Editörler : swat3410
02 Şubat 2012 16:36

S.a saygı deger polis memuru arkadaşlarım...şark dönüşü g.antep ne dersiniz????

s.a saygı deger kıymetli polis memuru arkadaşlarım.şark dönüşü g.antep düşünüyorum.ailem adanada sizden yorumlarınızı bekliyorum.not:lütfen başpolis amirlerim yorum yapmasın...saygılar polis memuru...

police akdeniz
Şube Müdürü
02 Şubat 2012 16:45

polis 155 inş olur memleketıne de yakın zaten;ailen adanada diye adanayı yazma derim (adanalısın benden iyi bilirisın;merkzde çakmak plaza var sadece)polis okulunu orda okudum merkez yoğun;antep iyidir ;ama adanda hayat kalitesı güzel ve ucuz.ikiside uyar sana.

kafkas çevik
Kapalı
02 Şubat 2012 17:59

bende polis okulunu g.antepde okudum. polislik açısından cok iyi bir yer ilk 8/24e gecen yer.polise mukavemet yok gibi bişey şehir ucuz ve huzurlu aradıgın herseyi bulablirsin hastane avm yeterince var

kizil-swat
Memur
03 Şubat 2012 03:38

tam kadromu 8/24 yoksa sadece karakol mu ?

kafkas çevik
Kapalı
03 Şubat 2012 04:24

karakol 8 24 ceviği 6lı sistem.önleyicide bir ara 8 24 dü su an net bilgim yok ama yanıltmış olmayayım

gld_tr
Aday Memur
03 Şubat 2012 21:21

ne karakol , ne ekipler 8/24 sadece haber merkezi 3-5 emur 8/24 G. Antep e gelmeyin ben geçen sene geldim alışmadım kadro 10 numara anlarsınız

police akdeniz
Şube Müdürü
04 Şubat 2012 15:09

bütün birimler zmanla 8-24 olacak.

polis155polis01
Aday Memur
04 Şubat 2012 19:46

hepinize tşk ederim.ben 3 yıl adanada çalıştım adanayı bilirim. g.antep adanaya yakın otoban sayesinde 2 saat.kadro her yer aynı.amir düdüklemeyi sever.ego tatmini yani.gelişmiş bir il diye biliyorum.ben sir iki kez gittim antebe.gezilecek çok yer var doğudan güzel yani.bir devremiz var aşayişte çalışıyor o aman aman gelme dedi,sebebi alışamamış zormuş hep antepliler doluymuş kadroda falan filan.ama artısı fazla parası var bildiğim kadarıyla...8/24 sistemi oturtuluyor...ucuz bir şehir diye duydum ama antepli çok arkadaşım var kimse alınmasın ama anlaşması çok zor insminlarla...

nato devresi
Aday Memur
04 Şubat 2012 21:20

arkadaşlar gaziantep;

1-çok göç almasından dolayı asayiş olayı çok olur

2-hayat çok ucuzdur.

3-ilçeleri küçük olduğundan dolayı merkezde kalma ihtimaliniz yüksektir.

4-1367000 merkez nüfüsuyla her türlü sosyal aktivite vardır.

5-hastane konusunda hiçbir sıkıntısı yoktur üniversite hastanesinden tutun özel hastanelere kadar 15 den fazla hastane vardır.

6-doğudan göç alan 3-4 mahallesinde ara sıra toplumsal olay olur.

7-polisler genelde karataşda oturur.kiralar 400-500 arasıdır.

fatih383838
Memur
10 Mart 2012 22:21

kronun olduğu heryer pis ve lanet olası kıçı kıllı kroların olduğu ve bunların insan sayıldığı bir yere gidilmez ama hadi insan yerine konmasa neyse...

ilsinho
Şef
11 Mart 2012 15:30

fatih devrem naaptın ya :))

Allahın yarattığı herkes insan küçümsemek günahtır, yeterli eğitim verilse onlarda sorun çıkarmaz. neyse....

ben 3 yıl antepte görev yaptım ne arağınıza bağlı sosyal yönden antep inanılmaz bir gelişim içinde avm ler plazalar köprülü kavşaklar alt geçitler tranvay falan şehrin yüzü çok değişti son yıllarda biz ilk yılımızda baya sorun yaşamıştık sosyal hayat yönünden.

antep ucuz bir ildir ev kirası yönünden gezilecek baya yeri vardır sıkılmassınız türkiyenin 6. büyük ili sonuçta

görev yönünden ben en rahat yıllarımı antepte geçirdim diyebilirim hala içinden geçerken iç çekiyorum garip bi şekilde kendine bağladı beni.

en büyük sorunu ise çok göç almış olmasıdır nufusun buyuk bölümü suruçlu toplumsal olay pek olmuyo ama adi suç cok fazla bide yolda falan eşinizle kızınızla yürürken rahatsız edici bakışlar çok fazla oda dediğim gibi eğitimsiz boş insan sayısı çok

ha birde hayatınızda yiyeceğiniz en lezzetli yemek ve kebap çeşitlerini yersiniz bu şehirde

resmen lezzet başkenditidir

karar sizin, şehirden ne beklediğiniz önemli olan

fatih383838
Memur
11 Mart 2012 17:06

sözüm o türden olanlara

mrvklc06
Aday Memur
11 Mart 2012 21:05

ÜNAL BENLİALPER için facebook grubu açıldı.çok güzel bir grup.

http://www.facebook.com/groups/unalbenlialper/

Toplam 12 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi