Editörler : supporters.
20 Nisan 2011 11:07

rus erkekleri ile türk erkeklerini kıyaslamış...bir rushian bayan...okuyup-yorum yapalım...

.Iste burada... Turkcem icin ozur diliyorum, o kadar mukkemel degil maalesef..

Hemen soyleyim ki her kiz dusundugu seyi yazdi, ben hic kritik yapmadim, cunku en azindan bir insan oyle avantaju buluyorsa, o vardir demek ki....

Rus erkeklerin avantajlari

1. Rus erkekler ev isleri yaptiginizda daha sik yardim ediyorlar Türkler de ediyor, hemde yemek yaparlar:) Yatağa kahvaltı da getirirler

2. Rus erkekleri az kiskaniyorlar ? sonuc olarak kadin siniri daha saglikli O kadar kıskançlar var ki, Allah korusun! Ama genelde soğuk kanlıktan kaynaklanıyor

3. Rus erkekleri rusca konusurlar, dil problem yok dil sorunu yaşadığı için türk erkeği terk eden kadını daha görmedim:)

4. Rus erkekleri ?seni seviyorum? ve baska ask sozleri bosuna soylemezler, soyledigi sozlerine deger verebiliyorlar kadinlar Alakası yok, hemde nasıl söylerler!

5. Rus erkeklerle yasak az: kisa etek, icki, disko, kizarkadaslarla kafeye gitmek falan yasaklamazlar Amin:)

6. Rus erkekler Rusyada, turklerle genelde mesafe problem oluyor Rus erkekler türk erkeklerinde ne kadar nefret ediyorlar, niye acaba?:)

7. Rus erkekler hristian, dininiz problem olmaz türkler de fazla sorun yapmıyorlar

8. Rus erkegi kariyi secince sadece kendi karar veriyor, ailesi bisi yasaklayamaz ona Bu doğru...aile değeri az bizde

9. Rus erkekler preservative kullanmakta daha saglamlar ve guvenilirler

10. Rus erkek icin bakire olmamaniz bisi degismiyor

11. Rus erkekler sex konusunda daha egitimli ? kadin ne istedigini daha iyi biliyorlar yorumsuz

12. Rus erkekleri sex yaparken konusuyorlar türkü de konuşturmak mümkündür:)

13. Rus ailesinde kadin ve erkek ayni hak sahip oluyorlar Türkiyede çoğu ailelerde erkek ne kadar kendini koca saysada bütük kararları yine de karısı verir:)

14. Rus erkekleri daha sabirlilar ve daha dengeliler

15. Ruslar daha az sigara iciyorlar evet ama onun yerinde balık tutmaya gidip 2 litre vodka içenler var

16. Rus erkegi ? sevdigi aktore ?oh, ne kadaar yakisikli? derseniz yada erkek striptizi izlerseniz - kizmaz ve beğendiği aktresin bütün beğendiği yerlerini de size anlatır

17. Rus erkege misafirler gelirse sen butun aksam hizmetci gibi cay getirip goturmeyeceksin, herkesle birlikte oturup egleneceksin erkeğe bağlı...size de bağlı

18. Rus erkege misafirler uyarmadan gelmezler evet, bu var

19. Rus erkegi seni kaybetmemek icin daha cilgin ve buyuk seyi yapabiliyor, turk en fazla aglayan mesajlari yollayacak gunlerce

20. Rus erkekleri kritigi daha sakin ve mantikli karsiliyorlar. Turke ne soylesen kirilir rus erkeklerin çoğu kendini beğenmiş, ne söylersen 1 dk sonra unutur, sonra da sana laf sokmaya başlar

21. Rus erkeklerin rus kadinlari konusunda ongozu yok elbette ki yok

22. Rus erkekleri az yalan soylerler katılmıyorum, konuları farklı sadece

23. Rus erkegi yanlis bir sey yaptiysa ozur diler, kendisini savunmaz ve zavalli gorunmeye calismaz türk ta özür diler

Turk erkeklerin avantajlari

1. Turkler daha cok kompliman ve guzel sozleri soylerler ve hepsi şablon

2. Turk erkekleri hic bir zaman kadini odetmezler bunu anlamadım

3. Turk erkekleri daha bakimli ruslar da çok bakımlı ama kilogramlarca jole kullanmıyorlar

4. Turk erkekleri rusca bilmezler, turkce ogreniyorsun yada ingilizce gelistirebilirsin yaşasın

5. Turkler sunet yapiyorlar evet, daha estetik görünüyor

6. Turkler az icki icerler, fazla sarhos olmazlar kızlara içerirler

7. Turkler cocuklara ve aileye daha cok onem veriyorlar kesinlikle

8. Turk kadin konusunda simarik degiller, turkle iliski kurmak daha cok kolay basit

9. Turk erkeleyken bi hata yaptiysan ?kulturu tanimadigin icin askim? diye savunabilirsin kendini bizim için büyük bir avantaj

10. Turk kadin yaninda kufur etmezler, daha saygili davranirlar hem ederler hem de öğretirler:)

11. Turklerin cogu iyi sarki soylerler ve dans ederler nerde onlar?

12. Turk erkegi herzaman kendi para kazanir düzenli kazansaydı...

13. Turkler tatile Turkiyeye goturuyorlar sebebi de hemen yukarda...

14. Turk hic bi zaman sana ?Ah biraz zayiflasan? demez, herzaman en guzel olursun demez ama ilk fırsatla aldatır

15. Turkler daha aktif ve hareketliler, rus erkekleri daha tembeller işten çıkınca gece yarısında futbol oynamadıkları kesin:)

16. Turk erkekleri daha yakisikli sadece bize daha ekzotik geliyor

17. Turk erkekleri daha sicak, daha duygulu iliski yasatiyorlar herkese

--------------------------------------------------------------------------------

Öncelikle yaptığınız araştırma ve tercüme için teşekkür ederim. Çoğuna katılıyorum fakat bunları tartmadan önce hangi türk erkeklerinden bahsettiğimizi anlaşmamız lazım. Turizm kurdu mu yoksa hayatında hiç bir zaman hiç bir rusla ilişkiyi yaşamayan biri mi?

Ayrıca hemen şunu da belirtmek istiyorum, gerçekten aşık olduğu zaman hem rus hem de türk alttan almaya çalışır ve sadık olur.

Türk erkeklerin çoğunun hayattan haberi yok, kafası ağrıdığında hemen ağrıkesici içer, üşüttüğünde hemen ben grip oldum diye antibiotik kullamnaya başlar sonra da mideyle sorun yaşamaya başladığında midem üşüttü galiba yeni bir hastalık uyduruyor. Panikler. Kültürle pek ilgilenmiyorlar, kitabı okuyan türkü müsede göstermek lazım. Ama duygusallar.

Yalan da söyleyemiyorlar, Cem Yılmaz bunu çok güzel tespit etti. Ailesine çok bağlılar, bazılarımız için bu sorun olabilir ama ilerde doğuracak olacağınız çocuklar size de aynı gözle bakarlar ve bu da beni çok sevindiriyor açıkçası. Türk erkekleri kadın konusunda daha titizler, rus gibi kaba olmaz. Turizmde fazla vakit geçirmeyen türk naiftir, çabuk aşık olur, özellikle doğu köyünden gelenler, karadenizliler. Yanında ki kadını şımartmayı severler, cimri değiller.

Daha da sayabilirim ama önce durup fikrinizi almak istiyorum

sparlek
Müsteşar
20 Nisan 2011 11:09

Rus erkeklerin avantajlari

1. Rus erkekler ev isleri yaptiginizda daha sik yardim ediyorlar evet bu konuda katilyorum ve destekliyorum bizimkiler alismislar herseye ayaklarina gelsin!

2. Rus erkekleri az kiskaniyorlar ? sonuc olarak kadin siniri daha saglikli az kiskandiklari icin daha cok aldatilyorlar!

3. Rus erkekleri rusca konusurlar, dil problem yok ya turkle kiza asik olursa?

4. Rus erkekleri ?seni seviyorum? ve baska ask sozleri bosuna soylemezler, soyledigi sozlerine deger verebiliyorlar kadinlar yani ama turk erkekleri daha cok soyledigi icin de daha cok hosunuza gidiyor

5. Rus erkeklerle yasak az: kisa etek, icki, disko, kizarkadaslarla kafeye gitmek falan yasaklamazlar yasak az aldatilma cok

6. Rus erkekler Rusyada, turklerle genelde mesafe problem oluyor evet ama turklerin pesine antalyaya geliyorsunuz deyil mi? tatil bahane turkler sahane!!!

7. Rus erkekler hristian, dininiz problem olmaz

8. Rus erkegi kariyi secince sadece kendi karar veriyor, ailesi bisi yasaklayamaz ona evet bu konuda hak veriyorum!buna sadece iki kisi karar verebilir!bizimkiler bayilirlar araya girmeyi

9. Rus erkekler preservative kullanmakta daha saglamlar ve guvenilirler

10. Rus erkek icin bakire olmamaniz bisi degismiyor kimler geldi kimler gecti fark etmez yani

11. Rus erkekler sex konusunda daha egitimli ? kadin ne istedigini daha iyi biliyorlar kim eytim veriyor acaba??okulu filan varmi?

12. Rus erkekleri sex yaparken konusuyorlar bizimkiler isi cabuk bitirme cabasinda oldugundan konusmaya zaman bulamiyorlar

13. Rus ailesinde kadin ve erkek ayni hak sahip oluyorlar evet destekliyorum!!!!

14. Rus erkekleri daha sabirlilar evet iyi birsey!

15. Ruslar daha az sigara iciyorlar allah allah???bu sonuca nasil vardiniz?

16. Rus erkegi ? sevdigi aktore ?oh, ne kadaar yakisikli? derseniz yada erkek striptizi izlerseniz - kizmaz bizimkilere sakin soylemeyin suratindan gecilmez o gun

17. Rus erkege misafirler gelirse sen butun aksam hizmetci gibi cay getirip goturmeyeceksin, herkesle birlikte oturup egleneceksin evvvvet destekliyorum cani gonulden!!

18. Rus erkege misafirler uyarmadan gelmezler

19. Rus erkegi seni kaybetmemek icin daha cilgin ve buyuk seyi yapabiliyor, turk en fazla aglayan mesajlari yollayacak gunlerce

20. Rus erkekleri kritigi daha sakin ve mantikli karsiliyorlar. Turke ne soylesen kirilir destekliyorum

21. Rus erkeklerin rus kadinlari konusunda ongozu yok bizimkiler rusu gordummu tur hatunlarini bayilirlar karalamaya!

22. Rus erkekleri az yalan soylerler hmmmm bilemiyorum...

23. Rus erkegi yanlis bir sey yaptiysa ozur diler, kendisini savunmaz ve zavalli gorunmeye calismaz canim deyisir o yani..

Turk erkeklerin avantajlari

1. Turkler daha cok kompliman ve guzel sozleri soylerler

2. Turk erkekleri hic bir zaman kadini odetmezler aaa bu bize gore cok ayip erkeyin yaninda kadin elini cevine sokamaz!

3. Turk erkekleri daha bakimli allah allah???

4. Turk erkekleri rusca bilmezler, turkce ogreniyorsun yada ingilizce gelistirebilirsin niye rusca bilen cok var.. sahillerde hepsi biliyor!

5. Turkler sunet yapiyorlar daha saglikli

6. Turkler az icki icerler, fazla sarhos olmazlar evet en azindan sabahtan baslamiyorlar..alkolikleri saymazsak

7. Turkler cocuklara ve aileye daha cok onem veriyorlar sadece onem veriyorlar ama rus erkekleri gibi ilgi gozterip cocuklariyla fazla zaman gecirmeyi sevmezler..hepsi deyil tabi..

8. Turk kadin konusunda simarik degiller, turkle iliski kurmak daha cok kolay ee tabiki kendi kadini sonucta

9. Turk erkeleyken bi hata yaptiysan ?kulturu tanimadigin icin askim? diye savunabilirsin kendini hatalari hos goruyle karsilariz!

10. Turk kadin yaninda kufur etmezler, daha saygili davranirlar allah allah???

11. Turklerin cogu iyi sarki soylerler ve dans ederler neeeee???hayir ben dans konusunda ruslari destekliyorum!!!

12. Turk erkegi herzaman kendi para kazanir evet hanimi calistirmaya karsilar cogu!

13. Turkler tatile Turkiyeye goturuyorlar daha yakin daha ucuz

14. Turk hic bi zaman sana ?Ah biraz zayiflasan? demez, herzaman en guzel olursun balik etliyi severler ama incecik rus hatunu gordummu dayanamazlar

15. Turkler daha aktif ve hareketliler, rus erkekleri daha tembeller allah allah??

16. Turk erkekleri daha yakisikli bana gore tartisilir cok killi

17. Turk erkekleri daha sicak, daha duygulu iliski yasatiyorlar buda tartisilir..

sparlek
Müsteşar
20 Nisan 2011 11:12

bunlara ilave bir kac seyde ben yazayım barii...

-- rus erkeği sabah saat 08:00 de basladıgı alkol tuketimini 4 gun sonra evinin kapısı onunde mecburiyetten bırakır...(bırakır cunku artık yuruyecek hali bırakın yurumeyi ayakta duracak hali kalmamıstır..)

-- ben boyle bir turk henuz gormedim:) buda bir fark olsa gerek...

--rus erkeği belli bir yastan sonra cocuklarının gozunde sadece bankamatik olur...

--turk erkeği cocuklarının gozunde omurunun sonuna kadar babadır..(yanlıs bir sey yapmadıgı surece tabi..)

--rus erkeği bizim tabirle KILIBIKTIR..))) bana kadına deger verdiği için demeyin sakın)) 12 yıldır sizin içinizdeyim))

--turk erkeği cocunlukla KAZAK tır))

--rus erkeği aylık maaşını adıgında sokaktaki yada mekanlardaki kumar makinelerine,

-- turk erkeği evine gider)))

keşke vakit olsada doldursam burayı))

ayrıca suda var..

--rus erkeği kadınlara hakettiğinden fazla deger vermez

--turk erkeği ise basit bir orospu için bile dunyayı yıkar.. genel evde gordugu kadını sahiplenir))) işte bizim ezik tarafımızda bu ya zaten...iki tatlı soze uckurları indiririz hemen

sparlek
Müsteşar
20 Nisan 2011 11:14

biraz arastirmadan sonra ne buldum!

1.yabancı erkek bakımlıdır...

türk erkeği bakımsız olduğu gibi bir de su üstüne çıkmak için her türlü bahaneyi anında üretmekten kaçınmaz ...

örnek : ben ibne miyim ???her gün banyo yapayım ,kılımı -tüyümü düzelteyim...erkek adam at kokar ...!!

2. yabancı erkek uzun boyludur...

bizimkilerin popoları yere yakın olduğu için akılları da yere yakındır.

örnek . ortalama türk erkeği boyu 1.72 dir..

bu oran yabancılarda 1.88. dir.

4. yabancı erkeğe yapamadığı birşeyi söylediğinizde öğrenmeye çalışır.

türk erkeğine söylediğinizde alacağınız cevaplar :

- benden bu kadar !!!

- yeter !!

- daha iyisini yapan birini bul o zaman !!!!!!!

- senden iş mi öğreneceğim..elinin hamuruyla...!!

5. yabancı erkekler her türlü teklife açıktırlar,mantığını anlatabildiğiniz sürece.

türk erkeği ise alışık olmadığı şeyleri yapan her kıza o....der !!!

kendisinden faarklı sevişen , farklı giyinen ,farklı alışkanlıkları olan her kadın MOTORDUR , tehdittir...

6. yabancı erkekler seksi zevk için yaparlar ,yada normal olarak üreme amaçlı.

türk erkeği ise ha kendini tatmin etmiş ,ha seks yapmış biriyle ...sadece kendini düşünür,karşı taraf zaten ona vermiş ,asşağı bir kadındır ,evlenmiyeceği kadına ne diye iyi davransın ???

7. yabancı erkekler sorunları olduğunda siz sormadıkça söylemezler,kendi işlerini kendileri hallederler.

türk erkeği nezle olduğunda 10 gün naz yapar... evini sevgilisine veya annesine temizlettirir,biri ona yemek yapmazsa aç kalır ,meyve soymayı bile 22 yaşında öğrenir ( o yaşa kadar annesi soyup önüne vermiştir..)

8. yabancı erkekler sırt kaşımayı bilirler,çünkü hassastırlar.

türk erkeği için kadın o kadar acaip bir kavramdır ki , bırakın duygulanmayı -saygı duymayı ,yolda dikilip gözüne bakar ,rahatsız edeceğini düşünmez bile.

otobüste eller , hem tecavüz eder ,hem kızı suçlar...kadına değer vermeye gerek bile duymaz..sonuna kadar götürüp evlenmek için de anasının beğendiği bir kız bulur,evlenir ,ömür boyu mutsuz olur ......

son olarak : yabancı erkekler sorgusuzca güzeldirler....

bunu tartışmak bile gereksiz.

bizim memlekette ise girilen her tür sosyal ortamda '' hmm hoş kadın '' denecek bir sürü türk kadını bulunurken ... '' hmmm hoş adammış '' denilecek bir adam çıkması o kadar nadirdir ki ,böyle adamların egosu

yerlere göklere sığmaz.......

ALINTIDIR

SIMDI ASIL SORUM SU,ARKADASLAR SIZCE ULKEMIZDE YUZDE KAC ORANDA BOYLE ERKEKLERIMIZ VARDIR?

--------------------

sparlek
Müsteşar
20 Nisan 2011 11:17

* Desenlerini çok beğenerek aldığı yeni bir mobilyanın üstünü başka bir örtü örterek kullanan kişi Türk'tür.

* Geçirdiği bir trafik kazasından sonra kanlar içinde çıkıp, çarpılmış arabasına üzülen kişi Türk'tür.

* Tüp kaçırıyor mu, kaçırmıyor mu diye kibrit yakıp kontrol eden Türk'ten başkası olabilir mi?

* Yemekte eti bıçakla değil, çatalın yanıyla kesmeye çalışan bir kişi görürseniz gözlerinden öpün, o bir Türk'tür.

* Kırmızı ışıkta durduğunuz için size ancak bir Türk bağırabilir.

* Ancak bir Türk, Cola'yı çalkalayıp fışkırtarak asitsiz içmeyi akıl edebilir.

* Elektonik hesap makinesini, uzaktan kumandasını naylona sarmış, üzerine de ambalaj lastiği geçirmiş birini görürseniz hemen boynuna sarılın,

Türk'tür o.

* On yıllık bir otomobilin koltuk ambalaj naylonlarını çıkarmadan kullanma becerisini ancak Türkler gösterebilir.

* İşinde iyi olan birisini överken hakaretle iltifat eden bir Türk'ten başkası olamaz. (Şerefsizin oğlu ne iş yapmış be kardeşim, helal olsun)

* Ancak bir Türk aracın sinyal lambaları dururken kolunu çıkararak "dönüyorum" hareketi yapabilir.

* Ancak bir Türk trafik ışıkları kırmızıdan yeşile döndüğünde önündeki herkesi salak sanarak kornaya basabilir.

* Tv'de film seyrederken filmin oyuncularıyla muhatap olan (dur oraya gitme öldürecekler seni) Türk sinema severlerdir.

* Ancak bir Türk kulağını kalem ya da örgü şişiyle karıştırabilir.

* Gazete kağıdını en iyi sekilde kullanan Türk'tür(Cam silme bezi, külah, mendil, sofra bezi)

* Ancak bir Türk kadını, denize dikkat çekmemek için elbiseleriyle girip, bütün dikkatleri üzerine çekebilir.

* Plastik yoğurt kabını saksı yapan elbette ki Türk'tür.

*Arabasının arkasına yazı yazan bir Türk değil de nedir? (Rahmetli de sollardı.)

* Uçakta bulunan tanıdıklarına uçak havalandıktan sonra görmeyeceğini bildiği halde el sallayan birini görürseniz hemen boynuna sarılın çünkü o Türk'tür.

Kaynak : Hasan Kaçan - Bir Türk'ü Nasıl Tanırsınız?

yusuf_kuzey
Aday Memur
20 Nisan 2011 12:32

ruslar ana-babalarını yaşlandıkalrında kapının önüne koyarmış.. zavallılar parklarda -bahçelerde donarak ölürmüş.. bizzat orda uzun yılar yaşayan akrabalrımdan duydum.. hertarafı avantaj olsa nolur..

Sokaktaki Kedi
Yasaklı
11 Eylül 2012 23:24

Koptum...

Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi