Editörler : crops35
18 Ekim 2005 21:33

infaz koruma memurları

infaz koruma memuru arkadaşlar bizimde bulusacağımız bir yer var artık mesajlarınızı bekliyorum

fatihxxx
Memur
21 Ekim 2005 11:23

selam seyfik bende infaz koruma memurluğunu yeni kazandım sen kaç yıllık memursun yeni arkadaşlara bilgi verirmisin diğer başlıklar altındaki yazılarda çalışma şartlarının zorluklarından bahsediliyor sen ne dersin

Seyfik
Aday Memur
23 Ekim 2005 21:21

bende yeni başladım.10 gündür benimde merak ettiğim çok şey var ama şunu söyleyeyim bu meslek diğer memurluklardan biraz farklı çalışma şartları evet zor hayallerinden farklı olduğunu göreceksin ama umarım ilerde infaz memurları içinde iyileştirmeler yaparlar.

arkadaşlar göreve başlayıpta kursa giden var mı? nerde kurs verilecek kaç hafta sürüyor bilgisi olanlar lütfen yazsın

benerdal
Aday Memur
24 Ekim 2005 13:08

selam seyfik. evet burda buluşup sorunlarımızı konuşalım

fatihxxx
Memur
24 Ekim 2005 13:34

arkadaşlar 12 eylüldeki sınavı kazanıpta göreve başlayan varmı

benerdal
Aday Memur
25 Ekim 2005 23:19

arkadaşlar şimdiden hepinize geçmiş olsun.ama hakkınızı aramak için memurlar neti soru yağmuruna tutunki birşeyler değişsin...!

benerdal
Aday Memur
31 Ekim 2005 13:50

sınavı yeni kazanan arkadaşlar kurs konusunda size söyleyeceğim:kurs iki ay sürecek,toplam 14 ders göreceksiniz,ders geçme notu 70 dir.kurs merkezleri ANKARA,İSTANBUL,ERZURUM,

benerdal
Aday Memur
31 Ekim 2005 14:05

sınavı yeni kazanan arkadaşlar kurs konusunda size söyleyeceğim:kurs iki ay sürecek,toplam 14 ders göreceksiniz,ders geçme notu 70 dir.kurs merkezleri ANKARA,İSTANBUL,ERZURUM,

fatihxxx
Memur
01 Kasım 2005 15:16

benerdal bu ne kursu infaz korumalar kurs görecekmiki biraz bilgi verirmisin diğer forumlarda kurs filan yok denilmişti

tugay32
Aday Memur
01 Kasım 2005 22:01

merhaba arkadaşlar ben f tipinde görev yapıyorum meslekte yeni olmama rağmen sayfalar dolusu rapor yazacak hale geldim.öncelikle biz hukusal bir tanımı olmayan etkisiz elemanları tamamen kölelik sistemine bağlı görev yapıyoruz eğitim merkezlerinde verilecek dersler arasında müdür evlerinin nasıl taşındığını mahkumcuklarımza iyi bakmak için soğan patates doğrama usulleri koridor paspaslama tekniklerini biz infaz koruma memurlarına öğretmeleri gerekiyor birde koruma başlığını anlayamadım biz çevre korumadamayız yoksa doğal hayatı korymaklamı görevliyiz korumanın anlamı biraz farklı biliyorum ben

tugay32
Aday Memur
01 Kasım 2005 22:07

sayın bakanımız artık mahkum haklarını bir kenara bırakıpta bizimle ilgilense biraz fena olmayacak.Terörle mücadeleden bahsediyor sayın bakanım önce siz kendi bahçenize bakın bir neler dönüyor adamlar eğitim faaliyetlerini aslanlar gibi yürütüyor dergi çıkarıp örgüt dergilerini rahat ça okuyor böyle giderse bizden daha fazla değer verip koruduğunuz insanlar yakında başınıza iş açacak çünkü f tipleri kuruluş amacını sayenizde kaybetmiş durumda bilginiz ola

tugay32
Aday Memur
01 Kasım 2005 22:13

devlet hor görüyor vatandaş hor görüyor mahkum zaten dalga geçiyor basiretsiz ve korkak 2. müdürler yüzünden görev yapamaz hale geliyoruz bu böyle nereye kadar devam edecekinfazın kelime anlamının icinde kamu düzenini korumak vardır öyleyse biz kamu düzenini korumakla görevli memurlar olduğumuza göre bizi kim koruyor kendini koruyamayan devleti korumayan bizler hangi düzeni nasıl koruyacağız.hepimizde iyi kötü silah var ama eğitim merkezinde silah bilgisi dersi ve eğitimi yok yeni memur arkadaşlara sesleniyorum sakın bunların eğitimini almadan silah almayın ve eğitim merkezlerinde bu sorunu dile getirin

emiraslan
Aday Memur
05 Kasım 2005 20:23

tugay 32 aday memur silah taşıma ruhsatı alabilirmi bilgilendirirsen sevinirim

tugay32
Aday Memur
05 Kasım 2005 21:06

aday memurlar silah almalaları kurum müdürne bağlı pek çoğu asalet almadan onay vermiyor ama bizim arkadaşların çoğu aldı onu kurum müdürüyle konuşun bir

mozyanik
Aday Memur
24 Kasım 2005 12:50

bir soruda benden gelsin infaz koruma memuru olarak naklen atandık ve şuanda soruşturma aşamasındayım sanırım yıl başına doğru iş başı olur ACABA eş durumundan eşimin yanına burda göreve başlamadan gidebilirmiyim teşekürler saygılar<....

Toplam 14 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi