Editörler : ayşegül bgm
03 Eylül 2007 11:39

ücretsiz sağlık raporu alınan yerler

ankarada nereden alabilirim arkadaşlar bilen var mı? ehliyet için sürücü olur raporu

ByKARANLIK
Memur
03 Eylül 2007 14:46

Ankara dan nerden alınır bilmem ama Niğde de 20 ytl ye kan grubu veren bir yer var Ben Aldım ama bu ankara da geçerli mi bilemem aldığın fiyatı yaz da herkes bilsin tabii alabilirsen

kansim
Aday Memur
03 Eylül 2007 15:09

eskiden öyleydi ama hani evlilik raporu ehliyet raporu ücretsiz oldu ya ben nereden alacam ehliyet raporunu

rudimen
Aday Memur
04 Eylül 2007 11:07

sürücü kursunun anlaşmalı olduğu bir yer yok mu ben öyle almıştım ücretsiz yani çok yer veriyor ama anlaşmalı bir yer yoksa yine klinikler veriyor çok para da almıyorlar hayırlı olsun

talihsiz att
Aday Memur
04 Eylül 2007 11:34

evet bende niğde den aldım ehliyet raporu kan grubu dahil 20 ytl evlilik raporlarını devlet kuruluşundan alacaksın ücretsiz

04 Eylül 2007 13:30

TÜM SAGLİK OCAKLARİNDAN ÜCRETSİZ ALABİLİRSİN ARKADAŞİM.

ARTİK SAGLİK RAPORUNA PARA VERİLMİYOR...

kansim
Aday Memur
04 Eylül 2007 16:55

özellerde sağlık raporu bildiğim kadarıyla ücretsiz değil, kamu birimlerinde de ben arıyorum "biz rapor vermiyoruz" diyolar ya ben sağlık raporunu ücretsiz veren yerlere nasıl ulaşacağım allah aşkına

bir tane yer söyleseniz yeter

mayyuz
Memur
13 Eylül 2007 09:13

arkadaşım ben sağlık ocağında çalışıyorum ehliyet raporu için bana hep geliyorlar raporlar ücretsiz karneyle git yeter hatta karnen yoksa yine git tc ni göster alırsın hadi kolay gelsin

ByKARANLIK
Memur
13 Eylül 2007 09:30

sağlık ocaklarının ücretsiz ehliyet raporu verdiğinide nerden çıkardınız varsa öle bir uygulama ehliyetler zaten 800-900 liraya ulaşıyor masraf etmemiş oluruz

Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi