Editörler : Pangaea

Yasaklı
09 Nisan 2012 00:49

Finansbank Türkiye Geneli Gişe Personelleri Alacaktır

Finansbank Türkiye Geneli Gişe Personelleri Alacaktır

Kariyerine müşterilerimizin gişe ve diğer operasyon işlemlerini yöneterek başlamak isteyip, banka içinde farklı pozisyonları hedefleyen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Aranan Nitelikler

? Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren fakültelerinden mezun,

? İletişim ve ikna becerileri yüksek,

? Müşteri odaklı,

? Ekip çalışmasına yatkın,

? 30 yaşını aşmamış,

? Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli,

? Daha önce ilgili pozisyonlara başvurup, mülakat aşamasında elenmemiş,

Genel Yetenek Testi ve Kişilik Envanteri uygulanacak olup sınavda başarılı olan adaylarımız mülakata davet edilecektir.

Sınav 06/05/2012 tarihinde İstanbul, Ankara ve İzmir?de gerçekleştirilecektir. Adaylarımız özgeçmişlerinde belirttikleri adresler doğrultusunda ilgili illerdeki sınavlara davet edileceklerdir. Sınav davetleri SMS ve e-posta aracılığıyla yapılacaktır.

İşe alımla ilgili sorularınız için, www.finansbank.com.tr/sizi-dinliyoruz/insan-kaynaklari

facebook.com/FinansbankKariyer

Ek Bilgiler

Çalışma ŞekliTam zamanlıDeneyimDeneyimsizÇalışma YeriTüm Türkiye

Yayınlanma Tarihi08. 04. 2012Son Başvuru Tarihi24. 04. 2012Eğitim DurumuLisans

_Toulouse_
Yasaklı
09 Nisan 2012 00:51

başvurunuzu bu linkten yapabilirsiniz..

http://www.yenibiris.com/IsIlanlari/ilan.aspx?adID=326004

okiii
Genel Müdür
09 Nisan 2012 01:09

Hocam farkettiyseniz hep kpss sınavına yakın zamanlardaböyle alımlar yapıyorlar ve bazı istekleride yumuşatıyorlar, örneğin yaş 26 iken 30 olmuş, sonra iş deneyimi şartı falanda koymamışlar, kpss puanıda yok, galiba sınav yaklaştıkça millet işten çıkıyor..

_Toulouse_
Yasaklı
09 Nisan 2012 18:25

okinin bahsettiği gibi genel şartları var..kaçırmayın başvurun..

09 Nisan 2012 20:51

Bi bilgide ben vereyim...Maaş net 775 tl 180 lira multinet ve satış için çok agresifler gişe üzeri çok baskı var, stres açık verme korkusu ve kasa tazminatı YOK.... kardeşimden biliyorum. Ve sezonluk girerseniz 2. yıl almıyorlar tekrar sezonluk kadro yoksa bunlar kesin ve net bilgilerdir.

Kardeşim sezonluk girdi eşşek gibi satış yaptı cumartesi komşuları ahbapları gezdi hep yaranmak için bu sene kadro yok ve 2. kez ise sezonluk almıyoruz diye harcadılar. Ancak sürekli kadro olursa dönebilirmiş bu ne saçmalık ?

işsizadams
Aday Memur
12 Nisan 2012 17:04

hocam bir sorum olacak ben daha önce finans bank direk satış yetkilisi pozisyonuna başvurdum ama mülakatta elendim,Daha önce ilgili pozisyonlara başvurup, mülakat aşamasında elenmemiş cümlesi kafamı karıştırdı ben başvuru yapabilirmiyim acaba bilgilendirirseniz sevinirim.

-brc-
Memur
13 Nisan 2012 00:21

arkadaşlar başvuru yapanlara ne zmn geri dönecekler bilen var mı,varsa yardımcı olabilir mi?

okiii
Genel Müdür
13 Nisan 2012 04:45

Arkadaişar hep bankada 750tl veriyorlar falan yazıyorsunuz da benim anlamadığım nokta şu benim bir arakdaş vardı 1200-1400 arası bir maaş alıyordu, ayrıca yılda 2 ikramiye maaş alıyordu, veznedeydi oda, peki yukarıda arkadaş yazmış 750tl alıyor diye bu kişilerin farkları nedir acaba? kpss sınavı puanı banka sınavı girdi ve kazanınca 2 haftalık mı 3 haftalık mı ne eğitim verdiler sonra işbaşı yaptı, acaba 750tl alan gişe asistanı mı? geçen akbanka para yatırmaya gittim kalabalık yerde değildi, yemin ederim harika muhteşem ötedi bir ortam, 2 saat ara yapıyorlar yani yoğun değil, açıkçası öyle bankayada can kurban, bütün bankalar kötü değil yerine göre harika olanlarıda mevcut.....eğer 700tl maaş verecekse birde 4 yıllık mezun arıyorsa falan çok saçma çalışmak salaklık zaten, lise mezunu ile kariştırıyorsunuz bence, yada kredi kartı işleriyle uğraşanlar falan bazı bölümlerde çalışmak için sınav vb bile yapmıyorlar zaten....o yüzden kafam karıştı, her bankada çalışan ben 700 alıyorum yok öyle birşey yahu, kpss70 puan üzeri artı sınav artı mülakat ertı eğitim veripte 700tl maaş mı aldın? çünkü aynı işler değil..

13 Nisan 2012 04:49

sezonluk girmişte ondan galiba okii.

daimi girmek istemiyo daha doğrusu yemiyo:) geçici olarak takılıyorlar. aldıklara maaş heralde öyle oluyo.

zmege
Memur
14 Nisan 2012 11:29

memurdanışmanı heraldelerle konuşup insanların aklını çeleceksen hiç konuşma. Sen önce bi gir finansbanka (yada bi bankaya) kim yiyo kim yemiyo sana ne yedirecekler gör ondan sonra yaz tecrubelerini arkadaşlar öğrensin.

crazygeneral arkadaşım zaten ayrıntılı yazmış. Maaş net 775 bunun sezonlukla daimi kadroyla alakası yok açıkça söylüyorum yok asistanmış, kart satıcısıymış kendinizi teselli etmeyin !!!! Gişe Memuru başlangıç 775 (Yediyüzyetmişbeş) Ha 1200 maaş alan gişeci varmış oda yapı kredi kapiş ? Akbank en düşük maaşı veren banka yok cennetmiş 2 saat araymış girin arkadaşlar girin de görün cennet nasıl oluyor. Konumuz finansbank siz finansbanka girin asıl cennetin ne olduğunu içeride anlarsınız. Doğru 2 kez sezonluk çalışamaz kadroya geçmesi lazım tabi kadro yok, Hamilesi var, evlenecek var, kocası asker var herkes tayin istiyor. Size tayin biraz zor gelir. Zaten bu şartlarda kurtulduğunuza şükredeceksiniz sosyal bir hayatınız yok 2 gün tatille kendinizi avutmayın, iş o kadar stresli ve zor ki 2 günün nasıl geçtiğini ve PAZAR akşamı yarın iş var diye yaşadığınız o karamsarlığı anlatamam. Pokerface iseniz ve sağlam sinirleriniz varsa ve 775 lirayı sindirebiliyorsanız girin. Mudodaki 1992 doğumlu kız 1120 lira maaşını çekmeye geldiğinde çok koymuştu bana.

Ben kimim ? Finansbankta daimi kadroda işe 775 tl ve 180 lira multinetle başlayıp bu paraya yaptırmadıkları iş kalmayan müfettiş gelince gece 10 larda eve dönen ve istifa eden bir özgürüm, şu an bir otelde yazlı kışlı bir işim haftada 1 iznim ve 1200 lira net maaşım var. İnanın hapisten çıkıp özgürlüğüne kavuşmuş biri gibi bir ferahlık var içimde. Bu adam sallıyor diyorsanız girin ve görün ondan sonra 6 ay sonra sezonluk bitince ya da istifa ederseniz tekrar burada buluşalım.

m.akifc
Kapalı
14 Nisan 2012 13:43

2011 in 31 Aralık tarihinde finansbank'ın gişe personelliğinden resmen istfa ettim. Daimi kadrodaydım.

Maaşı düşük

Kariyer İmkansız

Satış baskısı özellikle son dönemde çok agresif

Pazarlama ve insan kaynakları personelleri çok terbiyesiz

...

ve daha neler neler. Hayatımda en doğru yaptığım iş diye düşünüyorum zerre kadar pişman değilim istifa ettiğime ve Maaş konusuda diğer arkadaşlarımın dediği gibi çok doğru. Orda çalışacağınıza boş durun daha iyi hem sinirlerinizi yıpratmamış olursunuz

Toplam 10 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi