Editörler : ayşegül bgm
01 Mayıs 2008 17:16

sağlık bakanlığı eş durumu atamaları ne durumda

sağlık bakanlığına eş durumundan tayin isteminde bulunduk gitmek istediğimiz ilde boş ebe kadrosu olmadığı için ret verdiler atama nakil yönetmeliğinide değişikliten sonra olacak diyorlar bilgisi olan paylaşırsa sevinirim

pardi2
Aday Memur
02 Mayıs 2008 09:06

aynı sorun bizde de var.ben başka kurumda personelim.eşim kadrolu ebe , 4b filan değil...Benim tayinim yapıldı.Eşimin tayininin eş durumundan yapılması için sağlık bakanlığına müracaat ettik.... gideceği yerde boş yer yok diye eş durumundan tayini bekletiyorlar....bekliyoruz bakalım.... ne zaman olacağı belli değil.......bu nasıl bişey anlamak mümkün değil....eş durumundan bile tayin yapılmasında bu kadar zorluklar problemler çıkıyorsa diğer tayin yaptıracakların vay haline......

haaappppyyy
Aday Memur
02 Mayıs 2008 10:16

BEKLETSİNLER DE ŞU ATAMA NAKİL YÖNETMELİĞİNDEKİ DEĞİŞİKLİĞİ YAPTIKTAN SONRA BARİ BEKLETMESELER 1 AYI GEÇTİ DİLEKÇE VERELİ EŞİM KADROLU PERSONEL BEN KIDEMLİYİM AMA BEKLEYİN DİYORLAR NEREYE KADAR

kryldrm
Aday Memur
02 Mayıs 2008 17:21

Bizde aynı pozisyondayız. Bizde bekliyoruz. Beklemenin ne demek olduğunu, ne kadar zor olduğunu biliyoruz. Allah kolaylık versin. Eğer yeni bir haber alan arkadaş olursa, bilgi verirseniz seviniriz.

haaappppyyy
Aday Memur
08 Mayıs 2008 09:33

BEN BAŞKA BİR KURUMDA ÇALIŞAN KADROLU DEVLET MEMURUYUM VE EŞİMDEN KIDEMLİYİM EŞİM KADROLU EBE EŞ DURUMUNDAN TAYİN İSTEDİK. AMA EBE KADROSU DOLU OLDUĞU İÇİN ATAMAMIZI YAPMADILAR KONU HAKKINDA BİLGİSİ OLAN VARSA BİZE YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEVİNİRİZ

vagra
Aday Memur
02 Haziran 2008 15:27

arkadaşlar benim eşim kadrolu hemşire.benden kıdemli.ben vilayetdeyim.eşim ilçede.benim kadrom ilçede yok(bakanlığımın bir çok kurumu var ama hepsi agzına kadardolu) .sonuçta eşim özel sebeblerlede gelemiyor.defalarca saglık bakanlığına başvurdum.eşim gelemiyor beni herhangi bir görevle verin bir yere diye.sono yok.kurumlararası geçişe başvur deiler 2 kere başvurdum.sonuç alamadım.bu durum 5 yıldır devam ediyor.karlı daglarda bir umudum kaldı.ondanda sonuç alamazsam.saglık bakanlığıyla hukuk savaşına girecem.anayasa ve bütün kanunlarda yer alan aile bütünlüğü sadece bir kavrammı?onu görecegiz.bu yeni yönetmelik ne zaman çıkacakmış bilen varsa bilgilendirirse memnun olacagız.

alisam
Memur
07 Haziran 2008 11:57

EŞ DURUMU ATAMALARINDA PDC DOLU OLDUĞUNDA STANDARTA GÖRE ATAMA YAPILABİLİYORMU?

marsupilami
Kapalı
19 Haziran 2008 17:31

atamalar hala yapılmıyor arkadaşlar...

kaldık böyle bekliyoruz... bakalım ne zaman olcak...

haaappppyyy
Aday Memur
20 Haziran 2008 08:31

KADROLARIN BİLGİSAYARA GİRİŞLERİ BİTİNCE DEĞERLENDİRMEYE BAŞLAYACAĞIZ DİYORLAR AMA NE ZAMAN YAPILACAĞI HALA BELLİ DEĞİL

ugur135
Memur
22 Kasım 2009 10:26

arkadaşlar bilgisi olanlarasorumolacaktı eşim kadrolu 4 senelik ebebende 4bli öğretmenim eş durumu nasılolur ben daha 1yılı doldurmadım

cevasu
Memur
11 Aralık 2009 16:22

mrb arkadaşlar..

ben yenı atanmıs 2 aylık muhendısım.eşim öğretmen ve kadrosu,maaş derecesı ebnden yuksek..ve ben ıstanbuldan ızmıte es tayını ıle gıtmek ıcın dılekce verdım..1 aydır beklıyorum..sızce nasıl sonuclanır?

Toplam 10 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi