Editörler : Pangaea
05 Kasım 2009 21:38

dsi misafirhaneleri

Misafirhanelerde kalanlar yada kalacak olanlar, gören bilen varsa bilgilerini paylaşır mı?

05 Kasım 2009 21:49

bir de fiyatları ne kadar?

_TRABZON-MÜH_
Kapalı
05 Kasım 2009 22:10

güzel bi başlık bilgisi olanlar paylaşırlarsa sevinirim

23jeo2002
Şef
05 Kasım 2009 23:07

misafirhane aylık 150 lira dediler bana birde her 15 günde bir çıkış yapman gerekiyormuş sürekli kalamıyormuşsun...2 kişilik odalarda kalabileceğimi söylediler bana...

butterflyinn
Kapalı
06 Kasım 2009 00:35

arkadaşlar babam dsi'den emekli ve türkiyede dsi nin misafirhanelerinin üstüne tanımam :D Tabi ordununkileri es geçmiyim ama dsi denince o otel kıvamındaki misafirhaneleri, yaz tatillerimi süsleyen kamplarıı ahh ahh... keşke bende girebilsem oraya ama ne yazıkki mezun olduğum mühendislik dalını almıyorlar, çok nadir alıyorlar... bu arada dsi misafirhanlerinin fiyatları çoook uygundur!! bide yurtları var isterseniz oralara da başvurun tabi nereye gideceğinizi bilmiyorum ama ben 1 yıl yurtta kalmıştım... dsi ye atanan arkadaşlar da yurtları geçici olarak kullanbilir sanırım... atanan arkadaşları tebrik ederim!

turkuazrengi
Aday Memur
06 Kasım 2009 12:26

Duyduğuma göre misafirhanelerde kablosuz internet varmış. Tüm illerdeki misafirhaneler için şartlar aynı mıdır?

kubilay torun
Aday Memur
06 Kasım 2009 14:39

diyarbakıra gelen varmı??

paleosen
Şube Müdürü
06 Kasım 2009 14:43

bu başlığı açtığın için teşekkürler turkuazrengi bende yana döne bu bilgileri arıyordum.urfada da durum aynıdır değilmi.

aslancıkkk
Aday Memur
06 Kasım 2009 16:09

hakkari kazanan varmı?yurt misafirhane lojman durumu nasıl bilen varmı acaba?

dark
Müsteşar Yardımcısı
06 Kasım 2009 19:30

dsi nin misafirhaneleri cok iyidir. oyle denildigi gibi sureli kalma durumu yok sonuc itibari ile oranın personelisiniz elbette surekli kalacaksiniz o konuda rahat olun. lojman icin olumlu gorus alınırsa maliyeden lojmanda cıkar.

aslancık hakkaride lojmanlar ya yapıldı yada yapılıyor bitmek uzere yani sıfır binalar. misafirhaneside var sanırım rahat edersin.

dark
Müsteşar Yardımcısı
06 Kasım 2009 19:31

elazığ van bölge misafirhanelerinde kablosuz internet var bolgelerin cogunda olabilir ama subelerde cogunlukla yok sanırım.

turkuazrengi
Aday Memur
06 Kasım 2009 22:49

Atandığımız yere ilk etapta ailemizle gittik diyelim. Misafirhanede birlikte kalacak bir ortam var mı?

dark
Müsteşar Yardımcısı
07 Kasım 2009 01:57

adı üstünde misafirhane :) elbette kalınır...

turkuazrengi
Aday Memur
07 Kasım 2009 12:44

Misafirhaneler kurum çalışanlarına aitse diye sormuştum. Kalıyorsa problem yok.

kimsed
Aday Memur
07 Kasım 2009 23:50

arkadşlar harbi urfada misafirhane fiyatları nasıldır acaba.bide kablosuz net varmıki:)

jeoser
Aday Memur
08 Kasım 2009 15:09

meraba arkadaşlar bende diyarbakır dsi yi kazandım. Dsi nin diyarbakırdaki misafirhane hakkında bilgisi olan arkadaşlar varmı? varsa bilgilerinizi paylaşırmısınız

mehmetustay
Şube Müdürü
09 Kasım 2009 15:16

Bende bugün dsi misafirhanesine girdim.Memur değil öğrenciyim antalya finike dsi misafirhanesine sonunda tanıdık kullanarak kapağı attım.Pansiyonculara soyulmaktan bıkmıştım iyi oldu.Aylığı 200 lira+ilk girişte 250 depozito.Depozitoyu odalarda kırılan dökülen olursa diye alıyorlar.Odalar çok lüks saç kurutma,tv,klima herşey var.

turkuazrengi
Aday Memur
09 Kasım 2009 19:07

yazdıkların gerçekten güzel. inşallah tüm misafirhaneler anlattığın gibidir.

the_lukas
Daire Başkanı
09 Kasım 2009 21:33

orası antalya

diyarbakır da aynı olur mu bilmem:/

Postacı1111
Aday Memur
09 Kasım 2009 22:02

Merhaba kimsed ben de urfayı kazandım. misafirhane bölgenin kendi içinde yeri de çok güzel öyle şehir dışı da değil. şehrin en lüks caddesi üzerinde.

imocan
Aday Memur
10 Kasım 2009 09:47

arkadaşlar konya dsi günlük 17 tl,hayret bişi böyle yüksek olunurmu.birde memuruz orda bu işi bilen varmı?her yer aynımı?

Toplam 90 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi