Editörler : ayşegül bgm
18 Haziran 2012 14:56

2012 Eczacı atamaları

arkadaşlar eczacı alımları bu yıl ne zaman olur bi bilginiz var mı? ayrıca bu memurlara yapılan 'eşit işe işe eşit ücret' uygulamasından sonra eczacıların (ek ödemelerle birlikte) aldığı maaş ne kadar oldu?? doğudaki hastanelerde daha mı fazla oluyor??

doganali66
Memur
19 Haziran 2012 10:02

gncl

FUAT KEMAL
Aday Memur
19 Haziran 2012 16:45

ya arkadaşlar lütfen bir bilgisi olan varmı eczacı alımı olacak mı ne zaman olacak maaşları ne kadar yardımcı olursanız sevinirim....

dramatüre
Aday Memur
19 Haziran 2012 20:37

yeni başlayanlar için 1500 a yakın maaş +hastane durumuna görede 1100-1800 arası döner

FUAT KEMAL
Aday Memur
20 Haziran 2012 14:58

ACABA ALIM BU SEN OLUR MU

FUAT KEMAL
Aday Memur
21 Haziran 2012 12:43

eczacı alımları konusunda bir gelişme yok mu?

FUAT KEMAL
Aday Memur
25 Haziran 2012 09:44

kura ile alım yapılacağı söyleniyor acaba alımlar ne zaman olur?

FUAT KEMAL
Aday Memur
01 Temmuz 2012 08:03

ağustosta askere gitmeyi düşünüyorum. acaba bu süre içerisinde yani ben askerdeyken eczacı alımı olursa ve ben de bu alımla atanırsam atamam iptal olur mu? göreve terhis olunduktan sonra başlayabilir miyim? bilgisi olan varsa cevaplarsa sevinirim....

ecz1071
Memur
02 Temmuz 2012 08:40

Fuat Kemal kardeşim.askerde bir şekilde atamaya başvurabilirsin. samsunda internet kafe vardır kışla içinde oradan takip et atamaları. atamalar açıklandığı zaman normal bir şekilde tercihlerini yap. evraklarını bir zarfa koy. tercih kağıdı notere onaylatman lazım ama acemilikte çarşı iznin yok. nasıl dışarı çıkıp onaylatacaksın. işte tam burada gidip komutandan rice edeceksin zaten seninle beraber buyuk ihtimalle tıpçılarda mecburi hizmet kurasına katılmak için çarşıya çıkmak zorunda kalacaklar. sende onlarla çık sakın gözden kaçırma. eğer onlar çıkmasa bile sen komutanı ikna et. komutanlar tatlı adamlardır sorun çıkarmazlar. fakat en önemlisi mutlaka askere gitmeden önce ikametgah belgeni diplomanın noter onaylı suretini nufus cuzdanı onaylı fotokopini. götür. yani eski atamalarda ne istemişlerse kontrol et aynılarını yanında götür. zira eksik evrakın olursa askerde zor tamamlarsın.

tüm herşeyden sonra eğer atanırsan bu tamamladığın evraklarla beraber bir dilekçe yaz"şu an askerdeyim terhis olunca görevime başlamak istiyorum" gibisinden. sonra evraklarınla beraber yolla. terhis olunca da sağlık bakanlığına gidip başlayış yapabilirsin.

ssscorpionnn
Aday Memur
31 Temmuz 2012 19:17

atamalar hakkında gelişmeden haberi olan var mı acaba?

ayrıca hastane eczacısı olarak atandığınızda, eş durumundan tayin isteyebiliyor musunuz? ben tsk'da çalışan biriyim. diyelim eşim hastaneye eczacı olarak atandı, hastane eczacılığı bildiğim kadarı ile sözleşme olarak atanıyor. bu durumda eşim benim bulunduğum ile tayin isteyebilir mi ?

tşkler...

eczysl
Kapalı
23 Ağustos 2012 16:52

mrb arkadaşlar .. eşim hava kuvv.de teğmen ben hastaneye eczacı olarak atanırsam yanına nasıl gelebilirim bilgisi olan var mı ? kurum içi atamaları mı beklicem yoksa başka prosediürler var mı bu iş için? tşkler..

ecz.mer
Aday Memur
24 Ağustos 2012 02:31

Sözleşmeli atanırsan kurum içi tayin hakkın yokmuş,bir yılını tamamladıktan sonra eş durumu atamasına başvurabiliyosun,istediğin ilde boş kadro açılırsa tabi..Kadrolu atanırsan bir yıl sonunda kurum içi atamaya başvurabiliyosun..benim bildiğim bu şekilde

eczysl
Kapalı
24 Ağustos 2012 15:03

çok teşekkür ederimm..

hesver
Aday Memur
05 Eylül 2012 10:03

eğer üniversite hast. atanırsan kadrolu bile olsan asalet tasdiki beklemen gerekiyor.ben 2 yıldır uğraşıyorum (asalet 2 yılda tasdik edildi üni.olduğu için)şimdi de yerine biri gelsin ondan sonra gidersin diyorlar bakanlığın da alım yaptığı yok hayırlısı

eczysl
Kapalı
06 Eylül 2012 15:04

kötü olmuş öyle ya ne biçim bi meslek atanması sorun atansan kafan rahat değil neyse artk hayırlısı gerçekten .. peki eczacı maaşları ne kadar oluyo memurlukta bilginiz var mı minumum maximum ne kadar değişio?

ecz1071
Memur
07 Eylül 2012 14:13

2500-3200 arası değişir hastane kapasitesine göre(maas+döner)

Elifcem34
Yasaklı
08 Eylül 2012 19:40

BAY VE BAYANLARA - EK İŞ İMKANI

http://www.ekiszamani.com Adresimizden Huncalife ve Lorems Firmaları hakkında geniş bilgi edinebilirsiniz.

HUNCALİFE?a Ücretsiz kayıt olabilir ve hemen çalışmaya başlayabilirsiniz.

Kampanya yapan LOREMS?te ise kaydınızı tamamlamak için yapmanız gereken sadece 5 TL olan Kargo+ Katalog ücretini yatırmanız

Bu iki %100 yerli firmasından biri ya da ikisi ile çalışmaya ne dersiniz?

Şimdiden Bol kazançlar Arkadaşlar ...

ecz.mer
Aday Memur
15 Eylül 2012 23:06

editörden rica ediyoruz lütfen haber yapılsın, diş hekimi ve eczacı ataması bir yıldır yapılmıyor,hazırlık aşamasındayız diyorlar ancak ağırdan alınıyor..en azından net bir tarih aralığı verilmeli!!

hesver
Aday Memur
27 Eylül 2012 09:29

arkadaşlar sağlık bakanı yarın ntv'ye çıkacakmış bugün hep beraber ntv'nin sitesine sorularımızı yönlendirelim.sesimizi duyuralım.

FUAT KEMAL
Aday Memur
27 Eylül 2012 11:12

PROGRAMI İZLEYEMEDİM ACABA ALIM KONUSUNDA BİR AÇIKLAMA OLDU MU?

ecz.yaprak
Aday Memur
10 Ekim 2012 15:08

Bakanlık diş hekimi ve eczacı atayacak 10-10-2012

Sağlık Bakanlığı, 762 diş hekimi ve 272 eczacı ataması için 4B pozisyon vizesini Maliye Bakanlığı?na gönderdi.

Maliye Bakanlığı?ndan onay gelmesinin ardından 2012 Ekim-Kasım ayları içerisinde kura ile diş hekimi ve eczacı ataması yapılması planlanıyor.

Toplam 21 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi