Editörler : crops35
20 Nisan 2017 17:55

3 Martta evrak teslimi yaptık.Birkaç arkadaşın soruşturması bitmiş,herkes aynı anda başlatılacağı için halen bekliyoruz.

jeoloji turki
Aday Memur
30 Nisan 2017 19:11

bir iki haftaya soruşturmalar bitmiş olur inşallah yakın zamanda çağırırlar

şairimsi
Aday Memur
03 Mayıs 2017 12:05

Soruşturması biten arkadaşlar aranmışmı yoksa genel olarak mı bilgi verilmiş?

11 Mayıs 2017 14:35

Atama davalık ta oldu.Memurlar net sesimizi duymuyor engelliye kulak tıkanıyor

takotolga
Şube Müdürü
12 Mayıs 2017 08:38

Ankara Büyükşehirin engelli personel çalıştırma konusundan fikri değişti belki de. Atama iptali için uğraşıyor.

12 Mayıs 2017 13:21

atama iptali için dava açıldığı doğru mu.

Hedsap
Aday Memur
12 Mayıs 2017 16:09

DPB açmış diyolla

grafikerkadir55
Aday Memur
12 Mayıs 2017 16:33

arkadaşlar ya engelliler haftasında böyle olur mu ya

umud-744
Aday Memur
13 Mayıs 2017 09:12

82 kisisiniz hepisinizi toplasan bir adam etmiyor.mahkemeye verilmisiniz atamanin iptali icin hala uyirsunuz.bu ne rezillik.sizin gibilere mustehak az bile oluyor size suna bak ölümüsunuz haberinizde yok.gokcek sizleri istememekle hakli gercekden

ender 28
Daire Başkanı
13 Mayıs 2017 12:02

arkadaşlar sizleri mahkemeye verip dava eden ve atamalarınız aengel olana karşı sizlerde hakka dayalı karşı dava açın kazanılmış hakkı kimse geri alamaz sizlere tavsiyem iyi bir iş avukatı bulup durumu anlatın karşı dava açın maddi manevi hakkınızı alın

Tgnşş
Aday Memur
13 Mayıs 2017 14:25

Mrb ankara Büyükşehir'e atanan arkadaşlarınızla beraber grup wattsappınız var mı

hydrogenflame, 7 yıl önce

Atama davalık ta oldu.Memurlar net sesimizi duymuyor engelliye kulak tıkanıyor

13 Mayıs 2017 15:42

Bilip bilmeden cahil cühela yorum yapanlara da bayılıyorum.

2 kamu kurumu arasında henüz bitmeyen duruşmasız bir kamu davası var.Biz herhangi bir gerekçe ile dava açamayız çünkü şuan yürütme devam ediyor.

Atanmamız bir sebep ile durdurulur ise,geçen sürede maddi ve manevi zararın telafisi ve atanma için hukuki yollar denenecektir.

Dün bizzat milletvekili ile de telefon da görüştüm,2 bakanlığında da ayrıca haberleri oldu.

Git başka yerlere saldır.

umud-744, 7 yıl önce

82 kisisiniz hepisinizi toplasan bir adam etmiyor.mahkemeye verilmisiniz atamanin iptali icin hala uyirsunuz.bu ne rezillik.sizin gibilere mustehak az bile oluyor size suna bak ölümüsunuz haberinizde yok.gokcek sizleri istememekle hakli gercekden

Gguzel06
Aday Memur
13 Mayıs 2017 15:52

9 ay oldu belediye çeşitli beyanlarla işe alım sürecini durdurdu hâlâ işbaşı yapabilmiş değiliz.Şimdi de atamaların iptali için belediye dava açmış.Belediyenin engellilere tanıdığı sosyal hakları destekliyoruz ancak bu durum bize 'bu ne perhiz bu ne lahana turşusu' dedirtecek cinsten

ulaşdemr
Şef
14 Mayıs 2017 00:40

Yıllardır aklımdaki soru belediyeler neden kpss ile alım yapmaz. Ülkecek torpil meraklısı yalakyız. Torpile karşı olan kişiler bile fırsatını ilk bulduğu anda yalakalık yapıp biryerlere gelebilme derdinde. Hal böyle olunca düzen değişmiyor. Kpss ye güvenelim diyoruz soruları birilerine el altından verirler. Mülakat yapın deriz kendi adamlarını seçerler. Belediyeler zaten eş dost akraba yuvası. Anca tepeden birileri buna dur diyecek. Yoksa bu saçma düzeni yaşamak ve yaşatmak zorunda kalacağız.

şairimsi
Aday Memur
16 Mayıs 2017 20:46

Arkadaşlar DPB davayı açmış atamalar neden bu kadar gecikti diye. Atamalarımızın gerçekleşmesi için açılan bir dava yani.

sertaçakınım
Genel Müdür
20 Mayıs 2017 21:04

en az bir 8 ay beklerler idare mahkemesinin kararını vermesi için tecrübeye sabittir biliyorum

heja9597
Aday Memur
24 Mayıs 2017 01:29

Arkadaşlar bir şeyler yapalım memuriyetlerimizin iptal edilmesine sessiz kalmayalım.

heja9597
Aday Memur
26 Mayıs 2017 22:22

Arkadaşlar nereye kadar sessiz kalacaksınız bilemiyorum ama hepimiz dilekçe yazıp yollasak iyi olur yoksa unutalım memuriyetlerimizi

göktug07
Aday Memur
02 Haziran 2017 14:21

belediyeyi aradım, mahkemeden haberleri olmuş biz bişey yapamıyoruz diyorlar...

dpb nı aradım, 3 kez personellerinizi işe başlatın diye yazı yolladık bize dönüşbile yapmadılar,

ve en son olarakta atamayı iptal mahkemesine başvurmuşlar dediler. dpb da mahkemeye itiraz dilekçesini geçen hafta yazmışlar bu hafta muhtemelen gönderdi arkadaşlarımız dediler.

bizim yapabileceğimiz birşey var mu diye sordum, cumhurbaşkanına ulaşabilirseniz cumhurbaşkanına ulaşın, aile sosyal politikalar bakanlığından müdahale belki edilebilir, birde şahsi dava açabilirsiniz belediyeye atandık iptal davası açıldı diye bilgilendirme aldım

paylaşayım dedim...

Toplam 161 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi