Editörler : Pangaea

Meralhoca
Aday Memur
11 Eylül 2017 16:11

Hocam 16sında denildi banada ama alana göre değişiyordur belki ve hangi şubede olduğuna göre :)

Gardyans, 7 yıl önce

Nasil 15'inde dersler basliyor ya? 24'unde degil miydi? Bana verdikleri listede 24'unde mi ne diye yaziyor

Gardyans
Kapalı
11 Eylül 2017 17:02

Tekrar baktim listeme 25-26 eylul diyor ilk dersler bu tarihlerde.

Alana gore degismez cunku ogrencileri alanlarina gore degil denemelerden aldiklari puana gore belirleyecekler.

Oabt'nin derslerinin yapilacagi gunler ile gk-gy egitim bilimlerinin yapilacagi gunler birbirinden farkli.

Subeden subeye degisme durumu varsa bilemem dogru olabilir o belki.

Meralhoca
Aday Memur
11 Eylül 2017 17:16

Hocam kayıt yaptırdım bende hafta içi sabah grubu için. Matematik sınavıyla sınıfları belirliyorlarmis ona girmedim sıfır matametik dedim direkt sozel sınıfına gideceğim ve haftaya başlıyor dersler telefonunuza mesaj gelecek dediler

Gardyans, 7 yıl önce

Tekrar baktim listeme 25-26 eylul diyor ilk dersler bu tarihlerde.

Alana gore degismez cunku ogrencileri alanlarina gore degil denemelerden aldiklari puana gore belirleyecekler.

Oabt'nin derslerinin yapilacagi gunler ile gk-gy egitim bilimlerinin yapilacagi gunler birbirinden farkli.

Subeden subeye degisme durumu varsa bilemem dogru olabilir o belki.

Hakan Gökkaya
Kapalı
11 Eylül 2017 21:10

Uzak bir yerden gelen arkadaş vardı yakınıyordu biraz ama sadece alan icinse haftada iki gün olacaği için sorun olmaz ,eğitim gk gy için de gidecekseniz sorun olur diye düşünüyorum

Meralhoca, 7 yıl önce

Teşekkür ederim , yalnız yolum 1 saat sürecek sizce bu kötü etkiler mi empati yaparsak

Gardyans
Kapalı
11 Eylül 2017 21:15

Soype dusun 60 dk gidis 60 dk gelis toplam 120 dk yani 120 soru demek oluyor bu. Her gun 420 yerine 300 soru cozmek gibi dusun mesela

Meralhoca, 7 yıl önce

Teşekkür ederim , yalnız yolum 1 saat sürecek sizce bu kötü etkiler mi empati yaparsak

Meralhoca
Aday Memur
11 Eylül 2017 21:35

Gy Gk ve eğitim bilimleri içinde gideceğim sadece alan değil. Bakırköye kayıt yaptırdım ama Avcılara geçiş yapabilirmişim. Açıkçası Avcılarda karar kıldım geçiş hakkım olduğu için

Hakan Gökkaya
Kapalı
11 Eylül 2017 22:11

Daha iyi olur .Hayırlı olsun şimdiden ,başarılar .

Meralhoca, 7 yıl önce

Gy Gk ve eğitim bilimleri içinde gideceğim sadece alan değil. Bakırköye kayıt yaptırdım ama Avcılara geçiş yapabilirmişim. Açıkçası Avcılarda karar kıldım geçiş hakkım olduğu için

Meralhoca
Aday Memur
11 Eylül 2017 22:13

Birde sizlere bir konuda daha danışmak istiyorum. Ücretli öğretmenlik için önümüzdeki haftaya kadar arayip cagirabilirlermis okulların ilk haftası da dahil. .Basvurularimi yapmıştım kpssden iyi puan alamazsam tecrübe sayesinde başka kurumlarda ise girebilirim belki düşüncesiyle ama suan tereddutteyim tabi. Yeni mezun olunca herkes bir şeyler söyleyince elim ayağıma dolandı dostlar siz ne düşünüyorsunuz bu konuda

Gardyans
Kapalı
11 Eylül 2017 22:46

Bolumunuz ne hangi univ mezunusunuz? Ders calisma iradeniz yoksa ucretli ogretmenlige girebilirsiniz. Calisma iradeniz varsa ucretliyi bosverin calisin yapin derecenizi. Kpss'de derece yapmak lys'den daha kolay olmali mantiken cunku lys'ye girenlerin neredeyse yarisi dershaneye gidip tek lys ile ugrasirken kpss'dekilerin yuzde 80'i hem iste calisiyor hem kpss calismasina zaman ayirmaya bakiyor. Rakipler bakimindan fark var yani.

Meralhoca
Aday Memur
11 Eylül 2017 22:55

Muğla çağdaş türk lehceleri mezunuyum evet o açısı var birde doğru söylüyorsunuz

Gardyans
Kapalı
12 Eylül 2017 21:34

Avcilara kayit oldunuz mu olduysaniz deneme ne zaman yapilacakmis soyler misiniz

Meralhoca
Aday Memur
13 Eylül 2017 00:05

Hocam size mesaj olarak anlattım durumu burdan yorum yazarken sayfa yenilenmedi kusuruma bakmayın

Gardyans, 7 yıl önce

Avcilara kayit oldunuz mu olduysaniz deneme ne zaman yapilacakmis soyler misiniz

Toplam 32 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi