Editörler : E.Kayı Han

hknkds
Aday Memur
19 Eylül 2017 11:33

Cumhuriyet Başsavcılığınca hakkında "Kovuşturmaya yer olmadığına dair karar" verilecek, bu kararın onaylı sureti Ohal komisyonuna gidecek komisyon yok bir kurumuna soralım bakalım ne diyecek diyerek bekleyecek ve bu kişi Adalet Bakanlığı tarafından ihraç olmuş olacak. Yargı yolu açılacak hukuk işleyecek ... Bu kişi mağdur edilmemiş olacak... Takipsizliğin anlamını bilmeyen bir Adalet Bakanlığı karşısında Ohal komisyonuna ne kadar güveniyorsunuz ?

Caaan06
Kapalı
22 Eylül 2017 10:07

hknkds, 7 yıl önce

Cumhuriyet Başsavcılığınca hakkında "Kovuşturmaya yer olmadığına dair karar" verilecek, bu kararın onaylı sureti Ohal komisyonuna gidecek komisyon yok bir kurumuna soralım bakalım ne diyecek diyerek bekleyecek ve bu kişi Adalet Bakanlığı tarafından ihraç olmuş olacak. Yargı yolu açılacak hukuk işleyecek ... Bu kişi mağdur edilmemiş olacak... Takipsizliğin anlamını bilmeyen bir Adalet Bakanlığı karşısında Ohal komisyonuna ne kadar güveniyorsunuz ?

Caaan06
Kapalı
22 Eylül 2017 10:15

http://www.memurlar.net/haber/695277/ohal-komisyonu-ilk-karari-ekim-de.html

Hadi bakalm arkadaşlar khk sırası bi yana dosyası ilk evraklanana daha önce bakabileceklermiş inş ilk dönenlerden oluruz gönül ister kş bütün masumlarrrr🤗

gkhn4435, 7 yıl önce

Ohal komisyonunun adil çalışmayacağına inanan arkadaşlar bu düşünceden vazgeçmeli. Çünkü devlette farkında mağduriyetlerin. İstemese zaten kurmazdı komisyonu. Yine aihm süreci uzun olacaktı. Hükümetin tabanında da bu mağduriyetlerin çok fazla olduğu ve bir an önce bunun giderilmesi gerektiği söyleniyor. 2019 seçimlerine kadar inşaallah bu mağduriyetler çözülecek.

arz2003
Şef
23 Eylül 2017 08:32

Arkadaşlar ortak wifi den bylock mağduruyum ..kullanan belli ama adli soruşturmam devam ediyor size komisyon adli soruşturması devam edenler hakkında nasıl bir yol izler. Soruşturma neticesini bekler mi yoksa red kararı mı var.

ftmgl4848
Aday Memur
23 Eylül 2017 08:43

Allah biliyor ya zerre güvenmiyorum.Tamamrn ağız kapamak.Madem magduriyetlerin farkındasın mudurluklere inceleme konusunda baskı yap.Ben mesela yalvardım neredeyse genel müdürlüğe saha araştırması yapılsın hem çalıştığım yerde hem memleketimde.Mudurum kefil oldu.Mudurlukle konuştu dediler ohal burosuna yazı yazın tamam derlerse geri dondurelim.yazi gitti ohal burosuna.hani herkes diyordu ya valilik e itiraz etmedin mi diye külliyen yalan.daha benim verdiğim dilekçeler duruyormus.ole bı yazı yok bizim birsey yapmaya yetkimiz yok demisler.yaw bı çocuk kandırmasinlar...

Sarkat
Genel Müdür
23 Eylül 2017 12:59

Adli kontrol sonucunu bekleme ihtimalleri yüksek hocam

arz2003, 7 yıl önce

Arkadaşlar ortak wifi den bylock mağduruyum ..kullanan belli ama adli soruşturmam devam ediyor size komisyon adli soruşturması devam edenler hakkında nasıl bir yol izler. Soruşturma neticesini bekler mi yoksa red kararı mı var.

kbrugr
Aday Memur
23 Eylül 2017 13:36

Nasil belli oldu kullanna rapor falan mi geldi

arz2003, 7 yıl önce

yunak1986
Aday Memur
23 Eylül 2017 13:49

Rabbim tüm mağdurların yardımcısı olsun.

Ben 14 temmuzda 692 sayılı khk ile ihraç oldum.

11 nisanda beraat ettim 10 eylülde beraat kararım istinaf mahkemesinde onaylanarak

kesinleşti ve hakkımda adli süreç bitti.

Ohal komisyonuyla döneceğime inanıyorum. Tüm suçsuzlar inşeAllah en kısa zamanda işlerine dönerler.

buzmavisi176
Kapalı
23 Eylül 2017 14:48

suçlama neydi?

yunak1986, 7 yıl önce

Rabbim tüm mağdurların yardımcısı olsun.

Ben 14 temmuzda 692 sayılı khk ile ihraç oldum.

11 nisanda beraat ettim 10 eylülde beraat kararım istinaf mahkemesinde onaylanarak

kesinleşti ve hakkımda adli süreç bitti.

Ohal komisyonuyla döneceğime inanıyorum. Tüm suçsuzlar inşeAllah en kısa zamanda işlerine dönerler.

yunak1986
Aday Memur
23 Eylül 2017 14:58

fetö üyeliği

buzmavisi176, 7 yıl önce

suçlama neydi?

buzmavisi176
Kapalı
23 Eylül 2017 14:58

deliller neydi işte. ne yaptığınız iddia ediliyordu da dava açılmıştı?

yunak1986, 7 yıl önce

fetö üyeliği

24 Eylül 2017 17:52

komisyon tüm kurumlardan 29 Eylül e kadar ihraç gerekçesini istediğine göre ilk kararlar ekim ayının ortalarında çıkar.

erhan888
Genel Müdür
25 Eylül 2017 12:36

Peki kurumlar irtibat iltisak vardı ondan attık, mit raporlarına dayanarak listeleri gönderdik derse nolacak ozaman. Komisyon haa o zaman iyi yapmissiniz mi diyecek, yoksa delil mi isteyeçek? Ekimde karar vermesi çokta problem degil.

Aziz NESİN, 7 yıl önce

komisyon tüm kurumlardan 29 Eylül e kadar ihraç gerekçesini istediğine göre ilk kararlar ekim ayının ortalarında çıkar.

Sarkat
Genel Müdür
25 Eylül 2017 14:51

Nerde daha Kasımda incelemeye başlayacakmış. Çok yoruldu galiba beyefendiler

http://www.memurlar.net/haber/695879/komisyon-kasim-da-dosyalari-incelemeye-baslayacak.html

Aziz NESİN, 7 yıl önce

ftmgl4848
Aday Memur
26 Eylül 2017 01:10

Ya uzattikca uzatiyorlar.insanlar ince hastalıktan olsun,depresyondan depresyona koşsun, çaresiz kalip intihar etsin.bu yani.deli olcam yahu bu nedir?insanların mağdur olanlarin hayatlarıyla oynadılar, biraz da umutlariyla oynayalım diyorlar sanirim

Toplam 135 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi