Editörler : Pangaea
05 Haziran 2011 22:54

Balıkesir yediiklim kpss dershanesi 2011-2012

arkadaşlar balıkesir de kpss de en iyi kurs olduğu söyleniyor balıkesir yediiklim dershanesinin.atanan aday oranının da baya yüksek olduğunu öğrendim,bir fikir verebilecek var mı, erken kayıt avantajlarını kaçırmadan kayıt olmayı düşünüyorum

10sosyalci10
Aday Memur
06 Haziran 2011 11:44

gncl

10sosyalci10
Aday Memur
07 Haziran 2011 17:24

???

tarihci_1453
Aday Memur
08 Haziran 2011 18:38

ben bu yıl yediklime gidiyorum.gayet memnun kaldım.sana tavsiyem erken kayıt dönemindeyken hemen kaydını yap.avantajnı gerçekten göreceksin.fiyat olarak karlı çıkarsın ödemelerini de uzun vadede bitirme şansın olur.ben öyle yapmıştım.pişman olmazsın.istersen tanıtım olarak bile gidebilirsin.

fen_bilgisi10,5
Aday Memur
08 Haziran 2011 22:48

geçen yıl ben okurdum forumdaki yorumları bu zamanlar, nasıl geçmiş günler :( 9 temmuzla beraber inş kurtulurum bu kpss derdinden,sizlerde inş. kurtulursunuz.iyi bir hazırlık dönemi geçirdiğimi düşünüyorum yediiklimde, yayınlar çok iyi, gerçi yayınları kırtasiyeden de edinebilirsiniz, burda önemli olan kadro, ki o yönden de ben gayet memnun kaldım.eğitim bilimlerinde farklı hocaları kadrolarında barındırmaları, işin uzmanı nerdeyse onu getirebilmeleri sanırım en olumlu kısmıydı.gk-gy deki hocalara da haksızlık yapmak istemem, hepsi sağolsun çok ilgili ve iyilerdi.yediiklim yazarı bülent hocanın derslere gelmesi ve okan dan aynur hocanın transferi de yılın süprizleri oldu diyebilirim :)

turkyal
Aday Memur
17 Haziran 2011 16:50

5 Para etmez bir dersane

yagmurr86
Aday Memur
25 Haziran 2011 17:50

Yediiklim'e ben de gittim memnun kaldım.

Eğitim kadroları çok iyi, yayınları çok iyi. Sonuçta başlı başına bir KPSS dershanesi olması güven veriyor. Genel kültür, Genel yetenek kadroları sadece KPSS üzerine çalışıyorlar. ÖSS şubesi olan dershanelerden uzak durun derim. ÖSS hocalarını Genel kültür, Genel yetenek dersinizde görmek pek iyi olmuyor.

10sosyalci10
Aday Memur
11 Temmuz 2011 13:44

evet arkadaşlar, nasıl durumlar

sosyal__10
Kapalı
19 Temmuz 2011 10:10

kpss de önce kadro sonra yayın bence çok önemli.yediiklimin hocaları ve yayınları gayet güzel.tavsiye edebilirim.bence balıkesirde kpss yi ciddi anlamda kaliteli bir şekilde yürütüyorlar.karar sizin ama yediiklimi ziyaret edin en azından.

sosyal_10
Aday Memur
19 Temmuz 2011 12:19

zaman çok hızlı ilerliyor bende geçen sene forumlara bakıyodum.sınav bitti gitti.yediiklimi bende tavsiye ederim arkadaşlar.arkadaşlara şu açıdan katılıyorum öss dershaneleride bu işe girdi bunu da göz önünde tutun.bu işe yoğunlaşan uzman bir kurumu seçin bence.kpss de yayını her yerden gider alırsın.ama bu iş yayını okumayla olmuyor.bu açıdan yediiklim yeni dediler geçen sene ama gerçekten sağlam kadro kurdular.kitap yazarları gelip sınav öncesi konferans verdi.ben teşekkür ediyorum.karar sizlerin tabiki ama ben yediiklimi kpss düşünen arkadaşlara öneririm.

19 Temmuz 2011 12:22

hocalrı iyi araştırın ama yayın olrak yediiklim berbat bir yayın bu sene fos olduğu ortaya çıktı

tarihci_1453
Aday Memur
19 Temmuz 2011 13:56

hocaları geröekten ii arkadaşlar.kadro sağlam.

onbashi
Şef
19 Temmuz 2011 14:05

gökhan hoca 10 numara ınsnadır hıc sıkmadan sankı bırsey anlatmıyomus gıbı gelır ama sakayla gırgırla muthıs ders ısler.ben BİLe gitmiştim ama bence de ya okan yada yedııklım derım ve kesınlıkle erken kayıt yaptırın hangısıne gıdecegınıze bır an once karar verıp

halo.effect
Memur
27 Eylül 2011 15:57

Gökhan hocanın branşı ne hocam?

virus_10_67
Memur
27 Eylül 2011 17:01

arkadaslar gecen sene bende yediklimdeydim menun kaldıgımız tarafları oldu memnun kalmadıgımız tarafları oldu. zaten egitim bilimleri kadrosu bastan asagı bu sene degişmiş hasan hüseyin hoca gitmiş gökhan hoca ve mustafa hoca kalırlarsa etüt hocası olmuslar. bildiklerim bu kadar. birde isimlerini verdigim kişilerin hiçbir yorumunu ciddiye almayın dershanenin reklamcıları :)

10sosyalci10

tarihci_1453

sosyal_10

sosyal__10

memurlar.net in gecmiş konularına bakın balıesir yediiklim olarak, bu isimleri en basta görürsünüz. aslında bir kişi diye tahmin ediyorum hepsini. hatta dersanenin tarihcisi halis hoca olsa gerek yanılıyor muyum hocam :)

sosyal_10
Aday Memur
02 Ekim 2011 19:38

virüs e ithaf olunur.

arkadaş sen kimsin bilmiyorum. ama kimliğime göre ben halis hoca değilim. forumlarda nedense memnun olanlar bir yerin adamı görülüyor.galiba bu zihniyete sahipsin.ama şunu söylüyorum ben halis hoca değilim yanılıyorsun hocammm. insanlara ciddiye alıp almamalarını söylemişsin sen kendini ciddiye alma. yanılgan hoca. bence halis hoca demişsin git özür dile insanların ismini bu tarz yerlerdee verme iftira olur. günah nedir bilirsen adamın günahını aldın.

A.Turkuaz
Kapalı
02 Ekim 2011 19:49

virüs_10_67 arkadaşım sana kesinlikle katılıyorum reklam konusunda.Yazıktır yahu gerçekten kararsız olan geleceği için uğraşan insanları yalan yanlış yönlendirmeyin.Yaptığınız iş reklamınız olsun.İyi olanın reklama ihtiyacı olmaz zaten.

virus_10_67
Memur
27 Ekim 2011 00:33

en bariz örnegi bu alın bende sordum gecen sene daha bircok baslıkta bu isimleri bulabilirsiniz:

http://forum.memurlar.net/konu/1190759/

Toplam 17 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi