Editörler : Pangaea
24 Eylül 2012 17:06

sydv mülakat listesi

mülakat listesine kalmak için sistem otomatik puanları en yüksekten en düşüğe doğru sıralıyor oyle liste oluşuyor diye biliyorum yalnız başvuru sırasında biri ile tanıştım oda başvuruyordu ve bana senden düşük puan almışım dedi liste açıklandığında onun ismide varmış ve ben elendim nasıl oluyorki anlamadım torpil listede de mi oynuyor ya

firdewss
Memur
24 Eylül 2012 17:10

arkadaşım evraklarını eksiz teslim ettiğinden emin misin? mülakat listelerini sistem değil vakıflar oluşturuyor. bunu yaparken de teslim edilen evraklardaki eksiklikleri ve tabbi başvuru şartlarını taşıyıp taşımadığını göz önünde bulunduryorlar. tüm bunlar tam ise vakfı arayıp neden mülakat listesinde olmadığını bir sor bence... mantıklı bir açıklama yapmazlarsa da yargıya başvur derim:)

s.a.l.t.a.n
Aday Memur
25 Eylül 2012 22:33

torpilin alasi var bu iste... Ben antalya kepeze internetten basvurdum il disindaydim muduru aradim dedimki puanim 88 ben uzaktan gelicem puanim yetmiyorsa hic gelmeyeyim evraklari teslim etmeye.. mudur bana hic bosuna gelme burda pianlar cok yuksek sira sana gelmez dedi yinede gittim bi baktim puan siralamasinda 1.yim:):) ama yinede mulakat listesine alinmadim evraklarimda sorun varmis... Yani anlicaniz almak istemiyorlarsa ellerinden geleni yapiolardi bunuda yapamasalar mulakatta elenecektim belliki;) buisler oyle puanla bilmemneyle olmuor neyle olacagini tahmin edersiniz..

hilmiki
Genel Müdür
25 Eylül 2012 22:38

hocam benim bildiğimde sen evraklarını teslim edince oradaki memur kaydını yapıyor ve sistemde evraklar teslim edildi diyor sonra evrak teslim tarihi bitince sistem otomatik sıralayıp mesaj atıyor mülakata kalacaklara..

s.a.l.t.a.n
Aday Memur
25 Eylül 2012 22:50

hayir ben bizzat gordum listedeki ilk puanlari yuksek olanlari herseyini kendileri arastrior ve olup olmicana karar verior geri kalanlar dediniz gbi oluor olabilir

hilmiki
Genel Müdür
25 Eylül 2012 22:55

ben ilçeye başvurdum 84 puanla, evrakları teslim ettim sonra evden baktım evraklarınız teslim edilmiştir yazıyordu, 2 gün sonra da durumunuz uygun olmadığı için kabul edilmedi yazıyordu, kaymakamlık sitesine baktım hiçbir bilgi yok, hemen bimere mesaj yazdım durumu anlattım bakalım en kısa zamanda kimler mülakata çağrıldı ve puanları kaçtı siteden yayınlayacaklar, bekliyorum..

hilmiki
Genel Müdür
25 Eylül 2012 22:58

dünde başka bir ilçeye başvurdum, orasını da telefonla aradım evrak istemiyoruz mülakata kalanları telefonla arayıp haber vereceğiz dediler, baya kıllandım ondan da..

s.a.l.t.a.n
Aday Memur
25 Eylül 2012 22:58

Umarim puanlariyla yayinlanirda goruruz ne nedir.. Bende basvurdum bimere bakalim neolacak

hilmiki
Genel Müdür
25 Eylül 2012 23:01

bazı kaymakamlıklar ne güzel tüm ayrıntıları ile yazıyor sitelerinde..

hilmiki
Genel Müdür
26 Eylül 2012 17:32

bimer mesajından sonra listeyi yayınlamışlar ama mülakatı kazananlar listesini hala kimler mülakata çağrıldı ve kpss puanları kaç idi onu yayınlamadılar..

semiramiz
Memur
26 Eylül 2012 18:40

nere bu dediğinz yer benim de baktgm bikaç yer vardı onlarda aynen öle

hilmiki
Genel Müdür
26 Eylül 2012 20:28

Gaziantep Nurdağı

s.a.l.t.a.n
Aday Memur
04 Ekim 2012 17:57

Antalya Kepez sydv listesi hala aciklanmadi neden acabaaa;). Butun sikayetlerime ragmen aciklanmiyor aciklayamiyorlar herhalde zor olsa gerek bukadarina kilif uydurulamiyor sanirim

Toplam 12 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi