı. Tabi ki süpriz de olabilir mesela bu ikm öğrencili süpriz oldu. İnşallah çıkar ama kendimizi de hayal dünyasına kaptırmamalıyız.

Toplam 15 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi