Editörler : Pangaea
09 Eylül 2017 19:21

İstanbul beyazkalem akademi

Hakkında yorumlarınızı alırım hocalarım en acilindennnn

Meralhoca
Aday Memur
10 Eylül 2017 00:11

Anlamıyorum burada memurluk için bilgi almaya çalışıyoruz yahu bir tek bişey diyecek yokmu

Gardyans
Kapalı
10 Eylül 2017 00:20

Kayit oldum ben avcilar beyaz kaleme dersler 24'unde mi ne basliyor. Daha baslamadi bakip gorecegim ama guzele benziyor gidip konusun bence.

Meralhoca
Aday Memur
10 Eylül 2017 01:02

Anladım alanınız nedir

Meralhoca
Aday Memur
10 Eylül 2017 01:04

Bakirkoy daha iyi de diyorlar ama banada avcılar daha yakin aslında bilemedim siz duymuşmuydunuz hic

Gardyans, 7 yıl önce

Kayit oldum ben avcilar beyaz kaleme dersler 24'unde mi ne basliyor. Daha baslamadi bakip gorecegim ama guzele benziyor gidip konusun bence.

Gardyans
Kapalı
10 Eylül 2017 01:20

Hocam evinize daha yakin olmasi cok onemli bir olcut. Evinize yarim saatten uzak olan dershaneye gitmeyin bence. Lys zamanindan hatirliyorum uzaktan gelen ogrenciler vardi ve cogu dusuk yapmisti.

Alanim edebiyat. Dershaneyle konusup bilgi alin bence. Avcilarda pek dershane yoktu o yuzden burayi sectim herkes de iyi seyler soyluyor, eksi sozlukte filan ovmusler hep.

Meralhoca
Aday Memur
10 Eylül 2017 01:34

Anladım hocam doğru aslında yol çok uzak ciddi derecede yorucu olacak, ailem ve bir kaç hocam bakırköyu övünce stres yaptım bende ama avcılar ile görüştüm içime sindi. Yani beyaz kaleme kesin kayıt yapacağım sadece bakirkoy ile avcılar ikilemindeyim. Allah seneye atanmayi nasip eder inşallah hocam çok teşekkür ederim cevap verdiğiniz için

Gardyans, 7 yıl önce

Hocam evinize daha yakin olmasi cok onemli bir olcut. Evinize yarim saatten uzak olan dershaneye gitmeyin bence. Lys zamanindan hatirliyorum uzaktan gelen ogrenciler vardi ve cogu dusuk yapmisti.

Alanim edebiyat. Dershaneyle konusup bilgi alin bence. Avcilarda pek dershane yoktu o yuzden burayi sectim herkes de iyi seyler soyluyor, eksi sozlukte filan ovmusler hep.

Gardyans
Kapalı
10 Eylül 2017 02:14

Avcilara kayit olursaniz ilk deneme hangi gun hangi tarihte hangi saatte yapilacak soyler misiniz bana. Soylemislerdi ama unuttum ben.

Meralhoca, 7 yıl önce

Anladım hocam doğru aslında yol çok uzak ciddi derecede yorucu olacak, ailem ve bir kaç hocam bakırköyu övünce stres yaptım bende ama avcılar ile görüştüm içime sindi. Yani beyaz kaleme kesin kayıt yapacağım sadece bakirkoy ile avcılar ikilemindeyim. Allah seneye atanmayi nasip eder inşallah hocam çok teşekkür ederim cevap verdiğiniz için

Meralhoca
Aday Memur
10 Eylül 2017 02:43

Söylerim tabii hocam :)

Gardyans, 7 yıl önce

Avcilara kayit olursaniz ilk deneme hangi gun hangi tarihte hangi saatte yapilacak soyler misiniz bana. Soylemislerdi ama unuttum ben.

Hakan Gökkaya
Kapalı
10 Eylül 2017 13:11

Bakırköy beyaz kalem tavsiye ederim hocalar iyi

Hznbrk
Aday Memur
10 Eylül 2017 13:40

Avcılar-Bakırköy şubelerinde çoğu öğretmen dönüşümlü çalışıyor zaten geçen yıl öyleydi yani biri daha iyi muhabbeti geçerli değil

Hznbrk
Aday Memur
10 Eylül 2017 13:41

Bir hocası hariç hepsinden çok memnun kaldım çok şükür atandım da hiçbir sorun yaşamadım

Meralhoca
Aday Memur
10 Eylül 2017 13:42

Teşekkür ederim , yalnız yolum 1 saat sürecek sizce bu kötü etkiler mi empati yaparsak

Hakan Gökkaya, 7 yıl önce

Bakırköy beyaz kalem tavsiye ederim hocalar iyi

Meralhoca
Aday Memur
10 Eylül 2017 13:43

Avcilar Şubesi mi acaba ? Hangi branş

Hznbrk, 7 yıl önce

Bir hocası hariç hepsinden çok memnun kaldım çok şükür atandım da hiçbir sorun yaşamadım

Meralhoca
Aday Memur
10 Eylül 2017 13:45

Haklısınız yalnız insan çok fazla şey duyunca öğrencilerinden veya duyum alan insanlardan yine dinlemek istiyor yoksa kişi calismadiktan sonra nereye gitse aynı :)

Hznbrk, 7 yıl önce

Avcılar-Bakırköy şubelerinde çoğu öğretmen dönüşümlü çalışıyor zaten geçen yıl öyleydi yani biri daha iyi muhabbeti geçerli değil

Meralhoca
Aday Memur
11 Eylül 2017 14:04

Güncel

Poncikbiri
Aday Memur
11 Eylül 2017 14:06

Bende Bakırköy'e bu hafta kayıt Yapacağım iyi gibi görünüyor yakın da bakalım nasıl olacak

Meralhoca
Aday Memur
11 Eylül 2017 14:08

Hadi bakalım hayırlısı olsun haftaya dersler başlıyor diye biliyorum şimdiden heyecanlıyım, heyecanimiz hiç bitmesin

Poncikbiri, 7 yıl önce

Bende Bakırköy'e bu hafta kayıt Yapacağım iyi gibi görünüyor yakın da bakalım nasıl olacak

Poncikbiri
Aday Memur
11 Eylül 2017 14:09

Sizin de hayırlı olsun evet 15 inde normal dersler başlıyor ama ben sadece alana kayıt yapmayı düşünüyorum hocam gerisini kendim halletmeye çalışacağım

Meralhoca, 7 yıl önce

Hadi bakalım hayırlısı olsun haftaya dersler başlıyor diye biliyorum şimdiden heyecanlıyım, heyecanimiz hiç bitmesin

Meralhoca
Aday Memur
11 Eylül 2017 14:13

Tabii hocam öylesi de mantıklı alan çok önemli ve gy gk ve eğitim bilimlerine sıkı bir şekilde hazirlandiktan sonra sorun yaşanmaz diye düşünüyorum alan dersleri de önümüzdeki ay başlayacak sanırım

Poncikbiri, 7 yıl önce

Sizin de hayırlı olsun evet 15 inde normal dersler başlıyor ama ben sadece alana kayıt yapmayı düşünüyorum hocam gerisini kendim halletmeye çalışacağım

Gardyans
Kapalı
11 Eylül 2017 15:46

Nasil 15'inde dersler basliyor ya? 24'unde degil miydi? Bana verdikleri listede 24'unde mi ne diye yaziyor

Poncikbiri, 7 yıl önce

Toplam 32 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi