Editörler : E.Kayı Han

Yasaklı
18 Temmuz 2011 16:31

?Allahım bedenimi öyle büyüt ki cehennemde benden başka hiç kimse yanmasın?

HZ.EBUBEKİR

böylesine fedakar cefakar liderlerin tüm insanlığa nasip olması dileğiyle...

ya rabbi bizede nasip et böylesine fedaakar duyarlı liderleri...

yalvarıyorum sana ALLAHIM...!!!

yeter artık !!!

dires-gene (new)
Yasaklı
18 Temmuz 2011 16:33

sıırının makalesindenmi esinlendin.

*Selah*
Yasaklı
18 Temmuz 2011 16:37

kimi sırrıdan

kimi kuran dan

kimi nutuktan

kimi russodan

18 Temmuz 2011 17:44

sırf dara ve dara gibi kardeşlerim için, başlığa tam destek :))))

larathi
Yasaklı
18 Temmuz 2011 17:49

enter gene beni yalnız bıraktın la hani yanıyorduk beraber

18 Temmuz 2011 18:48

ben senle yanmam...

sen ırkçısın :)))

larathi
Yasaklı
18 Temmuz 2011 19:02

canın sağolsun enterim ,

ateşe dayanabileceğin kadar günah işle o halde aynı statüdeyiz unutma :)))

18 Temmuz 2011 19:19

yooo

sen kafirsin, benimki mürtedliğe yakın.

dolayısıyle sen 6. derece ben 7. derece....

larathi
Yasaklı
18 Temmuz 2011 19:21

ben seni kendi yanıma çekerim enter sen canını sıkma :=) canın sağolsun senin bi kamyon odun fazladan getiririm ben yanımda kendi odunlarımdan alır sana atarım gerekirse sen yeter ki iste

18 Temmuz 2011 19:26

olum niye milliyetçisin laa.

asıl senin destek vermen gerekmiyor mu ?

yavv bi düşünsene, kürt kalıbı kırılırsa daha demokratik bir ülke olmaz mıyız ?

bak burda ''türk ateistler vardı, isim vermek istemem,, ateist olmamama rağmen, dini forumda müthiş bilgililerdi, onlara hak verirdim, severdim, iyi laf koyardı, herkese bana bile iyi laf oturttular.. ama bu arkadaşlar Kürtlerin yanındaydı aynı zamanda..

seninde böyle olman gerek, Ateizm sorgulamak ister, sistemi eleştirir, sorgular, düşünür.... sistem yanlısı ateizm bir yanı boş kalır..sisteme muhalif bir aykırılık, aykırılık değildir.

06fatih06
Başbakan Müsteşarı
18 Temmuz 2011 19:48

Allahım, şu masum kanı akıtan pkklıların acı sonlarını görmeden ruhumu kabzetme.

18 Temmuz 2011 19:54

benim derdim cumhuriyet dönemi resmi ideolojisiyle, cumhuriyeti kuran kesim yeni bir tür insan yaratmaya çalıştılar,

kısaca laik yaşam tarzına sahip SÜNNİİ TÜRK (last) olarak adlandırabileceğimiz bu insan prototipi müslüman olacaktı ama mümkünse namaz kılmayacaktı, oruç tutmayacaktı, rakıya-şaraba meyyal olacaktı, başörtüsü-türban-çarşaf neyse işte asla olmayacaktı ama gel gelelim iş "şehitlik" mertebesine geldiğinde sanki "muhammedin askeriymişçesine" koşa koşa viski-sever paşaların gösterdiği hedeflere koşup sözde vatan için seve seve öleceklerdi,

yani başka bir deyişle,

'''müslümanım diyeceklerdi, ateist bir faşist gibi yaşayacaklardı, bir şeriatçı kadar saf bir inançla şehid olacaklardı'''..

yıllarca böyle kandırdılar bu saf anadolu insanını, 20 yaşındaki bebeyi 40 yıllık peşmergenin karşısına yem gibi gönderdiler, daha silah tutmamış adam belki gerillayı görünce -haklı olarak- ödü patlayarak öldü, silahla değil

* * *

bir arkadaştan alıntı, mükemmel yazmış...tebrikler.

18 Temmuz 2011 19:56

selah kardeşim

dini hassasiyetinden bugüne kadar zerre şüphe duymadım

duana içten amin diyorum.bu lanet savaş bitecekse anaların gözyası dinecekse ocaklar artık sönmeyecekse varsın yerimiz cehennem olsun ebubekirvari bir nida ile...

18 Temmuz 2011 20:08

böylesine fedakar liderler bir daha gelmez...

tayyip erdoğanla idare edeceğiz...

'hawin*
Yasaklı
18 Temmuz 2011 21:28

Allahım , başkasının ölümü için dua edecek kadar insanlıktan çıkan zavallı fanileri tezelden ıslah eyle ...gerekirse ruhlarını kabzet :)

Toplam 14 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi