Editörler : Pangaea
06 Eylül 2017 17:13

Kyk alımları durduruldu, en son yapılan alım da durdurulsun

kyk alımları baştan aşağı torpildir. referans yazın demesinden mülakatı kimlerin kazandıgının liste halinde açıklanmamasına kadar, sınavda işçi çiftçi çocugumusun denilerek alay edilmesinden şarkı söyle diyerek dalga geçilmesine kadar baştan aşağı rezillik ve saçmalıktır.

yapılması gereken sadece puanı dikkate alan merkezi alımdır. bu mülakat sisteminde diretenlerin allah belasını versin artık. yeter yahu yeter. bunca milletin hakkını yediğiniz yeter.

ggunduz
Aday Memur
06 Eylül 2017 17:57

Tekrar alım yapılsın

tolunaygg
Kapalı
06 Eylül 2017 17:58

alım merkezi olmalı yoksa yine torpil yaparlar.

ggunduz, 7 yıl önce

Tekrar alım yapılsın

kpssbıyolojı
Aday Memur
06 Eylül 2017 17:58

yok ya atandık umut bagladık iş aramadık şaka mısınız siz durdurulsun demek ne kolay vicdansızlar

ggunduz
Aday Memur
06 Eylül 2017 18:02

BiZ demedik ki danıştay dedi ve durdurdu, var demekki büyüklerin bir bildiği onlara itiraz etseniz daha etkili olur.

kpssbıyolojı, 7 yıl önce

yok ya atandık umut bagladık iş aramadık şaka mısınız siz durdurulsun demek ne kolay vicdansızlar

012seda
Aday Memur
06 Eylül 2017 18:07

Emekleriyle atananlar nolcak ya kurunun yanında yaş da mı yansın!? Böyle şey olur mu

kara.cemal.2021
Kapalı
06 Eylül 2017 18:08

emeğiyle atanan 1 kişi varsa torpille atanan 10 kişi var. yapacak bişe yok. evet kurunun yanında yaş da yanacak.

012seda, 7 yıl önce

Emekleriyle atananlar nolcak ya kurunun yanında yaş da mı yansın!? Böyle şey olur mu

06 Eylül 2017 18:10

emegiyle atanan yine atanir sonucta puan esasli liyakat esasli yerlestirme yapilacak yine torpil kullanip benim halkimin hakkina girenler korksun.

012seda, 7 yıl önce

birseyyahim
Aday Memur
06 Eylül 2017 18:23

Siz torpilsiz bir şekilde kazanmış olsaydınız benim de işime son verilsin kurunun yanında yanmaya razıyım diyebilecek miydiniz? Kalbiniz kararmış.

kara.cemal.2021, 7 yıl önce

emeğiyle atanan 1 kişi varsa torpille atanan 10 kişi var. yapacak bişe yok. evet kurunun yanında yaş da yanacak.

kpssbıyolojı
Aday Memur
06 Eylül 2017 18:23

ben 2017den bahsettım o da ıptl olsun demıssınız

ggunduz, 7 yıl önce

BiZ demedik ki danıştay dedi ve durdurdu, var demekki büyüklerin bir bildiği onlara itiraz etseniz daha etkili olur.

ggunduz
Aday Memur
06 Eylül 2017 18:33

Merak etme durdurma karari kalkar sıkıntı olmaz , butun atamalarda oluyor bole seyler

kpssbıyolojı, 7 yıl önce

ben 2017den bahsettım o da ıptl olsun demıssınız

BursaFatihi
Memur
06 Eylül 2017 18:33

2017deki ilanda aynı değil miydi? Orada da mülakata göre atama yapıldı, yani bir kişi bile dava açsa iptal edilir ve yeniden mülakatsız alım yapmak zorunda kalırlar.

mühendis 4
Aday Memur
06 Eylül 2017 19:28

bu ve benzeri başlıkları açanlara sesleniyorum. eğer siz de hakkınızla kazanmış olsaydınız tüm mülakatla atananlara torpilli gözüyle bakmaya devam eder miydiniz?

012seda
Aday Memur
06 Eylül 2017 21:58

Ben o kadar emek verdim kimseye ispat etmek zorunda değilim allah biliyor ya emeğimle atandım. Ne kadar kolay iptal edilsin demek sizler için. Hayatımızı ona göre şekiledindirk işlerimizden ayrıldık. Ne olacak şimdi? 2010 kpss de iptal edildi ama kimse işinden çıkarılmadı

Alilin
Aday Memur
07 Eylül 2017 15:33

hakkıyla kazananlar tekrar atanır zaten. tüm torpillilere haram olsun..! yeniden alıma gidilsin

hüzünçiçeği
Şube Müdürü
07 Eylül 2017 16:39

Sen öyle san bakalım,kpss puanına göre baz alınarak yapilmazsa herkesi kapsar,adalet işler umarım hak yemek neymiş

ggunduz, 7 yıl önce

Merak etme durdurma karari kalkar sıkıntı olmaz , butun atamalarda oluyor bole seyler

orhunkayaa
Kapalı
08 Eylül 2017 02:43

2017 yi de iptal etsinler

Alilin
Aday Memur
08 Eylül 2017 08:12

inşallah. çok hak yendi buna bi dur denmememsi adaletsizlik

orhunkayaa, 7 yıl önce

2017 yi de iptal etsinler

orhunkayaa
Kapalı
08 Eylül 2017 18:44

güncel

S10Olsun
Aday Memur
09 Eylül 2017 00:38

niye iptal olmasına karşısınız ki madem puanınıza güveniyorsunuz hakettik diyorsunuz o zaman iptal olsun o zaman o ildeki başvurular içinde yüksek puandan alımlar olsun buyurun buna HAYIR deyin

orhunkayaa
Kapalı
09 Eylül 2017 01:13

bence de kardeş ya. puanı yüksekse merkezi alımla yapılan kyk da da atanır. niye korkuyorlar ki. torpille atananlar bu eksi verenler. hepsi torpille atandı

S10Olsun, 7 yıl önce

niye iptal olmasına karşısınız ki madem puanınıza güveniyorsunuz hakettik diyorsunuz o zaman iptal olsun o zaman o ildeki başvurular içinde yüksek puandan alımlar olsun buyurun buna HAYIR deyin

Toplam 26 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi