Editörler : crops35

30 Haziran 2007 15:42

tcdd revizör çalışanları

revizör olarak çalışan arkadaşlar tam olarak ne iş yapıyorsunuz. çalışma saatleri nasıl. revizörlük hakkında bilgisi olanlar bildiklerini yazabilirler mi? herkese başarılar.

yakamoz072
Aday Memur
30 Haziran 2007 15:42

slm arkadaşım puanın kaç

teknisyen_85
Kapalı
30 Haziran 2007 15:49

89.533 bütün tercihlerim istanbul senin kaç

my_sweet67
Aday Memur
30 Haziran 2007 15:54

ARKADSLAR KONU BASLIGINI NEREN ACABİLİRİM YARDIMCI OLUR MUSUNUZ?? LÜTFEN

teknisyen_85
Kapalı
30 Haziran 2007 16:00

kardeş yukarda yeni konu yazıyorya yeni konu diyorsun sonra başlık yazıp gönderiyorsun bu arada revizörlük hakkında bilgisi olanlar lütfen bilgi versin

SPETSES
Aday Memur
02 Temmuz 2007 11:30

REVİZÖR DENİLEN KADRO VAGON TEKNİSYENLİĞİDİR VARDİYALI ÇALIŞIR 1118 YTL MAAŞI VARDIR. İŞE İLK GİRİNCE REVİZÖR YARDIMCISI OLARAK BAŞLARSIN. DAHA SONRA KURS ALIP REVİZÖR OLURSUN. VAGONDAKİ EKSİKLİKLERİ BULUP İŞÇİLERE SÖYLER İŞÇİLERDE YAPAR SONRA OLMUŞMU OLMAMİŞMI KONTROL EDERSİN

yasmin45
Aday Memur
02 Temmuz 2007 11:56

herkese slm ben yeni üye oldum.o yüzden birşey sormak istiyorum ben elektronik bölümü meğzunuyum ve tercih yapmak istiyorum fakat listedeki alan kodlarıyla tercihlerdeki kodlar uyuşmuyor.benim için hangi kod geçerli yardımcı olursanız sevinirim.tşkler

teknisyen_85
Kapalı
02 Temmuz 2007 13:54

teşekkürler spetses arkadaşım cevabın için sağol sen galiba revizör olarak çalışıyorsun acaba çok yoğunmu çalışıyorsunuz.

makinist yardımcılığı ile revizör arasında kaldım sen hangisini tavsiye edersin.

SPETSES
Aday Memur
02 Temmuz 2007 14:31

HAYIR TEKNİSYEN_85 BEN REVİZÖR OLARAK ÇALIŞMIYORUM AMA TERCİHLERİMDE REVİZÖRLÜK VAR İLK ALIMLARDA ELİMİZİ KOLUMUZU SALLAYA SALLAYA GİRİYORDUK REVİZÖRLÜĞE AMA TERCİH ETMEDİK. HEP DHMİ Yİ TERCİH ETTİK O DA YÜKSEK KAPATTI. AMA REVİZÖR OLARAK ÇALIŞAN ARKADAŞLARIM VAR ONLARLA SÜREKLİ İRTİBAT HALİNDEYİM ORADAN BİLİYORUM.

TERCİH KONUSUNDA DA SENİ YÖNLENDİRİP KISMETİNE MANİ OLMAK İSTEMEM AMA BÖLÜMÜNE GÖRE SAĞLAM TERCİH YAP. ÇÜNKÜ TCDD DE İŞE BAŞLAYINCA 5 SENE TAYİN İSTEYEMİYORSUN. AYRICA REVİZÖRLÜK RAHAT İŞ DİĞER İŞ NEDİR BİLMİYORUM...

teknisyen_85
Kapalı
02 Temmuz 2007 14:33

sağol spetses hayırlısı diyelim. inşallah hepimiz atanırda gideriz.

grand23
Aday Memur
17 Temmuz 2007 05:02

güncel

Toplam 10 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi