Editörler : swat3410
13 Nisan 2012 11:52

Şaka gibi,,,askere 10 nisan'da zam verildi...

...

angarali1979
Kapalı
13 Nisan 2012 11:55

şaka değil, mevcut hükümetin gözündeki polisin yerini gösterir bir vesikadır bu.

spider10
Aday Memur
13 Nisan 2012 11:56

olacağı buydu, sağ gösterip sol ile kroşe, bravo, alkışlıyorum...

sükuttt150
Memur
13 Nisan 2012 11:57

asker arkadaşlar kızmazlar umarım.

Fakat 10 nisan bizim, en azından balonda olsa! zam haberlerinin fezaya ulaştığı bir zamanda asker kardeşlerimize zam verilmesi,onlar açısından hoş bir seda olmakla birlikte(hak ettiklerine inanmakla beraber),,,

bizim açımızdan gayet düşündürücü...

r_gök3891
Şube Müdürü
13 Nisan 2012 12:01

Polise sürekli zam geliyor zaten. Seyyanen 500-1600 tl arası geçenlerde geldi. Fakat maaş bodrosunda bir değişiklik yok. Böyle zam haberleri yapanlara da zaten çok kızıyorum. Zamlar bulut olup hava da uçuyor..

emremusa
Genel Müdür
13 Nisan 2012 12:09

evet ya bana 750 lira ek zam geldi.bene gittim 0 km passat cc aldım cok mutluyum.

omerosx
Aday Memur
13 Nisan 2012 14:44

demekki 30 agustos da bize verecekler anlamı mı çıkıyor burdan ahhhh edison ah

sükuttt150
Memur
14 Nisan 2012 11:11

g ü n c e l l l l

fast30
Şef
14 Nisan 2012 13:05

Moral kalmadı.

fast30
Şef
14 Nisan 2012 13:10

Moral bırakmadı bu haber.Polisin nasıl çalıştığını hükümet nasıl görmezden geliyor anlamış değilim.10 nisan polis günü sayın yetkililer.

fast30
Şef
14 Nisan 2012 13:15

Herşeyin hayırlısı.Ben artık zam haberlerine yorum yazmayacağım. Hükümetten bir beklentim de kalmadı .Rabbim şu an aldığımıza bereket versin.Beklentim yüce yaratanımdan.SOn Olarak "Hakkımı Helal Etmiyorum"

orhanzay
Müsteşar Yardımcısı
14 Nisan 2012 14:36

ona zam verildi buna zam verildi deyip ortaligi karistirmayin...nerde verildi ben duymadim...sadece kurmay askerlere verildi kurmay askerlerde bizim emniyet mdr mertebesinde vede daha ustu...ayrica bizim daire baskanlarina ve basmufettislerede verildi...yani memuru takan yok hep ust kademelere...esit ise esit ucret...bizde bundan sonra esit iseriz.....

Hartdiks
Şef
14 Nisan 2012 21:11

seçimlerde üst bürokratların oyları yeter onlara

akdenizli_01
Şube Müdürü
15 Nisan 2012 15:25

Bu hükümete yıllarca oy veren vermekle geri kalmayıp her fırsatta öven polis arkadaşlarımıza ithaf olunur..ben bu hükümetten 2007 seçimlerinden SONRA elimi yıkamıştım,o zaman ki 250 tl zammı belli süre bekleyip kandırılıp,oyalandığımız gördükten sonra bu hükümetten polise hayır gelmediğini taa o zamanlar görmüştüm..verecek olsa idi 2007 seçimlerinden önce verirdi zaten,ama amaç oyları gasp etmek olunca böyle elmalı şeker verip çocuk gibi avuttular bizim çoğu polislerimizi..şimdi o polis arkadaşlarımızın pişmanlığını görünce inanın mutlu olmuyor aksine üzülüyorum,keşke olaylara daha sağduyulu ve mantıklı baksalardı,partizanlık yapmasalardı..Ki ozaman çok iyi hatırlıyorum,bize popilist yaklaşım olur diyenler seçimlerden önce 185.000 geçici mevsimlik işçiye tek çırpıda kadro verdiler..ne sınav,ne kpss hiçbir şey yapılmadan alıdlar,amaç oy kapmak :(...zaman beni,maalesef haklı çıkardı :(

adalet için
Genel Müdür
15 Nisan 2012 15:38

EVET doğru hepsine değil ama 20 bin civarında faydalanan var deniliyor askeri personel forumunda onlarda çok şikayetçiler dertliler bu durumdan.

mepol
Şef
15 Nisan 2012 16:16

Durmak yok gaza, zama devam.

yamtar38
Aday Memur
15 Nisan 2012 20:13

zamdan geçtim maaş farkları alamıyoruz...şimdi de hazirana kalmış...şaka gibi...

shenel
Genel Müdür
15 Nisan 2012 20:16

Nasıl olsa polisin oyu garanti,Şanlıurfa da dedikleri gibi

Ceketlerini atsalar polisin oyunu alırlar.(Urfa da alamadılar)

Bu konuda bir tereddütleri olsa,polisle de ilgilenirler.

alpertunga67
Kapalı
15 Nisan 2012 20:29

Arkadaşlar sıkıntı yapmayın zamanını bekleyin ,bize ceza kesene zamanı gelince bizde ceza keseriz bu kadar basit.bu arada askerlerin gözü bizim forum üzerindeymiş ne hikmetse bunuda anlamış olduk, zaten polisi izlemek yerine işlerini yapsalardı güzel ülkemde ne terör kalırdı nede kaçakçılık....

sükuttt150
Memur
18 Nisan 2012 11:45

Bir vatandaş olarak baktığımda sayın bakanın sözleri çok etkileyici, ve arkasındayım..

Fakat olaya polsi gözüyle baktığımda bir türlü içime sindiremiyorum,yapılanları.azıcıkta şu polisn özlük işleriyle alakalı cesur davransa...

ama bakana da kızamıyorum ki,,,

başbakan daha ağzından çıkan sözü tutmamışken,bakanımızdan bişiyler baklemek saçma.nihayetinde son söz başbakanın..

bide çok merak ediyorum;birileri çıkıpta sayın başbakanım,şu tarihte şu yerde polislere karşı şu şu sözleri vermiştiniz,polis arkadaşların bu yönde bir beklentileri var diye bir bildirim yapmaları çok mu zor acaba,,,acaba başbakanımız gerçekten unuttumu!yada unutturuldumu?

ne desek boş ya hadi hayırlısı...

Toplam 19 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi